Jump to content
Dogomania

Okruszek-maluszek ostrowski ma już domek.


Fela

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

DT potrzebny od niedzieli bo u gdgt do niedzieli może zostać, natomiast po dzisiejszych odwiedzinach u Okruszka obie myślimy, że do adopcji może iść najwcześniej za jakieś 3 tygodnie-potrzebuje stałej odpowiedzialnej opieki

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli znajdzie się transport do Krakowa to nie ma problemu - mogę go wziąć. W zeszłe wakacje odkarmiałam dwa oseski do 4 tygodnia, a szczeniaków na tymczasie również miałam już sporo, także z waszymi wskazówkami nie powinno być problemów z opieką nad malcem:)
Jedyny problem jest taki, że nie jestem w stanie pokryć kosztów wizyt u weterynarza, leczenia, szczepień itd
Z mojej strony oferuję jedzenie, opiekę i resztę psiego ekwipunku, niestety nie stać mnie na zapłacenie za weta

Link to comment
Share on other sites

Mogę wziąć malucha na tymczas. Pracuję w domu, więc będę miała go na oku. W razie czego mam niedaleko lecznicę całodobową. Jest tylko jedna rzecz... Poproszę o dokładną "instrukcję obsługi", bo ostatniego malucha miałam na tymczasie ze 2 lata temu...

Link to comment
Share on other sites

Ja Ci mogę dać instrukcję :evil_lol::
1. nakarmić, pomiziać
2. odsiusiać, utulić
3. pobawić się, pokochać
4. uspić, odpocząć
5. nakarmić, ..............

i przez 24 godziny na dobę powtarzać od pkt 1 do pkt 4 w kółko ;)
Ale fajnie, że przytuliłaś Okruszka-Maluszka :loveu:
Tylko żeby go starsi Bracia nie zeżarli :mad:

Link to comment
Share on other sites

Starsi bracia go nie pożrą, bo Maluszek zamieszka w kuchni, a poza nią będzie przebywał wyłącznie pod naszą kontrolą, więc pomimo, iż Felek jest ciągle głodny, to Okruszka nie zeżre :lol:
A do poniższej listy trzeba dodać jeszcze całą baterię leków niestety, ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Tak. Maluch jest u mnie. Napity i najedzony. Posłanko też ma już gotowe. Musiałam go trochę oczyścić, bo po drodze zabrudził transporterek.
Wielkie dzięki gdgt za dostarczenie małego smrodka :Rose:

"Brytan" waży podobno całe 930 gram!
Będziemy obserwować, czy przybiera na wadze :)

Link to comment
Share on other sites

Okruszkowi klaruje się fajniutki domek w Markach pod Warszawą:multi:
Magdarynka czy jesteś w niedzielę koło południa w domku dostępna w celu odbycia wizyty przedadopcyjnej?
zaznaczyłam że Okruszek jest słabiutki i musi u Ciebie jeszcze trochę pobyć

Link to comment
Share on other sites

no to trzymam mocno kciuki!
W lecznicy na rachunek Okruszka poszły 2 małe puszki plus jeden worek karmy (chyba 1kg), nie wiem, ile to kosztuje, ale starczy małemu na jakieś dwa tygodnie. Magda, transporterek w którym jest Okruszek nie jest mój, więc nie zostawiajcie go proszę w ewentualnym domu adopcyjnym.

Link to comment
Share on other sites

no i domek się wyklarował:bigcool: w nowym domku już nie mogą się doczekać Okruszka, więc czekają z niecierpliwością na zakończenie leczenia
dostałam zdjęcia pozostałych dwóch psiaków- jamniorków- towarzystwo typowo pościelowe:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...