Jump to content
Dogomania

CHRCYNNO-schronisko w lesie k/Serocka. Kto pojedzie? Zwrot kosztów.


Recommended Posts

[quote name='emilia2280']Wstawilam sunié na wátek krzyczek - podobnej suni "wyadoptowanej" przez lacha szuka kometa. tamta miala ciéte uszy, duza, tylko nasza kolor ma inny, ale wygláda jak polana czyms.[/quote]
Ta "nasza" sunia ma 3-4 lata, takie info dostałam ze schroniska właśnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Weroniu co to za pies? Nie moge mu nic zaoferowac ale strasznie mi sie spodobał, czy dalej jest w schronie jak tak to chciałabym go poogłaszac moze znalazł by dom...

[IMG]http://img217.imageshack.us/img217/2343/wilkjl1.jpg[/IMG][/quote]

ciocia Ziutka, co to za piesio????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angie :)']Hej jezeli bedziecie potrzebowaly przewiezc jakies rzeczy albo psiaka na trasie Warszawa schronisko to pls o info.[/quote]
Wielkie dzięki Angie...będziemy pamietać :loveu:

[quote name='magdawi']Nie ma zainteresowania psiakami? Ani jednego telefonu?[/quote]
Zero :shake: nie miałam ani jednego telefonu ani maila :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Weroniu co to za pies? Nie moge mu nic zaoferowac ale strasznie mi sie spodobał, czy dalej jest w schronie jak tak to chciałabym go poogłaszac moze znalazł by dom...

[IMG]http://img217.imageshack.us/img217/2343/wilkjl1.jpg[/IMG][/quote]

To jest suczka, ma około 2 lata, trafiła do schroniska 28.02.2008 z Wyszkowa. Jest łagodna i sympatyczna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Czy moge porobic jej ogłoszenia? Jak jest duza? Jak husky? Wyglada troche jak sarloos. Czy sa inne jej zdjecia?
[/quote]
Pewnie, że możesz...:loveu:
Ona jest trochę niższa jak husky a innych jej zdjęć nie mam :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']To jutro postaram sie jej zrobic allegro:) Ma jakies imie?[/quote]
Nie ma imienia :shake: ale nazwij sunię jakoś i wtedy będę wiedziała o którego psiaka są zapytania (bo mam nadzieję, że jakiś odzew z ogłoszeń będzie).
Dzięki jeszcze raz za chęć pomocy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']No to nazwe ja Luna :) moze byc? moge prosic maila i nr tel do kogos zebym mogła podac w allegro? I jakby sie dało to moze tak przy okazji pare fotek najlepiej boczek zeby był pełen obraz;)[/quote]
Mail : [email][email protected][/email]
Telefon : 603-837-761
A fotki hmm...mały problem z tym jest bo ja mam do schroniska 100 km i nie bywam tam często, będę jechała z garnkami ale czekam aż mi się uzbiera ich więcej bo z 30-stoma to mi się nie opłaca jechać :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...