Jump to content
Dogomania

Tuptuś - już w nowym domku ;D


LiNa

Recommended Posts

[quote name='"Isadora"']Ja zajmuje się jamnikami w potrzebie, ale jak zajdzie potrzeba a jestem w stanie pomóc, pomogę każdemu zwierzakowi.[/quote]Tak mnie natchnęła pewna myśl... Widzę, że jesteś dobrotliwą wielce Kobietą, kochającą zwierzęta, również te będące w potrzebie... Czy Ty nie zechciałabyś adoptować Tuptusia?

[quote name='"Isadora"']Miałam na tzw "tymczasie" również bardzo trudne jamnicze jednostki i poradziłam sobie bardzo dobrze. Czyli można. Trzeba tylko chcieć.[/quote]Skoro świetnie sobie poradziłaś, to myślę, że jesteś idealną kandydatką do tego, aby Tuptuś na stałe stał się Twym podopiecznym.

[quote name='"Isadora"']Co do śliwowicy z piwnicy czy dzięgielówki hhmmmm jasssne[/quote]Toś mi narobiła smaka :D

Pozdrawiam,
Wuj Tom

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dogman']Tak mnie natchnęła pewna myśl... Widzę, że jesteś dobrotliwą wielce Kobietą, kochającą zwierzęta, również te będące w potrzebie... Czy Ty nie zechciałabyś adoptować Tuptusia? Skoro świetnie sobie poradziłaś, to myślę, że jesteś idealną kandydatką do tego, aby Tuptuś na stałe stał się Twym podopiecznym.
[/quote]

"Kocham" takie pytania. Są takie... głębokie. Po nich najczęściej następuje pouczanie ze zamiast mądrzyć sie powinnam sama brać psiaka.
Ale zawsze daję procent na to że to przypadek, a nie zamierzone "pouczanie z politowaniem". Dlatego oczywiście odpowiem. Tak chciałabym, bardzo chciała zaadoptować nie tylko Tuptusia ale wszystkie jamniki w potrzebie i nie tylko jamniki. Ale przyznam że Violetta Villas nie jest dla mnie idolem w tym temacie. Aczkolwiek ma cudny niespotykany głos. Niemniej jednak wolę słuchać jak śpiewa "Mamo" niż brać przykład z bycia dobrotliwą kobieciną i adoptować wszystkie nieszczęścia, nie bacząc na to czy mam możliwość wyżywić, leczyć, dać gdzie mieszkać. Znalazłam za to w swej "kobiecinej dobrotliwości" metodę na to jak pomóc. pomóc z sensem i realnie. I to robie i mam wyniki, dobre wyniki.

[quote name='dogman']Toś mi narobiła smaka :D
Pozdrawiam,
Wuj Tom[/quote]

Moze rzeczywiście sobie strzel lufkę :) o ile masz możliwość. Za zdrowie "dobrotliwej kobiety" co to Villasową, czy panią ze Starej Wsi zostać nie chciała.

Serdeczności Wujku Tomie od Ciotki Isadory vel dobrotliwej kobiety która lubi kieliszek śliwowicy łąckiej albo dzięgielówki w glinianych kielonkach. I chleje te trunki zamiast adoptować co tylko się da.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogman']Tak mnie natchnęła pewna myśl... Widzę, że jesteś dobrotliwą wielce Kobietą, kochającą zwierzęta, również te będące w potrzebie... Czy Ty nie zechciałabyś adoptować Tuptusia?

Skoro świetnie sobie poradziłaś, to myślę, że jesteś idealną kandydatką do tego, aby Tuptuś na stałe stał się Twym podopieczny

Pozdrawiam,
Wuj Tom[/quote]
Wuju Tomie:shake:
To chwyt poniżej pasa,chyba oczywistym jest że gdyby Isadora lub ktokolwiek z nas mógłby dac domek Tuptusiowi to nie byłoby potrzeby szukania takowego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Isadora"']"Kocham" takie pytania. Są takie... głębokie. Po nich najczęściej następuje pouczanie ze zamiast mądrzyć sie powinnam sama brać psiaka.[/quote]Ooo, widzę, że komuś puściły tu nerwy. W moim pytaniu nie było cienia złośliwości, ale widocznie na swej drodze samych złośliwych ludzi spotykasz, więc widzisz zagrożenie z każdej strony, a każde pytanie skierowane do Ciebie traktujesz jako atak.

