Jump to content
Dogomania

dlaczego tak jest ??


bartek_yo

Recommended Posts

Ja napisałam których amerykanów nie lubie, a tych co ty wypisałaś to ja sie nie znam i nie interesuje. Napoleonowi tez lizaliśmy dupe i co z tego wyszło: wolał rosje bo wieksza a nas sportretowali jako pieski u nóg francuskiego zołnierza (jest taki obraz). Jestem całkowicie przeciw temu zeby słabe państwa sie uniżały przed bogatymi. Mysle ze powinnismy zakończyć ten temat bo po pierwsze nie ma co sie kłucić(każdy ma prawo do swoich poglądów), po drugie zejdzmy na psy bo nas mod przeniesie lub wywali. Proponuje zawieszenie broni! :D !

Link to comment
Share on other sites

Ten artykuł do którego Bartek dał link, tłumaczy skąd się wzięły takie psy w Ameryce. I to w zasadzie wyczerpuje topik. Tak jest i już, nikt nikomu nie każe amerykańskich psów kupować, ani uwielbiać. Mnie np. nie podobają się bull teriery, ale nie mówię, że ludzie którzy je wyhodowali to... :evil: :evilbat: :evil: tylko nie kupuję sobie takiego psa.

A co do Waszej dyskusji o USA: wszędzie są idioci, bandyci, politycy itp, i jednocześnie wszędzie są mądrzy, dobrzy, fajni ludzie. Tak w Polsce jak i w Ameryce, na szczęście możemy sobie wybrać, gdzie chcemy mieszkać i z kim się spotykać. :ylsuper:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...