Jump to content
Dogomania

Dwie amerykanki Gabcia i Inarcia + moja wesoła twórczość przyrodnicza :))


bety

Recommended Posts

[quote name='lady_m']Nikomu nie potrzebne? :-([/quote]

Hm, tylko czemu Daria chce od nas wiedzę wyciągnąć :eviltong: - coś tu się nie zgadza :diabloti::eviltong: Widać jednak, że komuś jesteśmy potrzebne :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lady_m']Nikomu nie potrzebne? :-([/QUOTE]

wcale nie uważam jakoby w antykwariacie były same nie potrzebne ksiażki.. czasami znajdą się tam jakieś perełki ;)

a tak na serio co jakiś czas powraca do mnie myśl zakupu lustrzanki.. mój aparacik niestety nie radzi sobie z wieloma rzeczami tak jakbym chciała..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']wcale nie uważam jakoby w antykwariacie były same nie potrzebne ksiażki.. czasami znajdą się tam jakieś perełki ;)

a tak na serio co jakiś czas powraca do mnie myśl zakupu lustrzanki.. mój aparacik niestety nie radzi sobie z wieloma rzeczami tak jakbym chciała..[/quote]

Teraz lustrzanek ci u nas dostatek, jest w czym wybierać. :cool3:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']wcale nie uważam jakoby w antykwariacie były same nie potrzebne ksiażki.. czasami znajdą się tam jakieś perełki ;)

a tak na serio co jakiś czas powraca do mnie myśl zakupu lustrzanki.. mój aparacik niestety nie radzi sobie z wieloma rzeczami tak jakbym chciała..[/quote]

oj tak, sytuacja podobna jak u mnie, ale dla mnie, niepracującej, ba jeszcze uczacej się, zakup body+reszta bajerów to za wielkie obciążenie... :placz::placz::placz: niestety, zdaje sie na łaskę rodziców... :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']oj tak, sytuacja podobna jak u mnie, ale dla mnie, niepracującej, ba jeszcze uczacej się, zakup body+reszta bajerów to za wielkie obciążenie... :placz::placz::placz: niestety, zdaje sie na łaskę rodziców... :angryy:[/quote]

No tak jest to wydatek, ale opłacalny :cool1: w końcowych rozrachunkach. Najgorsze jest właśnie uzbieranie kasy :roll:


A teraz tak dla odmiany parę kwiatków. :lol:

[SIZE=2][IMG]http://img366.imageshack.us/img366/5566/kwpj4.jpg[/IMG][/SIZE]

[SIZE=2][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/2611/kw1cv5.jpg[/IMG][/SIZE]

[SIZE=2][IMG]http://img366.imageshack.us/img366/6751/kw2rb9.jpg[/IMG][/SIZE]

[SIZE=2][IMG]http://img366.imageshack.us/img366/8762/kw3aa2.jpg[/IMG][/SIZE]

[SIZE=2][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/9356/kw4qd0.jpg[/IMG][/SIZE]

[SIZE=2]Pzdr[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']No tak jest to wydatek, ale opłacalny :cool1: w końcowych rozrachunkach. Najgorsze jest właśnie uzbieranie kasy :roll:


A teraz tak dla odmiany parę kwiatków. :lol:

[SIZE=2]Pzdr[/SIZE][/quote]
Bety cuda :loveu::loveu::loveu:
Powiedz jaki masz sprzecik?? :razz::razz: bo mi dogo zamula :-(i ciezko mi przeszukiwac wszystko, o ile gdzies pisalas ;)

[quote name='Agappe']ehh bettty cudowne jak zawsze!!!!:loveu::loveu:

Frytela ja też jestem zdana na rodziców.. ja studiuje.. i to od października na dwóch kierunkach, które nie dość, ze pieniedzy teraz nie przynoszą to jeszcze za jednym trzeba płacić :oops:[/quote]

no ja dopiero do liceum sie zalapałam...

Link to comment
Share on other sites

DZIĘKI WSZYSTKIM! :lol:

[quote name='Frytela']Bety cuda :loveu::loveu::loveu:
Powiedz jaki masz sprzecik?? :razz::razz: bo mi dogo zamula :-(i ciezko mi przeszukiwac wszystko, o ile gdzies pisalas ;)
...[/quote]

Nie pisałam co mam za aparat, tylko droczyłam się z Agappe :evil_lol:. No dobra teraz już napiszę, nie będę taka ;) - SONY ALFA.
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']ale ktory alfa :D
a jaki obiektyw?? :D pisz xD
bylam ciekawa jakie on foty robi, a teraz widze ze fajne ;), ale oglnosciowo sie nie znam, ale dla mnie jako laika sa zaje*** ;)[/quote]

100
a obiektywy od Minolty jeden do 70 mm drugi do 300 mm (tak z przyzwyczajenia) bo ten krótki od Sony jakoś mi nie pasuje w foceniu :cool1:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']100
a obiektywy od Minolty jeden do 70 mm drugi do 300 mm (tak z przyzwyczajenia) bo ten krótki od Sony jakoś mi nie pasuje w foceniu :cool1:
Pzdr[/quote]

a długo masz juz sprzecik?
kurde ja tak pragne miec lustro, ale narazie jestem na etapie wdrazania sie w temat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']a długo masz juz sprzecik?
kurde ja tak pragne miec lustro, ale narazie jestem na etapie wdrazania sie w temat[/quote]

Niedługo, bo niecały rok. Poprzedni aparat po 10 latach intensywnej eksploatacji się rozsypał i byłam zmuszona do zmiany sprzętu :roll: no i teraz uczę się wszystkiego od nowa metodą "prób i błędów" :cool3:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Niedługo, bo niecały rok. Poprzedni aparat po 10 latach intensywnej eksploatacji się rozsypał i byłam zmuszona do zmiany sprzętu :roll: no i teraz uczę się wszystkiego od nowa metodą "prób i błędów" :cool3:
Pzdr[/quote]

ja chyba poki co skusze sie na sony z serii alfa, ale zastanawiam sie nad a300 lub a200...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']ja chyba poki co skusze sie na sony z serii alfa, ale zastanawiam sie nad a300 lub a200...[/quote]

Warto wcześniej poczytać opinie na forach fotograficznych albo w prasie o tej tematyce, który lepszy - bo różne zdania krążą ;)

[quote name='lady_m'] Ja chce sobie dokupic wlasnie sigme do 300mm, bo z kitowym to nie poszaleje :evil_lol:[/quote]

Oj tak tak - bez dużego obiektywu to ani rusz :p np: na wystawach, tak samo jak i bez mocniejszej lampy.


[quote name='jamnicze']Proszę, proszę, to na kolejnych wystawach będzie tyle świetnych fot, że ho ho !!! [/quote]

A jak - jeszcze się wszystkim znudzi ich oglądanie :diabloti:

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...