[quote name='"Isadora"']Tak chciałabym, bardzo chciała zaadoptować nie tylko Tuptusia ale wszystkie jamniki w potrzebie i nie tylko jamniki.[/quote]O taką odpowiedź mniej więcej mi chodziło.

[quote name='"Isadora"']Ale przyznam że Violetta Villas nie jest dla mnie idolem w tym temacie. Aczkolwiek ma cudny niespotykany głos. Niemniej jednak wolę słuchać jak śpiewa "Mamo" niż brać przykład z bycia dobrotliwą kobieciną i adoptować wszystkie nieszczęścia, nie bacząc na to czy mam możliwość wyżywić, leczyć, dać gdzie mieszkać.[/quote]Co do Violetty Villas, to zgodzę się. Byla to genialna śpiewaczka i aż żal, że kiedyś mogła osiągnąć międzynarodowy sukces, a dziś jest samotną, opuszczoną przez ludzi i rozum kobietą.

[quote name='"Isadora"']Znalazłam za to w swej "kobiecinej dobrotliwości" metodę na to jak pomóc. pomóc z sensem i realnie. I to robie i mam wyniki, dobre wyniki.[/quote]Czyli taki pieski Jurek Owsiak w spódnicy, tak? :)

[quote name='"Isadora"']Moze rzeczywiście sobie strzel lufkę o ile masz możliwość. Za zdrowie "dobrotliwej kobiety" co to Villasową, czy panią ze Starej Wsi zostać nie chciała.

Serdeczności Wujku Tomie od Ciotki Isadory vel dobrotliwej kobiety która lubi kieliszek śliwowicy łąckiej albo dzięgielówki w glinianych kielonkach. I chleje te trunki zamiast adoptować co tylko się da.[/quote]I po cholerę ta ironia? Ale niech Ci będzie, niektóre kobiety tak czasem mają... W każdym razie po takim tekście nie kupiłbym od Ciebie żadnego towaru. Twój marketing po raz kolejny zawiódł.

Pozdrawiam i życzę powrotu do formy,
Wujcio

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogman']Ooo, widzę, że komuś puściły tu nerwy. W moim pytaniu nie było cienia złośliwości, ale widocznie na swej drodze samych złośliwych ludzi spotykasz, więc widzisz zagrożenie z każdej strony, a każde pytanie skierowane do Ciebie traktujesz jako atak.
[/quote]

Kochany Wujku Tomie
Nawet nie masz pojęcia jaka jestem spokojna. A sarkazm... hmmm mam tak od zawsze. A ponieważ wiem na czym siedzę, wiem co potrafię, wiem na co mnie stać. To takie moje zboczenie poniekąd zawodowe. Uwielbiam prowokować dyskursy. Ale nie takie słodkie i wyściełać sztuczną trawkę, malować płoty itd. Nie ubliżyłam nikomu. Spotykam różnych ludzi na swojej drodze. Sorry pomyliłam się widać, osądziłam przez moment że będzie nam fajnie pogadać. Nie przypuszczałam że ty rzucając pytanie, które nie tylko przeze mnie było odczytane jako lekko prowokujące, uznajesz że prowokacja dozwolona tylko w jedną stronę. No cóż...

[quote name='dogman']
Co do Violetty Villas, to zgodzę się. Byla to genialna śpiewaczka i aż żal, że kiedyś mogła osiągnąć międzynarodowy sukces, a dziś jest samotną, opuszczoną przez ludzi i rozum kobietą.
[/quote]

Violetta była zniszczona przez ludzi w dużej mierze. Młodą dziewczynę otoczył sztab pseudodoradców. Narzucili jej wizerunek taki a nie inny. Niestety nie miała tak silnej psychiki jak pani Irena Dziedzic, skądinąd genialna i bardzo inteligentna osoba. Ale dla dla Pani Ireny zakładało się na kamerę pończoszki (nie było innych możliwości zblurowania obrazu) dla Violetty nie. Szkoda, bardzo szkoda niespotykanie pięknego głosu.

