Jump to content
Dogomania

Polecane hodowle Yorków ! Cała Polska !


Psiurka99

Recommended Posts

Ja liczę na to, że w niedługim czasie kupię sunie z tej hodowli :evil_lol::evil_lol::evil_lol:, na początku października miały się urodzić kolejne. Nie wiem czy już z tego miotu któraś kuleczka do mnie trafi, bo u nas też problemy lokalowe. Jesteśmy przed kolejną przeprowadzką tylko wciąż trwają negocjacje dokąd. Córka nie chce słyszeć o wyjeździe z Głogowa, a my raczej nie widzimy szans by tu zostać. A narazie dotychczasowe mieszkanie sprzedane a my męczymy sie w wynajentym :shake::shake::shake:.

Zaraz biegnę poczytać o yorkach w potrzebie, jestem jak najbardziej za bazarkiem tylko nie znam szczegółów :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja z moja mama rozmawialysmy z pania i panem z tej hodowlii, jeszcze przed zakupem mojego, jak byla wystawa. Bardzo mili ludzie, uwazam, ze maja spora wiedze na temat yorkow no i czesto na wystaeach sa z tego co widze, a przynajmnije tak mi sie trafilo, ze na kazdej, na ktorej ja bylam, byli i oni :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katie']Ja z moja mama rozmawialysmy z pania i panem z tej hodowlii, jeszcze przed zakupem mojego, jak byla wystawa. Bardzo mili ludzie, uwazam, ze maja spora wiedze na temat yorkow no i czesto na wystaeach sa z tego co widze, a przynajmnije tak mi sie trafilo, ze na kazdej, na ktorej ja bylam, byli i oni :p[/quote]
Praktycznie na każdej międzynarodowej wystawie można ich spotkać ;) Faktycznie potwierdzam - bardzo mili, dużo wiedzą bo długo hodują ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam
Chciałabym kupić pieska yorka,z hodowli Amber House,ale dopiero w sierpniu przyszłego roku.Czy może ktoś z Was ma pieska z tamtąd,lub zna kogoś kto z tej hodowli ma psa i mógłby coś powiedzieć na temat Amber House.Czy kupując pieski tam są one zdrowe,zadbane.Czy to nie jest jakaś pseudohodowla itp.?
Może ktoś z Was zna jakieś hodowle godne polecenia w okolicach Torunia lub Bydgoszczy?
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='k1234561']Witam
Chciałabym kupić pieska yorka,z hodowli Amber House,ale dopiero w sierpniu przyszłego roku.Czy może ktoś z Was ma pieska z tamtąd,lub zna kogoś kto z tej hodowli ma psa i mógłby coś powiedzieć na temat Amber House.Czy kupując pieski tam są one zdrowe,zadbane.Czy to nie jest jakaś pseudohodowla itp.?
Może ktoś z Was zna jakieś hodowle godne polecenia w okolicach Torunia lub Bydgoszczy?
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.[/QUOTE]
Pseudohodowla to to nie jest na 10000 % :eviltong: Robię u nich często zakupy bo mają również sklep internetowy. Akurat wczoraj byłam i widziałam dwa słodkie szczeniorki biegające po domu :loveu: Ale fajne, radosne były :loveu:
Z Bydgoszczy no to polecam Ars Ashanti, Chanti De La Vie, Lazuryt .. jest wiele, ale akurat znam i wiem jakie mają szczeniaki ;)

Link to comment
Share on other sites

O właśnie, to tez coś dla mnie.Też przymierzam się do zakupu pieska na wiosnę lub może po wakacjach w okolicach Bydgoszczy.Zależy mi na tym, aby nie kupować z pseudohodowli i aby piesek miał rodowód.Wtedy mam jakąś gwarancję,że przynajmniej genetycznie będzie zdrowy i będzie to york.
Podczytuję Was od pewnego czasu,aby zebrać jak najwięcej wiadomości i przygotować się dobrze do tego zakupu.
Pozdrawiam
Aga

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny zajrzyjcie,ta malizna potrzebuje dobrego domku:-(widze,ze zagladaja tu cioteczki yorkowe.

