Jump to content
Dogomania

Trzecia ONka- uratowana i kochana do końca! Żegnaj "maleńka" BRENDUSIU! Za TM


Koperek

Recommended Posts

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zosia4']Majga - sądząc z rozmowy mojej dzisiejszej z Panią ze Szczecina - jest super.[/quote]
Ta kobieta to Cudo. Sunia będzie miała fantastyczną opiekę. Biorąc pod uwagę to, co zrobiła dla suni z porażeniem...:roll: Serce się kraje.
Porobiłam ogłoszenia "wielofrontowo". Kontakt na Koperek ale tam, gdzie mogłam wybrać rejonizację ukazywania się, poszły - na całą Polskę, inne - dolnośląskie i zachodniopomorskie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Porobiłam ogłoszenia "wielofrontowo". Kontakt na Koperek ale tam, gdzie mogłam wybrać rejonizację ukazywania się, poszły - na całą Polskę, inne - dolnośląskie i zachodniopomorskie.[/quote]

:modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

No to ja Wam powiem, że legowisko dla suni już uszykowane na jutrzejszą noc - oczywiście w domu.

Na szczęście mam trochę więcej pomieszczeń niż jedno więc sunia będzie spała odizolowana od moich psich i kocich mieszkańców.
Tak zadecydowałam, że skoro to ma być jedna noc - to nie ma sensu żadnego z nich stresować.

Oj - jutro to się będzie w życiu suni działo.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img213.imageshack.us/img213/2598/niunia1lq7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img213.imageshack.us/img213/7203/niunia2le8.jpg[/IMG]

Od razu sama znalazła posłanko, leży - nawet kota jej nie wzruszyła jak przeparadowała jej przed nosem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ElzaMilicz'][B]Zosia4 [/B]co Ty masz za konszachty z [B]Brązową [/B]? :)

[/quote]

Elza - ja mam takie konszachty z Brązowa, że miałam od niej z Sopotu olbrzymiego olbrzyma Miśka (12 letniego). Własnoręcznie po niego jeździłam. Niestety - przeżył u mnie niecałe pół roku.
To był najkochańszy pies jakiego można sobie wyobrazić.

A niunia śpi jak dziecko.

Ewalajna była z mężem, wpadli jak burza i wypadli. Nawet kawy nie chcieli :x.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś wie czy sunia dzisiaj coś jadła ?
Koperek - jeśli możesz - to napisz, bo jutro przed podróżą nie chcę jej nic dawać.

Swoją drogą to z niej niezły kawał baby jest.
No i śpi jak zabita, tylko się wysikała i napiła się wody.

Jest przeełagodna.

Link to comment
Share on other sites

Oby.

A niunia chrapie. O rany - dopiero zobaczyłam w książeczce, że ona nazywa się Brenda. Pasuje do niej.

A to na dowód, że śpi słodko:

[IMG]http://img517.imageshack.us/img517/6703/niunia3oz0.jpg[/IMG]

Na dzisiaj koniec zdjęć - nie chcę już jej błyskać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...