Jump to content
Dogomania

Kaleki Lucuś już za TM ...


asiaf1

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martulinek']Nadzieja jest:multi::multi::multi:

Jedna pani na spacerze opowiadała, że jej jamnik po pół roku zaczął chodzić.

Tymi prądami to się stymuluje. Symuluje to miejmy nadzieję Lucek tą łapką, że niby stać na niej nie może ;):lol:[/quote]

T mi się zjadło:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj i mnie bronił przed wszystkimi, ale dzis przechodzili kolo niego mezczyzni, wrecz go trącali i nic. Chyba nie mial nastroju wczoraj. Od razu jak wyszedl zrobil koopke, a siedzial w lecznicy bez pieluchy i nie mogl sie doczekac wyjscia, widocznie wiedzial ze mu sie chce, nie ma pieluchy i nie moze zrobic na podloge. A potem zrobil jeszcze jedna, ale wszystkie rozkosznie ładne;). A ja myslalam ze tylko niemowlęcymi cudami można sie zachwycac i dzielic uwagi, a tu prosze;). Dzisiaj siedzialismy z Luckiem w miare długo, nawet juz chcialam wychodzic, ale on wyrwal z miejsca i chcial zejsc ze schodow i tak patrzyl na mnie... wiec usiedlismy jeszcze kolo kanapy. Trzeba poprosic by zerwano plakat z dolu drzwi lecznic, bo Lucek nic nie widzi;).

Link to comment
Share on other sites

4,00-ZA BAZAREK BEATKI (ARGAT)
30,00-J.Gołóg
45,00-jestem Wredna
15,00-Lizka 121 Bazarek Beatki
10,00-Eloise bazarek
3,00-Eloise bazarek
20,00-G. Wierzbicka
26,00-Eloise bazarek
10,00-Zozulanka
30,00-Eloise bazarki
150,00-Littlemy bazarki
30,00-Chmielo
87,00-Eloise
1000,00-Misiek Kurczak

[SIZE=3][COLOR=red][B]Razem:1460+876,11=2 336,11[/B][/COLOR][/SIZE]


[quote name='asiaf1'][B]W dniu dzisiejszym przelałam na konto kliniki 4300,00PLN .[/B]

Lucjusz ma rozliczony pobyt i leczenie do 30.06.08

[B][SIZE=4][COLOR=red]5176,11-4300,00=876,11 PLN[/COLOR][/SIZE][/B][/quote]

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzis u Lucka rano. Krotko chcial chodzic na dworze, moze dlatego ze deszcz padał. A w lecznicy lezal nosem w drzwiach i podsluchiwal;). Jakby co jedzonka mu dzis nie dawajcie - pewnie ze wzgledu na operacje. Chociaz podebral kotu 2 kulki karmy, a ten na niego pazurami przez klatke - ale Lucek sie nie przejal;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...