Jump to content
Dogomania

CACIB Rzeszów, 7-8.02.2009


Atik

Recommended Posts

wpłata do 5 stycznia wynosi 100 zł
a po 5 stycznia - do 31 stycznia wynosi 150 zł
w dniu wystawy opłata za psa wynosi 180 zł

eh coś mi szwankuje dogomania, właśnie zauważyłam że JOLY napisała na 18 stronie właśnie cennik opłat za wystawę - za powielanie treści przepraszam :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 755
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam pytanie.Na stronie oddziału pisze że opłaty za wystawe będa uznawane wyłącznie na podstawie wyciagu bankowego.
Ja jesli zgłoszę to bede płacić przekazem pocztowym i jako dowód wpłaty dostane jego kopie...Czy przy okazaniu na wystawie zostanie mi to uznane?Do tej pory tak płaciłam za wystawy i okazywałam własnie taką kopie ,nigdy nie było problemów ale też żaden oddział nie żądał jakiegoś wyciągu bankowego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mona']Mam pytanie.Na stronie oddziału pisze że opłaty za wystawe będa uznawane wyłącznie na podstawie wyciagu bankowego.
Ja jesli zgłoszę to bede płacić przekazem pocztowym i jako dowód wpłaty dostane jego kopie...Czy przy okazaniu na wystawie zostanie mi to uznane?Do tej pory tak płaciłam za wystawy i okazywałam własnie taką kopie ,nigdy nie było problemów ale też żaden oddział nie żądał jakiegoś wyciągu bankowego...[/quote]
Na podstawie wyciągu z konta bankowego ZK .. czyli zk zobaczy na swoim wyciągu czy wpłata od osoby X doszła .....
W razie gdyby coś tam nie tak , wtedy poproszę o okazanie Twojej kopii wpłaty ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']My w niedziele jedziemy na wystawe do Brna :( Wiec best in show zostawiam dla was :evil_lol:[/quote]

Hihihi,
to my tez dobrotliwi w tym roku bedziemy:)
bo w sobote tylko BIS junior rezerwujemy:)
reszte oddajemy walkowerem:)
a w Brnie mam nadzieje ze pudlem sie jakos Talagia podzielimy:)

Link to comment
Share on other sites

Ważna wiadomość ;)

Przedłużono termin zgłoszeń !!!

cytuję:
[CENTER][B][COLOR=#0066cc][COLOR=red][FONT=Calibri][COLOR=red][FONT=Calibri][COLOR=red][FONT=Calibri]Informujemy o przedłużeniu terminu przyjmowania zgłoszeń [/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=#0066cc][COLOR=red][FONT=Calibri]
[FONT=Calibri][COLOR=#0066cc][B][FONT=Calibri][COLOR=red][FONT=Calibri]do 15 stycznia 2009 r.[/FONT][/COLOR][/FONT][COLOR=red][FONT=Calibri] (termin ostateczny) [/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Calibri][COLOR=#0066cc]
[/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR][B][COLOR=#0066cc](lub do wyczerpania limitu przyjęcia psów 2500) [/COLOR][/B][/CENTER]

[B][COLOR=#0066cc][COLOR=black]Kto chce to jeszcze się załapie ![/COLOR][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bicker2000']Ważna wiadomość ;)

Przedłużono termin zgłoszeń !!!

cytuję:
[CENTER][B][COLOR=#0066cc][COLOR=red][FONT=Calibri][COLOR=red][FONT=Calibri][COLOR=red][FONT=Calibri]Informujemy o przedłużeniu terminu przyjmowania zgłoszeń [/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=#0066cc][COLOR=red][FONT=Calibri]
[FONT=Calibri][COLOR=#0066cc][B][FONT=Calibri][COLOR=red][FONT=Calibri]do 15 stycznia 2009 r.[/FONT][/COLOR][/FONT][COLOR=red][FONT=Calibri] (termin ostateczny) [/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Calibri][COLOR=#0066cc]
[/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR][B][COLOR=#0066cc](lub do wyczerpania limitu przyjęcia psów 2500) [/COLOR][/B][/CENTER]

[B][COLOR=#0066cc][COLOR=black]Kto chce to jeszcze się załapie ![/COLOR][/COLOR][/B][/quote]


Ja nie bardzo rozumiem... pierwszej stronie [QUOTE][COLOR=#000000]Drugi termin - do 31.01.2009[/COLOR][/QUOTE] To co Oni przedłużyli ?? Pierwszy termin ??? A drugi skrócili o 15 dni ???

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=DarkRed][B]W związku z przedłużonym terminem zgłoszeń informujemy, że zmiana klasy dla psów możliwa jest tylko do 15 stycznia, wycofanie psa z wystawy tylko listem poleconym do 15 stycznia (e-maile nie będą honorowane). Opłaty za udział w wystawie w pierwszym terminie przedłużamy do 15 stycznia.[/B][/COLOR]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atik'][CENTER][COLOR=DarkRed][B]W związku z przedłużonym terminem zgłoszeń informujemy, że zmiana klasy dla psów możliwa jest tylko do 15 stycznia, wycofanie psa z wystawy tylko listem poleconym do 15 stycznia (e-maile nie będą honorowane). Opłaty za udział w wystawie w pierwszym terminie przedłużamy do 15 stycznia.[/B][/COLOR]
[/CENTER]
[/quote]

A ja jestem [B]zdecydowanie przeciwny[/B] ujawnianiu spisu wystawcow na stronie Oddzialu PRZED zakonczeniem terminu zglaszania psow na ta wystawe :angryy:. I nie obchodzi mnie czy to termin 1 czy 10ty. Rozumiem ze ZKwP zarabia na wystawach ale takie praktyki SA NIEDOPUSZCZALNE i pierwszy raz z czyms takim sie spotykam. Napisalem maila ale nie dostalem odpowiedzi. I to nie tylko ja jestem oburzony tym faktem lecz inni wystawcy rowniez bynajmniej nie z powodu konkurencji lecz dziwnych zwyczajow :mad:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marider']A ja jestem [B]zdecydowanie przeciwny[/B] ujawnianiu spisu wystawcow na stronie Oddzialu PRZED zakonczeniem terminu zglaszania psow na ta wystawe :angryy:. I nie obchodzi mnie czy to termin 1 czy 10ty. Rozumiem ze ZKwP zarabia na wystawach ale takie praktyki SA NIEDOPUSZCZALNE i pierwszy raz z czyms takim sie spotykam. Napisalem maila ale nie dostalem odpowiedzi. I to nie tylko ja jestem oburzony tym faktem lecz inni wystawcy rowniez bynajmniej nie z powodu konkurencji lecz dziwnych zwyczajow :mad:.[/quote]

dlaczego jesteś przeciwna???

pierwszy taz spotkałaś , wieć chyba mało wystaw masz na kocie:roll:

hmmm ale twoj post jest pierwszy tego typu, nie widze oburzenia innych, a wrecz przeciwnie sa zachwyceni :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marider']A ja jestem [B]zdecydowanie przeciwny[/B] ujawnianiu spisu wystawcow na stronie Oddzialu PRZED zakonczeniem terminu zglaszania psow na ta wystawe :angryy:. ........[/quote]

a możesz uzasadnić dlaczego? co w tym jest złego?

Link to comment
Share on other sites

ja też nie widzę w tym niczego złego :roll:
...hmmm może twój mail nie doszedł albo był zbyt "mocno nacechowany emocjonalnie" ;) ja pisząc w piątek wieczorem odp miałam po parunastu minutach (nasza pierwsza wystawa ale jestem zachwycona ZKwP Rzeszów! :) )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...