[quote name='dogman']
Czyli taki pieski Jurek Owsiak w spódnicy, tak? :)
[/quote]

Nie śmiałabym porównywać się do Owsiaka. Aczkolwiek jest jednym z moch Guru.

[quote name='dogman']
I po cholerę ta ironia? Ale niech Ci będzie, niektóre kobiety tak czasem mają... W każdym razie po takim tekście nie kupiłbym od Ciebie żadnego towaru. Twój marketing po raz kolejny zawiódł.
Pozdrawiam i życzę powrotu do formy,
Wujcio[/quote]

A tak ładnie żarło, żadna "cholera" nie padła, nie wspomnę o innych przecinkach. Nie psuj tego Drogi Wujku Tomie - bardzo proszę. Co do kupowania nie musisz, bo nigdy nic nie sprzedawałam i nie sprzedaję. Natomiast mam prośbę: o co biegusia w zdaniu [I]"Twój marketing po raz kolejny zawiódł"[/I]. Kiedy i jaki mój marketing zawiódł, nie jestem marketingowcem. Nie skończyłam nawet jednej z miliona szkół pt "marketing i zarządzanie" i nie zamierzam. To o co kamam?

Drogi Wujku Tomie landryneczki dla ciebie, krówki z Milanówka, cukrowa wata ale wyluzuj. I dawaj, dawaj odpowiedzi :)

Serdeczności Wujku Tomie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Isadora"']Kochany Wujku Tomie[/quote]Skoro tak, to czas zluzować :D

[quote name='"Isadora"']Nawet nie masz pojęcia jaka jestem spokojna.[/quote]Nie mam :D Cieszę się :)

[quote name='"Isadora"']A sarkazm... hmmm mam tak od zawsze.[/quote]Jamniki rodzą się zsocjalizowane, Isadora urodziła się sarkastyczna :)

[quote name='"Isadora"']A ponieważ wiem na czym siedzę, wiem co potrafię, wiem na co mnie stać.[/quote]Miło, że nie jesteś zakompleksioną panienką a dumną kobietą. Szacun.

[quote name='"Isadora"']To takie moje zboczenie poniekąd zawodowe. Uwielbiam prowokować dyskursy.[/quote]Jesteś dziennikarką czy filozofką?

[quote name='"Isadora"']Ale nie takie słodkie i wyściełać sztuczną trawkę, malować płoty itd.[/quote]Uczestnictwo w towarzystwie wzajemnej adoracji też by mnie jakoś nie rajcowało.

[quote name='"Isadora"']Sorry pomyliłam się widać, osądziłam przez moment że będzie nam fajnie pogadać.[/quote]Nie pomyliłaś się.

[quote name='"Isadora"']Nie przypuszczałam że ty rzucając pytanie, które nie tylko przeze mnie było odczytane jako lekko prowokujące, uznajesz że prowokacja dozwolona tylko w jedną stronę.[/quote]Z tym zastrzeżeniem, że ja nie pytałem prowokująco :) Zapytałem po prostu czy Ty nie dałabyś rady Tuptusiem się zająć. Nie było w tym ani krzty złośliwości.

[quote name='"Isadora"']Violetta była zniszczona przez ludzi w dużej mierze. Młodą dziewczynę otoczył sztab pseudodoradców. Narzucili jej wizerunek taki a nie inny.[/quote]Za komuny nikt nie mógł się wybijać. Pani Wioletcie się to udało, była jakby nie stąd... Zresztą po latach przyznała, że nie cierpi Polski Ludowej, że jej marzenie to kariera w Stanach... Niestety, peerelowskie władze zrobiły wszystko, by kariery zagranicznej nie zrobiła. Co do obecnej sytuacji, w jakiej się znajduje, to winni są przede wszystkim ludzie tzw. mediów, czytaj: hieny i mendy, które karmią się każdą sensacyjką, każdym ludzkim cierpieniem, byle tylko dobrze sprzedać kolejny numer szmatławca dla tłuszczy.

