Jump to content
Dogomania

CACIB Rzeszów, 7-8.02.2009


Atik

Recommended Posts

[quote] Turystycznym w tym roku już jechałam, ale za dużo więcej bo za około 70 zł.[/quote]Ze strony PKP

[quote][FONT=Tahoma]W związku z tymi zmianami od 1 grudnia 2008 r. PKP Przewozy Regionalne wprowadzają nową ofertę:
[/FONT][FONT=Tahoma]- Bilet turystyczny – w cenie 39,00 zł, ważny będzie w klasie dowolnej we wszystkich pociągach uruchamianych przez PKP Przewozy Regionalne; [/FONT][/quote]Tak więc te zmiany zostały wprowadzone całkiem niedawno .może jechałaś tym za 70 zł jeszcze przed ich wprowadzeniem:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 755
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iwona1984']próbuje 3 raz wysłać zgłoszenie koledze i wyskakuje mi ze
Pole "Nazwisko"może być puste!!!

miał ktoś taki komunikat,


wszystkie potrzebne pola wypełniłam[/quote]


Iwonka ja miałam taki myk, ale chyba ze trzy razy. Wreszcie wpisałam nazwisko w polu drugi własciciel i poszło prosto do ZK :evil_lol::evil_lol:
Za parę minut przyszło mi potwierdzenie.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, odnośnie spacerku - nie wzięłam pod uwagę klamotów:eviltong:
poza tym, codziennie tak łażę z domu do pracy i z powrotem;

Jeśli pójdzie się odpowiednią trasą, to naprawdę można mieć fajny spacerek - z dworca jest rzut beretem do ulicy Grunwaldzkiej, potem przez 3 Maja i aleję Lubomirskich (te 3 ulice to deptak miejski). Wychodząc z alei widać już halę.

Piechurom życzę dobrej pogody:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona1984']teraz mi to mowicie:mad::mad::mad:[/quote]

Wiesz, że jestem kobietą pracującą i mam niesłychanie towarzyskie psy, którym sie nie uśmiech siedzieć na kompie :cool3: przy pańci ?/wolą szaleństwa/do tego ja muszę być przy nich jako widz bo inaczej to wiesz co robi Masa i Katia.:evil_lol::evil_lol:
Jakby co to tel. masz.:):)

Link to comment
Share on other sites

Odnosnie tych piekielnych biletów PKP -
co nieco pogrzebałam...
39zł jest bilet turystyczny ważny na pociagi[U] osobowe[/U] (obsługiwane przez PKP Przewozy Regionalne), bilet jest wazny od piątku godz. 18 do poniedziałku godz. 6 rano
bilet turystyczny [U]na pospieszne[/U] nazywa sie jakos troche inaczej- kosztuje 65 zł, wazny jest na pociagi pospieszne i TLK zdaje sie , ale lepiej dopytac( obsługiwane teraz przez Intercity, w TLK trzeba dodatkowo wykupic miejscówke), ten bilet jest wazny od piątku od godz [B]19[/B] do poniedziałku do godz 6 rano;

Link to comment
Share on other sites

Pierwsza partia potwierdzeń dla [B]wystawców zagranicznych[/B] została wysłana. Jeżeli macie kogoś znajomego z zagranicy, kto zgłosił to możecie powiedzieć, że do nich już wysyłamy. Do polskich wystawców pewnie koło połowy stycznia.
W ostatnich kilku dniach blokowały się nam serwery, dlatego prosimy o nie zostawianie zgłoszeń na ostatnią chwilę. I jeszcze prośba z opłatami. Jeżeli ktoś płaci za kogoś to niech to zaznaczy na przekazie. Prosiliśmy o wpisywanie na przekazie danych psa, nie wszyscy to robią. A w przypadku gdy ktoś płaci za kogoś i nie napisze ani danych psa, ani za kogo płaci, identyfikacja takiego przelewu graniczy z cudem ... A później są niepotrzebne nerwy w sekretariacie ;)

Link to comment
Share on other sites

A co ja mam powiedzieć ???

Dostałam potwierdzenie na moją pocztę o treści :

"Potwierdzamy wstępną rejestrację zgłoszenia psa na wystawę. Potwierdzenie prosimy traktować wyłącznie jako rejestrację w internetowej bazie danych. Po zarejestrowaniu w bazie Związku Kynologicznego nastąpi przesłanie kolejnej poczty e-mail z potwierdzeniem tej czynności przez naszego pracownika. Formalne potwierdzenie zostanie przesłane pocztą tradycyjną.

[U]Podstawowe dane psa[/U]

Nazwa: [B]SCOTTISH BLUE MELODY [/B]
Przydomek: [B]Silvello FCI[/B]
PKR: [B]PKR.I-60353[/B]
Klasa: [B]pośrednia[/B]
Rasa: [B]Owczarek szkocki długowłosy[/B] "

BEZ NR ZGŁOSZENIA- oglądałam we wszystkich dostępnych wersjach (html i inne, załączniki i inne).

