Jump to content
Dogomania

Dwie amerykanki Gabcia i Inarcia + moja wesoła twórczość przyrodnicza :))


bety

Recommended Posts

Ślicznie wygląda Inarcia, puchata, widać że zima jej służy i że Pańcia dobrze dba :-)
Aż by chciało się przytulić do takiego niedźwiadka :-)

Wesołych Świąt Wam życzę i smacznego jajka, a w lany poniedziałek chyba zamiast wody pójdą śnieżki :-) Gorąco Pozdrawiam Twoją Siostrę :-)
Duuuuużo Zdrówka dla Wszystkich :-)
Pozdrawiam :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase'][URL]http://imageshack.us/a/img23/9427/inari2013c.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu: domowe najbardziej mi się podoba. :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Dzięki :)

[quote name='Izabela124.']Paskuda cudna i częściej ją pokazuj :)[/QUOTE]

Ha ha żeby to było takie proste, to jest strasznie "niefotogeniczny" pies tzn. na widok aparatu robi wszystko żeby wypaść jak pokraka. :diabloti:

[quote name='jamnicze']Ładna zimowa paskuda :)[/QUOTE]

Dzięki :)

[quote name='iwona_lena']Ślicznie wygląda Inarcia, puchata, widać że zima jej służy i że Pańcia dobrze dba :-)
Aż by chciało się przytulić do takiego niedźwiadka :-)

Wesołych Świąt Wam życzę i smacznego jajka, a w lany poniedziałek chyba zamiast wody pójdą śnieżki :-) Gorąco Pozdrawiam Twoją Siostrę :-)
Duuuuużo Zdrówka dla Wszystkich :-)
Pozdrawiam :-)[/QUOTE]

Inarcia to sama o siebie potrafi zadbać ;) - a zima faktycznie jej służy, wydurnia się na śniegu jak szczeniaczek (wczoraj nie dała nam bałwana ulepić - rozwalała nam kule).

[quote name='phase'][URL]http://irytek05.blox.pl/resource/wielkanoc1.jpg[/URL][/QUOTE]

[quote name='M&S'][URL]http://www.picturesanimations.com/e/easter/11.bmp[/URL][/QUOTE]

[quote name='Błyskotka']Wesołych Świąt Wielkanocnych :)[/QUOTE]

Miałam małą przerwę od komputera, więc "trochę" z opóźnieniem - dziękuję wszystkim za piękne życzenia i życzę Wam Spokojnych Wesołych Świąt, mokrego dyngusa i duuuuuuuuuuuuuuuużo zdrówka.

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dziękujemy wszystkim za pamięć i odwiedzinki. My rzadko ostatnio siedzimy przy kompie (praca na działce nas wciągnęła) i stąd nasza nieobecność. :)

Pozdrawiamy Was i życzymy udanej majówki. :)

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Doberek, pozdrawiamy :)[/QUOTE]

[quote name='understandme']Dzień dobry! :) Co tam u Was? :)[/QUOTE]

[quote name='unikatowydiament']wieczorne witanko:)[/QUOTE]


Hejka dziewczyny, u nas stare bidy i trochę nowych czyli pewnie to samo co u wszystkich. Od wczoraj mam ciężki tydzień, także przy komputerze jestem z doskoku, na krótkie chwilki. :shake: Znowu będę miałą masę zaległości do nadrobienia :placz: - ale nic to jakoś może dam radę. :)

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...