Jump to content
Dogomania

Dziwne ceny Yorków ! O co kaman ?


Psiurka99

Recommended Posts

[quote name='madziasto4']Przygotujcie sobie jeszcze mnóstwo miłości i duuuużo cierpliwości :loveu: ;)[/quote]
Tego nam nie brakuje:lol: Dom przygotowany,kable i wszelka chemia pochowane. Balkony, taras i ogród zabezpieczony dodatkową siatką! Posłanka poukładane ,jedno w salonie drugie w sypialni(nie wiem po co bo napewno będzie spał w łóżku;)). Całe forum przeczytane. Mam nadzieję że dobrze się przygotowaliśmy. W razie jak będziemy potrzebowali pomocy zawsze mamy koleżanke która ma salon dla psów no i forum.A teraz już tylko czekamy na maluszka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kitaro']Tego nam nie brakuje:lol: Dom przygotowany,kable i wszelka chemia pochowane. Balkony, taras i ogród zabezpieczony dodatkową siatką! Posłanka poukładane ,jedno w salonie drugie w sypialni(nie wiem po co bo napewno będzie spał w łóżku;)). Całe forum przeczytane. Mam nadzieję że dobrze się przygotowaliśmy. W razie jak będziemy potrzebowali pomocy zawsze mamy koleżanke która ma salon dla psów no i forum.A teraz już tylko czekamy na maluszka:loveu:[/quote]

Oby wszystkim psom rasowym i nie trafiali się tylko tacy właściciele. Życzymy (Han i grzywki) dużo radości z maluszka.

Link to comment
Share on other sites

Ja też byłam ciekawa , a że mama rodzinkę w Niemczech to kazałam przeprowadzić wywiad i wszystko było dobrze póki nie dowiedzieli się że szczeniak ma być do Polski. Nam nie sprzedają, bo w Polsce źle traktuje się psy. Przy drugim podejściu nie mówiliśmy że to do Polski ale ceny i tak nie powiedzieli bo kazali przyjechać osobiście. I tyle się dowiedziałam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...