[quote name='"Isadora"']Niestety nie miała tak silnej psychiki jak pani Irena Dziedzic[/quote]Zauważ, że to cecha genialnych artystów. Czy Morrison miał silną psychikę?

[quote name='"Isadora"']Szkoda, bardzo szkoda niespotykanie pięknego głosu.[/quote]Szkoda przede wszystkim osoby, człowieka... Głosem możemy się jeszcze smakować i będą mogły przyszłe pokolenia - nie ma obaw.

[quote name='"Isadora"']Nie śmiałabym porównywać się do Owsiaka.[/quote]Dumna, ale i skromna. Kolejny szacun.

[quote name='"Isadora"']A tak ładnie żarło[/quote]Nie zdechło :)

[quote name='"Isadora"']Nie psuj tego Drogi Wujku Tomie - bardzo proszę.[/quote]Niczego psuć nie zamierzam. A prosisz, bo... ?

[quote name='"Isadora"']Co do kupowania nie musisz, bo nigdy nic nie sprzedawałam i nie sprzedaję.[/quote]Sprzedaż potraktuj tutaj metaforycznie. Jeżeli szuka się nabywcy (w tym przypadku psa), to należy uważać na słowa i emocje.

[quote name='"Isadora"']Natomiast mam prośbę: o co biegusia w zdaniu "Twój marketing po raz kolejny zawiódł". Kiedy i jaki mój marketing zawiódł, nie jestem marketingowcem.[/quote]Obiecałem sobie, że do tego tematu już nie wrócę. Zerknij do pierwszych moich postów :)

[quote name='"Isadora"']Drogi Wujku Tomie landryneczki dla ciebie, krówki z Milanówka, cukrowa wata ale wyluzuj.[/quote]A nie zemdli mnie? :D

[quote name='"Isadora"']I dawaj, dawaj odpowiedzi[/quote]Oto i były :)

[quote name='"Isadora"']Serdeczności Wujku Tomie[/quote]I wzajemnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogman']
Jamniki rodzą się zsocjalizowane, Isadora urodziła się sarkastyczna :)
[/quote]

Co nie znaczy, ze nie jest zsocjalizowana, jedno drugiemu nie przeczy

[quote name='dogman']
Miło, że nie jesteś zakompleksioną panienką a dumną kobietą. Szacun.
[/quote]

też się z tego cieszę i jestem dumna :)

[quote name='dogman']
Jesteś dziennikarką czy filozofką?
[/quote]

Zimno. Ani jedno ani drugie :)

[quote name='dogman']
Z tym zastrzeżeniem, że ja nie pytałem prowokująco :) Zapytałem po prostu czy Ty nie dałabyś rady Tuptusiem się zająć. Nie było w tym ani krzty złośliwości.
[/quote]

W mojej wypowiedzi była prowokacja, ale bez złosliwości. Ja jestem słodką kobietką :loveu: niejdena osoba to potwierdzi :evil_lol:

[quote name='dogman']
Za komuny nikt nie mógł się wybijać. Pani Wioletcie się to udało, była jakby nie stąd... Zresztą po latach przyznała, że nie cierpi Polski Ludowej, że jej marzenie to kariera w Stanach... Niestety, peerelowskie władze zrobiły wszystko, by kariery zagranicznej nie zrobiła. Co do obecnej sytuacji, w jakiej się znajduje, to winni są przede wszystkim ludzie tzw. mediów, czytaj: hieny i mendy, które karmią się każdą sensacyjką, każdym ludzkim cierpieniem, byle tylko dobrze sprzedać kolejny numer szmatławca dla tłuszczy.
[/quote]

Jasne krew i sperma ma się lać z łamów

[quote name='dogman']
Zauważ, że to cecha genialnych artystów. Czy Morrison miał silną psychikę?
[/quote]

Zgadzam się, psychikę miał słaba ale charyzmę niesamowitą.

