Jump to content
Dogomania

rozetki, kotyliony, floo...


moon_light

Recommended Posts

[quote name='agnethka']ooo...szyjesz? pokaż!!![/QUOTE]
ej, to zbyt wielkie słowa, że szyję, ot pitu - pitu takie tam. co prawda na lubelskiej wystawie ludzie wydawali się być zadowoleni z tych kapust co dostali (zwyciezcy każdej z grup w labkach, razem 13 sztuk), ale ja wiem, że brakuje im jeszcze trochę do luksusu :) na razie raczej przypominają kolorowe kapusty :) Każdy środek innej średnicy, ale kółka w środku przynajmniej okrągłe :)
mam troche problemy z laptopem, ale jakoś postaram się wrzucić to co mam z aparatu na kompa i wkleić - bo wcześniejszych zdjęć nie wydostanę ze starego laptopa, bo jest na razie w krainie wiecznych łowów i czeka na jakiś cud reinkarnacji....

Link to comment
Share on other sites

kapusty jak kapusty ;)

jutro jak bedę mniej zła na moj aktualny sprzet to wrzuce jeszcze te co poszły na lubelską wystawę. na razie mam dość dławienia się sprzętu, ciągłego logowania się na dogo (bo na chrome nie działa opcja "zapamiętaj mnie" a jak w nią klikam to się znajduję natychmiast na stronie sponsora strategicznego dogo...)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...