[url=http://www.allegro.pl/item810742906_yorkshire_terrier_oddam_do_adopcji.html]Yorkshire terrier- oddam do adopcji (810742906) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Dziewczyny zajrzyjcie,ta malizna potrzebuje dobrego domku:-(widze,ze zagladaja tu cioteczki yorkowe.

[URL="http://www.allegro.pl/item810742906_yorkshire_terrier_oddam_do_adopcji.html"]Yorkshire terrier- oddam do adopcji (810742906) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/QUOTE]
Chyba Panienka już domek znalazła .. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fibi']truskaweczka ma bardzo, bardzo ladne psiaki, sukcesy na wystawach tez odnosi. Zeby znalezc ich wlasna strone internetowa, wystarczy wpisac w google truskaweczka, hodowla, z pewnoscia wyskoczy adres;)

A przy okazji gratulacje dla Clyde'a Truskaweczka za ukonczony niedawno Mlodziezowy Championat Polski:multi:. Moja ulubienica to Ariadnna Truskaweczka, pamietam ja zwystaw, ma na koncie rowniez bardzo duzo sukcesow wystawowych.;)[/QUOTE]

Fibi, no proszę- to akurat rodzice mojego Bondzika:loveu: (Jacky Truskaweczka)

Link to comment
Share on other sites

Trochę nie na temat, ale nie wiem gdzie wrzucić....
Wczoraj znalazłam aukcję pseudo, na której sprzedawane są szczylki po rodzicach rodowodowych...Matka jest właśnie z truskaweczki....

[FONT=Courier New][COLOR=Red]link usunięty [/COLOR][/FONT]

Mają też maltańczyki....:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arwilla']Trochę nie na temat, ale nie wiem gdzie wrzucić....
Wczoraj znalazłam aukcję pseudo, na której sprzedawane są szczylki po rodzicach rodowodowych...Matka jest właśnie z truskaweczki....

[FONT=Courier New][COLOR=Red]link usunięty[/COLOR][/FONT]

Mają też maltańczyki....:shake:[/QUOTE]

Bardziej to by to pasowało do wątku yorki na allegro:roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja mogę polecić hodowlę [B]" Z Baśniowego Snu "[/B]:lol:

To jest może nie znana hodowla, ale mają przecudne sunie.
Sunie nie dość, że piękne to mają b.dobre rodowody. Krycia są naprawdę rzadko, ale za to bardzo przemyślane.

Ale hodowle "znane" - "nieznane" ..... to jest kwestia reklamy, ilości psów... potem ilości ludzi których namówimy na wystawy i.... itd.


Z tego co wiem, to w tej hodowli mają obecnie szczeniaczki a rodzicami są:
MAMA: [B]Orine Bakarat[/B]
TATA: [B]In.ch. GRAND PRIX YOREX[/B]

Czyli ..... rodzice ze znanych hodowli:)

Link to comment
Share on other sites

Ja już teraz mogę polecić hodowlę też nie za bardzo znaną "Escallante" z Radomia.

Pieski są bardzo śliczne i zdrowe. Z tego co wiem, to w tym momencie nie ma szczeniąt. Wszystkie oddano w dobre ręce. Ale są już planowane mioty:
[B]MAMA : Que Sera Yorex
[/B]

[B]TATA: Mł. Ch. Pl. Eternal Love Trixi[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

mimo odzewu na mój poprzedni post piszę tu po raz kolejny. Znajoma poprosiła mnie o znalezienie dla niej małego yorka a ponieważ uważam że nie należy dawać zarobić pseudohodowlą namówiłem ją na szczenie z metryczką, moje pytanie Czy jest tu może jakiś hodowca z okolic Konina, Koła ewentualnie Włocławka który posiada szczeniaka peta (czyli typowo na kolana) do około 1500zł???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...