Jump to content
Dogomania

Sznaucery ze schroniska w Chorzowie szukają domu!!


Natussiaa

Recommended Posts

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A mogłabym w sobote podjechac i porobic fotki czernyszom?

Czy bede miala jakies problemy z wejściem lub robieniem fotek? No i jakimi autobusami jest tam do was dojazd?

A po za tym na tego pierwszego mam chetny domek tylko własnie chca zdjecie i wiedziec jak sie zachowuje,domek byly z małą suczką.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natula']A mogłabym w sobote podjechac i porobic fotki czernyszom?

Czy bede miala jakies problemy z wejściem lub robieniem fotek? No i jakimi autobusami jest tam do was dojazd?

A po za tym na tego pierwszego mam chetny domek tylko własnie chca zdjecie i wiedziec jak sie zachowuje,domek byly z małą suczką.[/quote]


w sobotę pojadę do schroniska i porobię im zdjęcia;)

Link to comment
Share on other sites

Natula porobiła kilka fotek sznaucerowi - Pokahontas jesteście pewni, że on ma ok 6 lat? ten pies ma ogon! a sznaucerom 6 lat temu cięli ogony równo! do tej pory tną zresztą ale już nie wszyscy...

[IMG]http://img136.imageshack.us/img136/4333/p1010467xk5.jpg[/IMG]

[IMG]http://img206.imageshack.us/img206/4562/p1010466to1.jpg[/IMG]


aha i jeszcze mam takie dziwne pytanko, ale nie mogę się powstrzymać :oops: :lol: nie wiesz gdzie schronisko kupowało takie kojce jaki jest na zdjęciu? i ile kosztowały?:oops:

Link to comment
Share on other sites

Na ogólnym chorzowskim jak i na stronie jest info ze czarny terier został odebrany przez własciciela :multi:

a wiadomo moze skad sie własciciel dowiedział ze pies jets w schronisku w chorzowie? przez co go szukał/ciekkawa jestem co najbardziej poskutkowało/

Link to comment
Share on other sites

tak:evil_lol:
jeden z terierów już w swoim osobistym domku, właściciel dowiedział się przez przypadek chyba przez kogoś:-o
a tu nawet lecznice były powiadomione przez malawaszke:roll:
no ale dla chcącego nic trudnego
to tylko świadczy o właścicielu:shake:
psiur nawet dziś został wykastrowany, ale wszystko skończyło się pozytywnie
niestety nie chcieli drugiego:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Natula porobiła kilka fotek sznaucerowi - Pokahontas jesteście pewni, że on ma ok 6 lat? ten pies ma ogon! a sznaucerom 6 lat temu cięli ogony równo! do tej pory tną zresztą ale już nie wszyscy...

aha i jeszcze mam takie dziwne pytanko, ale nie mogę się powstrzymać :oops: :lol: nie wiesz gdzie schronisko kupowało takie kojce jaki jest na zdjęciu? i ile kosztowały?:oops:[/quote]

lekarz określa wiek po zębach więc 100% pewności nigdy nie ma
ten wzięty dziś do domu okazało sie że miał 5lat, wiec aż tak dużej pomyłki nie było:oops:

firmę kojców wyślę na PW żeby nikt mnie nie posądzał o kryptoreklamę ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...