Jump to content
Dogomania

rozetki, kotyliony, floo...


moon_light

Recommended Posts

[quote name='Han Sharn']Dzięki za pochwały ale to robione przez Was rozetki mnie inspirują.
Te będą za CACIB i BOB za CWC trochę mniejsze.

Ja chyba też kupię trochę większe ilości wstążki na Allegro, tylko że u mnie w grę wchodzi co najmniej 5-6 kolorów.[/quote]


Aha....Ja kupuję w pasmanteri do której mam aż 5 minut drogi:loveu::p

Link to comment
Share on other sites

Han - bardzo ładne rozetki,super kolorki i bez zbędnego natłoku nie wiadomo czego, nie wiadomo po co :). Wstaw proszę zdjęcie jak już będą miały środki.

Ja kupiłam kilka razy wstążki na allegro, ale niestety u jednego sprzedającego trafiają się wstążki o różnej "twardości". Nie ma to jak pomacać przed zakupem ;D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Han - bardzo ładne rozetki,super kolorki i bez zbędnego natłoku nie wiadomo czego, nie wiadomo po co :). Wstaw proszę zdjęcie jak już będą miały środki.

Ja kupiłam kilka razy wstążki na allegro, ale niestety u jednego sprzedającego trafiają się wstążki o różnej "twardości". Nie ma to jak pomacać przed zakupem ;D[/quote]


Dokładnie:loveu:Ja zawsze macam przed zakupem....
Na allegro oglądałam ale były tylko jasne kolory(mam na mysli w jasnych odcieniach).A też nie wiadomo tak na prawdę co mi przyslą....
Wolę iść do pasmanteriii....i do tego wiekszy wybór w pasmanterii niż na allegro...
Pozdrawiam Asia.

Link to comment
Share on other sites

Za to na Allegro są różne dodatki. Co prawda popieram zdanie Viris, że nie ma co przeładować rozetki ale np. jeden złoty kwiatek na ogonie może być , albo zamiast kwiatka kokardka, albo piesek a takie rzeczy tylko na Allegro widziałam. W mojej dziurze dziś dostałam tylko szafirowe kwiatki w taśmie.

Muszę jeszcze przekopać pudełko z koralikami (kupionymi na biżuterię) bo chyba mam jakieś błyszczące kwiatki - akurat by były na ogony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Han Sharn']Za to na Allegro są różne dodatki. Co prawda popieram zdanie Viris, że nie ma co przeładować rozetki ale np. jeden złoty kwiatek na ogonie może być , albo zamiast kwiatka kokardka, albo piesek a takie rzeczy tylko na Allegro widziałam. W mojej dziurze dziś dostałam tylko szafirowe kwiatki w taśmie.

Muszę jeszcze przekopać pudełko z koralikami (kupionymi na biżuterię) bo chyba mam jakieś błyszczące kwiatki - akurat by były na ogony.[/quote]


Aha....A gdzie na alegro widzisz te różne dodatki.?????Wyslij mi link do nich.....Z góry dzieki. Jednak jak będe kupowac wstążki to od razu kilka kolowrów:D
Pozdrawiam Asia.

Link to comment
Share on other sites

No ja na allegro kupuję najwięcej. Mam spory zapas kwiatuszków i kokardek itp. Taśmy też kupuję na allegro bo u mnie nic się nie zmarnuje. Raz trafię na miękką, raz na twardą. Każda się przyda, a ceny są o wiele mniejsze niż u mnie w kiepsko zaopatrzonych pasmanteriach. Jak mieszkałam we Włocławku to miałam kilka sprawdzonych pasmanterii - bardzo fajne wstążki i inne elementy też. Ceny do przełknięcia. No ale teraz to mam daleko.

Link to comment
Share on other sites

No owszem jak kupujesz jedną szpulę to średnio się opłaca.

Ale można sobie skalkulować bez problemów przy jakiej ilości zamawiać się opłaca. W szpuli masz powiedzmy 25 metrów ( jest chyba 27,5 ). Koszt metra wstążki u mnie w pasmanterii - 1,00 zł za 2,5 cm szerokości ( strasznie zdzierają ). Czyli 25 zł za szpulę. Koszt na allegro - 9 zł plus 7 zł wysyłka - 16 zł. Jak widać opłaca się nawet jeden kolor. Ja zamówiłam kilka szpul, kilka rozmiarów i kolorów, zamówienie ponad 100 zł - wysyłka gratis ;)


Nawet z kosztem wysyłki licząc metr wstążki na allegro kosztuje 64 grosze ( szerokość 2,5 cm ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']No owszem jak kupujesz jedną szpulę to średnio się opłaca.

Ale można sobie skalkulować bez problemów przy jakiej ilości zamawiać się opłaca. W szpuli masz powiedzmy 25 metrów ( jest chyba 27,5 ). Koszt metra wstążki u mnie w pasmanterii - 1,00 zł za 2,5 cm szerokości ( strasznie zdzierają ). Czyli 25 zł za szpulę. Koszt na allegro - 9 zł plus 7 zł wysyłka - 16 zł. Jak widać opłaca się nawet jeden kolor. Ja zamówiłam kilka szpul, kilka rozmiarów i kolorów, zamówienie ponad 100 zł - wysyłka gratis ;)


Nawet z kosztem wysyłki licząc metr wstążki na allegro kosztuje 64 grosze ( szerokość 2,5 cm ).[/quote]


U mnie w pasmanteri za jedna szpule wychodzi 22.40zł za 25m a wstążka 2,5cm jakoś tak i nie kupuje jednak po jednej tylko odrazu kilka...:D A na allegro widziałam tylko jasne odcienie kolorów, a ja potrzebuje też ciemne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Han Sharn']Ale macie tanio. Ja właśnie za metr wstążki satynowej, jednostronnej (tylko satynowej używam) , szerokości 2,5 cm dałam 1,5 zł. Na Allegro mi się bardziej opłaci i jak zarobię lewą kasę to też muszę większe zakupy zrobić. Szczególniej, że jeden sprzedający ma wszystko czego moja dusza zapragnie. :lol:[/quote]


to dawaj link:P ja teraz szukałam i nic nie znalazłam:placz: a ja kupuje całą szpulkę za 8,10lub 12zł zależności od rodzaju:P

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy wstawiają zdjęcia swoich rozetek to w takim razie nie bede gorsza i rowniez wstawie kilka fotek :)

[IMG]http://i325.photobucket.com/albums/k393/mucha__/rozety/P9057783.jpg[/IMG]

[IMG]http://i325.photobucket.com/albums/k393/mucha__/rozety/P9057786.jpg[/IMG]

[IMG]http://i325.photobucket.com/albums/k393/mucha__/rozety/A2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiuleczka.Wareczka']U mnie w pasmanteri za jedna szpule wychodzi 22.40zł za 25m a wstążka 2,5cm jakoś tak i nie kupuje jednak po jednej tylko odrazu kilka...:D A na allegro widziałam tylko jasne odcienie kolorów, a ja potrzebuje też ciemne.[/quote]

No to widocznie nie trafiłaś chociażby na tego sprzedawcę - polecam. Kupowałam 2 razy i szykuję się do kolejnego zamówienia.

Wstążki od bieli do czerni przez wszystkie inne. Jak nie ma jakiegoś koloru na aukcji warto zapytać - ja tak zyskałam "słoneczny żółty" którego nie było na aukcji a sprzedawca posiadał.

[URL]http://allegro.pl/item433796286_31kol_wstazka_25mm_tasiemki_satyna_27_4m_hurt.html[/URL]

20 zł za 25 metrów to bardzo drogo. A przy kilku kolorach to już masakra ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...