Musiałam zrobić przelew dzisiaj - zlecić go - z przyczyn osobistych.
Nie wiem co jest z pocztą. Doślę potwierdzenie wpłaty mailem razem, z nr zgłoszenia KTÓRY zupełnie przypadkiem RACZYŁ mi się ujawnić (kilka minut temu) gdy moją pocztę odebrałam przez konto gmai na którym to ta sama wersja listu wyglądała tak:

"Niniejszym potwierdzamy rejestrację zgłoszenia psa na wystawę.
Potwierdzenie prosimy traktować wyłącznie jako rejestrację w naszej bazie danych.
Formalne potwierdzenie zostanie przesłane pocztą tradycyjną.
Podstawowe dane psa
[Nazwa]: SCOTTISH BLUE MELODY,
[Przydomek]: Silvello FCI,
[PKR]: PKR.I-60353,
[Klasa]: pośrednia,
[Rasa]: Owczarek szkocki długowłosy,
[Nr rejestracji zgłoszenia]: 803. "

No i cóż ja biedny człowiek mogę :cool3::cool3::cool3: ???

Gdybym przez picasa zdjęć nie wysyłała to bym o nr nie wiedziała :eviltong:

Oczywiście w danych tytuł przelewu zamieściłam moje nazwisko, dane psa i rasę.

Mam nadzieję że brak numeru nie będzie wielka przeszkodą ???

Link to comment
Share on other sites

hmm... a mi się wydaje, że ten pierwszy mail (bez nr zgłoszenia) był jako informacja, że zgłoszenie dotarło tam, gdzie miało - u mnie się ono pojawiło niemal bezpośrednio po wysłaniu zgłoszenia

potem przyszedł drugi mail z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia... no i pozostało czekać na pocztę z jak to mawiam "zaproszeniem" na wystawę ;)

Link to comment
Share on other sites

Masz rację - tak było... Teraz odpaliłam Wirtualną i jest. No niestety nie mogłam czekać ze zleceniem przelewu ;) max 10 min (później pożegnałabym się z wystawą a tak to zgłosiłam i opłaciłam zanim mój małżonek wstał po Sylwestrze :P) a teraz danych nie mogę zmienić mimo że zostanie zaksięgowany po 8 rano - dzisiaj jest w oczekujących.

:modla::modla::modla: mi za zamieszanie :) zapomniałam że to jeszcze trzeba wpakować na listę z nr...

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=sienna]Musze przesunąć swojego psa do innej klasy[/COLOR][/SIZE][/FONT] niż go zgłaszałam i nie wiem jak w tym poleconym to napisać-prosze o podpowiedz ...
Może być w prywatnej wiadomości aby nie zaśmiecać wątku..:loveu:

Link to comment
Share on other sites

mam jeszcze takie pytanko... nie wiem czy to przejdzie - mogę zgłosić psa bez wypełniania wszystkich danych? :roll: dokumenty zostały po świętach u rodziców, zastanawiam się czy takie papierki jak skany, dowody wpłaty, numerki mogę wysłać poleconym np. we wtorek albo środę?
hmmm... myślicie, że zatwierdzą? pisać do odziału w Rzeszowie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='owca']mam jeszcze takie pytanko... nie wiem czy to przejdzie - mogę zgłosić psa bez wypełniania wszystkich danych? :roll: dokumenty zostały po świętach u rodziców, zastanawiam się czy takie papierki jak skany, dowody wpłaty, numerki mogę wysłać poleconym np. we wtorek albo środę?
hmmm... myślicie, że zatwierdzą? pisać do odziału w Rzeszowie?[/quote]


a rodzice nie mogą podyktować potrzebnych danych? ;)

Link to comment
Share on other sites

Drugi termin do 31.01. 150!!!
po tym terminie i w dniu wystawy 180 !!!
Coraz lepiej . Fajnie ,, że będziecie Vanta- to to młodziutkie zwierze ? Chyba gdzieś widziałam w czapce noworocznej ?... A może się mylę.
Ja biorę moje młode dziewcze , potrzebujemy zakończyć CH.P ( u P. LARSKIEJ ??) tyle że niekoniecznie na międzynarodowej, bo duże CwC mamy. Ale się zgłosimy A co ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOLY']
Coraz lepiej . Fajnie ,, że będziecie Vanta- to to młodziutkie zwierze ? Chyba gdzieś widziałam w czapce noworocznej ?... A może się mylę.
[/QUOTE]

Hihihi, na kartce noworocznej jest Fila - córka Vanty, która będzie w młodziezy, bo dzień wcześniej wejdzie do tej klasy:cool3:
Vanta idzie w championach, chcemy skończyć interka, bo ma 8 cacibów tak głupio ułożonych, że jej brakuje jednego, obojętnie czy naszego, czy zagranicznego :razz:
Oczywiscie gwarancji nie ma, ale już stęskniłyśmy się za adrenalinką wystawową - miała przerwę po szczeniorach bo łysa była ;)
I chętnie poznamy w realu dziewczyny z dogo :lol:

Link to comment
Share on other sites

No to trafiłam hi hi...
No to kończcie tego intera ( chyba ,że będziecie nałogowo zbierać CACIBy..W który dzień jesteście? Nam andrenaliny to raczej nie brakuje. Mieliśmy Nitre, a ostatnio Budapeszt Derby i Champ. Za tydzień Czechy. Rzeszów bardzo lubie , yylko sędzia kompletnie mi nie leży.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...