Jump to content
Dogomania

Hodowle bulterierów


magia

Recommended Posts

Za kilka lat chciała bym kupić bulteriera, ma to byc zakup przemyślany. Chciała bym żeby pies pochodzi z naprawdę dobrej chodowli i żeby był po porządnych rodzicach :). Chciała bym żeby pies był beżowy :) czy znacie może jakieś chodowle posiadające strony internetowe na których mogła bym znaleźć takie pieski???? Przez ten czas do zakupu psa chciała bym przyjrzeć się hodowli. Szykałam na internecie hodowlii bulików ale znalazłam tylko białe, a wydawało mi się że ktoś z forum ma pieska właście w kolorze berzowym.

Czy w ogóle bulterier toleruje inne zwierzęta w domu??? W ogóle jak długo przeciętnie żyją te pieski???

Będę naprawdę wdzięczna za pomoc

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

z całym szacunkiem Matisse .....ale wg mnie ta ankieta jest "leciutko nieobiektywna" :-? i nieoddaje tak na prawdę poziomu hodowlanego bullków w Polsce.

PS... my planowałyśmy nasze spotkanko poczatkiem lipca, ale nic się nie stanie jak się spotkam z Magią wcześniej.Przecież tyłka nie bedziemy ci obrabiać :lol:

PS1...i naszpisz ten podpis na zdjęciach i numerGG jakimś ludzkim kolorem, bo żółty jest mało widoczny

Link to comment
Share on other sites

Matisse pisze :

To nie jest żółte tylko zielone i zaraz to zmienię

dobra dobra, ostatnio mam bardzo podniesione ciśnienie, a jak się złoszczę to mi się robią żółte oczy :evilbat: stąd ta pomyłka.

Dyskutować na temat poziomu hodowli nie ma co, bo zaraz będą sobie ludzie do oczu skakać. Ale przez te parę lat, zanim Magia kupi swojego bullka, zdąży sobie wyrobić własne zdanie.

I mnie się wydaje , że Ataczek Matisse jest maści czerwonej, a taki "beżowy" jakby to koleżanka chciała to chyba maść płowa jest. :lol:

Link to comment
Share on other sites

A tak w ogóle, to bulek beżowy to niby taki jak Ataczek?

No właśnie chodzi mi o cos w stylu takiej maści :)tylko myślałam o bardziej szarawej :) ale co jak co jeszcze sie nie znam :)

Matisse z kąd jest twój piesek???

Złośnica a co do spotkania to była bym bardzo chętna :).

Wybierając hodowlę chciała bym przedewszystkim wziaść pod uwagę ZDROWIE hodowlii, niechciala bym żeby się po jakimś czasie okazało że piesek zacznie chorować. Rozumię że czasem to jest nie uniknione ale... :)

Powiedzcie mi przedewszsytkim czy buliki nie są "przerasowione"??? (niewiem czy dobrze odmieniłam to słowo :))

Matisse ja w lipcu moge tak dopiero po 7 bo mam egzaminy na studia

Link to comment
Share on other sites

a mam jeszcze jedno pytanko :)

czy na przykład jak wybrała bym sobie hodowle, no i urodziła by się taka suczka jaką bym chciala to czy hodowca mógł by jej dać na imię tak jak ja bym chciała???? Tzn żeby w rodowodzie miała TOMBA coś tam coś tam ??????

Link to comment
Share on other sites

Posłuchaj, jeśli planujesz zakup za kilka lat, to na razie nie szukaj konkretnych rodziców ani hodowli, bo wciągu kilku lat wiele może się zmienić. lepiej poczytaj o samej rasie, pojeździj na wystawy napatrzeć się na żywo. Bardziej szarawe? Może poszukaj jakiegoś zdjęcia z maścią, o ktorą Ci chodzi bo ja nie za bardzo rozumiem.

Link to comment
Share on other sites

Jaki to jest bezowy? :o nie spotkalam sie nigdy z takim kolorem u bulla :roll:

Od czasu tamtej ankiety sie sporo pozmienialo - pojawily sie nowe mioty, nowe hodowle, minelo kilka wystaw...

A za kilka lat, to juz moze ktos z nas, dogomaniakow, odchowa swoje szczenieta :)

Link to comment
Share on other sites

Leni tak o taka maść mi chodzi :D, powiedz mi gdzie kupiłeś psiaka?? :)

apropos maści

"czekoladowe i błękitne jest wysoce nieporządane"

jak w praktyce wyglądaja takie kolory????

ma ktos zdjęcia takich psów???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...