Jump to content
Dogomania

Kundelek i obedience???


Alusia

Recommended Posts

[quote name='marcia&parys']dokladnie zgadzam sie z Urwis-em
Mozesz Alusiu startowac w zawodach
Ja osobiscie jade 14.06 do Wrocławia
Mozesz zrobic klase "0" i "1" ..... ale "3" juz nie
Pozdrawiam Goraco :):):)[/quote]
Ale klase 2 tez mozna robic.
Poza tym wydaje mi sie, ze w klasie 3 tez mozna, jesli sa to zaowdy lokalne. Nie wolno startowac w zawodach typu Mistrzostwa i Puchar Polski oraz zawody miedzynarodowe.

Link to comment
Share on other sites

W klasie "3" tez mogą startować. I w Pucharze Polski jak najbardziej.
Nasz regulamin zabrania (niestety) mieszańcom startów w imprezach rangi Mistrzostwa Polski, a według FCI nie mogą brać udziału w Mistrzostwach Świata i Europy (organizowanych pryz wystawach - światowej i europejskiej).

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

A poza tym nikt i nic nie zabroni wlascicielom psow "rasowych inaczej" zrobic wlasnego spotkania i sedziowania siebie nawzajem - przemiennie, bez litosci!
Nagrodą bylaby pyszna wzajemna zabawa i ewentualnie "dokopanie" jakims zaproszonym rasowcom:diabloti:, a co!

Zofia

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Alusia']Dzięki!!!No to my szykujemy się na Sopot;)

A do wrocka pójdę pooglądać ;)[/quote]

Właśnie, czy w Sopocie można startować w zerówce z kundelkiem? Wiem, że wyższe klasy to Mistrz Polski a ta zerówka nie. Ale czy to, że są organizowane razem zabrania startu w zerowce tym bez rodowodu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']Ale w tym roku chyba MP w Rzeszowie, nie? Sopot juz chyba nie ma mistrzostw...

A czy mozna - do tej pory mozna bylo w 0. Wyzej - nie wiem. 2 lata temu byly normalne MP w klasie 0, w zeszlym roku 0 byl dodatkowo, poza MP.[/quote]

Miałam na myśli te co mają być 10 sierpnia. Pisze przy nich, że zawody o Puchar Polski Obedience. Fakt, namieszałam, że to Mistrzostwa Polski (te chyba w ub. roku były w Sopocie?). To są zawody kl. 0 i Mistrzostwa Pomorza. A pytam bo chciałam się zgłosić z jednym ze swoich seterów, który nie ma rodowodu.

Link to comment
Share on other sites

Tak tak, przez 2 lata mielismy na wystawie w Sopocie na poczatku sierpnia Mistrzostwa Polski, w tym roku juz chyba nie, teraz inaczej sie to nazywa ;) Wiec wszytko wskazywaloby na to, ze moga, w wyzszych tez. Ale na 100% moze to potwierdzic chyba tylko organizator

My startowalismy przez 2 lata, w tym roku raczej sobie darujemy ze wzgledu na sedziego...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...