Jump to content
Dogomania

CHRCYNNO-schronisko w lesie k/Serocka. Kto pojedzie? Zwrot kosztów.


Recommended Posts

[quote name='emilia2280']Dziéki to Tobie ze je nie dosc ze obfocilas, wstawilas na wátek, to jeszcze oglaszasz w gazetach. Sama Cié w to wpakowalam i wychodzi, ze cala robota spadla na Ciebie. Niech no sciágné kogos do pomocy, to ruszymy z ogloszeniami na necie.[/quote]
To nasza wspólna praca...Twoja, Weroni i innych cioteczek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Czy ktoś ogłasza gdzieś te psinki ???
Ja ogłaszam w Wyborczej i lokalnych gazetach - ale sama nie dam rady im pomóc :shake: a są nowe psy, które pilnie czekają na domy!!![/quote]

Ciotka jak juz masz gotowy tekst ogłoszonek to podziel sie to powstawiam troche w necie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiaprodex']Ciotka jak juz masz gotowy tekst ogłoszonek to podziel sie to powstawiam troche w necie[/quote]
Nie mam gotowych...pisze to co mam przy fotach każdego psiaka i dodaje coś jeszcze od siebie, jak wygląda i tyle :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nowy psiak !!!

[SIZE=5][COLOR=Red]Nr. 003
[B][SIZE=3]Został przywieziony z Serocka, ma około 6 lat, jest nieufny ale bardzo sympatyczny.
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/237/c45e28262fe1534e.jpg[/IMG][/URL]
[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Dziéki kochana. Juz piszé. A skád Ty masz nowego psiaka? Dostajesz powiadomienie o kazdym nowym nabytku teraz?[/quote]
Tak...dostałam teraz to zdjęcie. Wczoraj mi pisał Pan Krzysiek, że pilnie domek dla tej psiny bo strasznie smutny i ehh :shake:. Poprosiłam o zdjęcia innych nowych psiaków - mam nadzieję, ze niebawem dostanę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Tak...dostałam teraz to zdjęcie. Wczoraj mi pisał Pan Krzysiek, że pilnie domek dla tej psiny bo strasznie smutny i ehh :shake:. Poprosiłam o zdjęcia innych nowych psiaków - mam nadzieję, ze niebawem dostanę ;)[/quote]
Jestem pod wrazeniem wsssspólpracy. Jak Ty tego pana przekonalas, tylko Ty wiesz :razz:

Post 1 uaktualniony, w miaré przybywania zdjéc bédé dodawac numery stron.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Jestem pod wrazeniem wsssspólpracy. Jak Ty tego pana przekonalas, tylko Ty wiesz :razz:
[/quote]

nooo.. Emilcia.. a Ciebie by taka Ziutka nie przekonała????:cool3:
Nawet Pana Krzysia przekona ! a jak! :D :evil_lol::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia']nooo.. Emilcia.. a Ciebie by taka Ziutka nie przekonała????:cool3:
Nawet Pana Krzysia przekona ! a jak! :D :evil_lol::eviltong:[/quote]
No goopie ciotki :evil_lol: żarty sobie robią :eviltong: :shiny:

Ciotki...apelujcie o te garnki, które są potrzebne na wodę i jedzenie...ja już mam 10 garnków i Kasiaprodex ma - bym zawiozła jak się uzbiera więcej i może jeszcze jakieś inne dary, smycze itd :placz:

Link to comment
Share on other sites

Tytul zmieniony!

Weronia- pewnie, ze bym sié nie oparla takiemu sprytnemu blond-malenstwu, a dopiero gdybym miala testosteron, jak pan ze schronu- na jego miejscu dziergalabym sweterki na prosbé cioci Ziutki, gdyby mnie o to poprosila i w ogóle nosila psy na rékach, zeby sié jej przypodobac :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']

Weronia- pewnie, ze bym sié nie oparla takiemu sprytnemu blond-malenstwu, a dopiero gdybym miala testosteron, jak pan ze schronu- na jego miejscu dziergalabym sweterki na prosbé cioci Ziutki, gdyby mnie o to poprosila i w ogóle nosila psy na rékach, zeby sié jej przypodobac :razz:[/quote]
Wymiękam normalnie :biggrina::biggrina::biggrina:
Umiesz mi humor poprawić :loveu: wariacie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...