Jump to content
Dogomania

Kaleki Lucuś już za TM ...


asiaf1

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super to alegro;)
Jesli chodzi o hotel, to trzeba by było być przygotowanym na to, ze pies musi wyjsc na spacer 3 razy dziennie, zeby nie kupowac pieluch. Czasem trzeba go umyc, kremowac, rehabilitacja wskazana. Noi charakterek Lucka - może ugryżć - ale tylko na początku. Boimy się czy hotel jest zainteresowany takim psem:(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Super to alegro;)
Jesli chodzi o hotel, to trzeba by było być przygotowanym na to, ze pies musi wyjsc na spacer 3 razy dziennie, zeby nie kupowac pieluch. Czasem trzeba go umyc, kremowac, rehabilitacja wskazana. Noi charakterek Lucka - może ugryżć - ale tylko na początku. Boimy się czy hotel jest zainteresowany takim psem:(.[/quote]

Najlepsze podsumowanie, Lucuś to psinka z charakterkiem, ale Wiosna wie o jego potrzebach i zgodziła się go przyjąć. Skontaktuję się z nią, pogadamy o tym i zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Podnoszę Lucka i jednocześnie proszę o wszelką możliwą pomoc

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10982310#post10982310[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10982223#post10982223[/url]

Potrzebuję podnoszenia, porad i wszelkiej innej pomocy w szukaniu domków.
Goni nas czas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='demi']Jak ten nie będzie zainteresowany, to znajdzie sie inny;) nic się nie martwić! U nas jest jeden taki SUPER, ale to Wrocław... A co on by bez Was ciotuchny zrobił:cool3:[/quote]

No właśnie tak się cykamy, bo kto by go zabierał na takie wycieczki 2-godzinne tam:-(, sama już nie wiem co robić...

Link to comment
Share on other sites

Lucuś dzisiaj po południu był w dobrym humorku, biegał na spacerku jak mały samochodzik. Niestety udało mi się do niego dojechać dopiero przed 19- praca plus jesienne korki:-(- koszmar a Lucuś czeka.
Mimo to pileuszka była suchutka a Lucek zadowolony.
Tradycyjnie potresował trochę szczeniaczki:evil_lol: ale i tak go uwielbają:loveu:

Link to comment
Share on other sites

No to jestem dumna z Lucka, bo rano to była katastrofa kupkowa, a wyjątkowo go chciałam przebrać w poczekalni i żałowałam, ale Lucuś potem się ciągle przytulał, aż puknął mnie łebkiem pod rękę bym go drapała, no dziś był taki przytulak jak nigdy ( i koopka też była taka jak nigdy:().

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Właśnie, aż chce się tak siedzieć, i nawet zapaszek nie przeszkadza już po paru minutach;). Ja siadam na poduszce Lucka i tak sobie oboje przysypiamy;).[/quote]

Nie ma brzydkich zapaszków, szczeniaczki są leczone na biegunkę i są na diecie, pachnie pięknie.

Link to comment
Share on other sites

Lucek rzeczywiście ostatnio chce chodzić na dłuższe spacerki :multi: Byłam dziś z Pusią, żeby mu było raźniej. Potem posiedzieliśmy na kocu w poczekalni, nie spieszyłam sie, więc mieliśmy dużo czasu na głaskanie, Lucek położył mi głowę na kolanach i przysypiał. Grało radio, fajne spokojne piosenki. Wyszłam od Lucka przed północą, cała upudrowana jak młynarz, bo na koniec trzepałam koc na dworzu i powiało w moją stronę. Ale lepsze to, niż stracić fioletowy szalik;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...