[quote name='dogman']
Szkoda przede wszystkim osoby, człowieka... Głosem możemy się jeszcze smakować i będą mogły przyszłe pokolenia - nie ma obaw.
[/quote]

Masz rację, na szczęście głosy są nagrane. Az puściłam w tle arię z "Pajaców" ta akurat pierwsza mi się pod rękę nawinęła. A propos głosów, co prawda Domingo a nie Villas ale też piękny głos.

[quote name='dogman']
Dumna, ale i skromna. Kolejny szacun.
[/quote]

Dumna tak, ale skromna hmm nie do końca. W zakresie stron w których jestem mocna absolutnie nie.

[quote name='dogman']
Sprzedaż potraktuj tutaj metaforycznie. Jeżeli szuka się nabywcy (w tym przypadku psa), to należy uważać na słowa i emocje.
[/quote]

Uważam, ja na pewno dlatego mam niezłe wyniki.

[quote name='dogman']
A nie zemdli mnie? :D
[/quote]

Nie daję gwarancji :), ja osobiście wole dobry salceson :evil_lol:

Pozdrawiam Wujku Tomie

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do siostry dowiedziałam się dokładnie o ataki otóż ostatnio Tuptuś miał atak kiedy został oddany przez swojego właściciela jakiejś kobiecie, której uciekł. Pociągami nie jest przyzwyczajony jeździć autem jeździ ładnie. Chłopak lubi się zdrowo odżywiać .. uwielbia rzodkiewki i marchewkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LiNa']Dzwoniłam do siostry dowiedziałam się dokładnie o ataki otóż ostatnio Tuptuś [B]miał atak kiedy został oddany przez swojego właściciela jakiejś kobiecie, której uciekł.[/B] Pociągami nie jest przyzwyczajony jeździć autem jeździ ładnie. Chłopak lubi się zdrowo odżywiać .. uwielbia rzodkiewki i marchewkę.[/quote]

[FONT=Century Gothic]To potwierdza to co przypuszczam i sugerowałam. Padaczka jest postresowa. A to dobrze wróży. Jak domek będzie kochał będzie ok. To bardzo uczuciowe psiaki. Bardzo przeżywają. Podatne wtedy na ataki padaczki. Ja już rozglądam się za transportem jamniczka. Podpięłam się tez pod tema na transportowym (tam psiaki mają jechać z Warszawy do Zabrza)[/FONT]

[SIZE=1]Zaofftopię. Słuchajcie wygląda na to ze znalazłam domek dla cudnej jamnisi bez łapki ze schronu w Koninie. Kurcze jak dopnę sprawę to będę skakać z radości.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Troszkę wieści o Tuptusiu i jego domku .. Pani z Katowic, która go chciała adoptować wogole nie odzywa się do mojej siostry w sprawie transportu (a jest darmowy) wczoraj kiedy do niej napisałam na gg odpisała, że ma zablokowany telefon .. ale jest nadal zainteresowana .. jednak to wszystko wydaje mi się dziwne, ponieważ gdyby mi zależało to zadzwoniłabym od kogoś z rodziny albo kupiła karte do budki .. lub w jakiś inny sposób się skontaktowała lub zostawiła swój numer kontaktowy .. ale odezwała sie dopiero gdy ja do niej napisałam .. wiec juz nie wiem co mam myśleć :roll: Mam dużo obaw co do tego domku, bo wydaje się niepewny..
Jest jeszcze ktoś chętny dać dom Tuptusiowi, więc może spróbowac tam? I dotego z Wa-wy więc byłby "pod ręką". A wy jak sądzicie? ja naprawde nie wiem co robić i mam mętlik w głowie .. nie pomyślcie tylko, że wybrzydzam czy coś, ale mi chodzi jedynie o dobro Tupka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...