Jump to content
Dogomania

Sochaczew - KAJA zamieszkała w DS


luka1

Recommended Posts

;) No nie, że Kaja nie do poznania? Chudnie dziewczyna, kondycji nabiera, bardzo chętnie chodzi na spacerki.
Zastanawiam się tylko nad zabraniem jej do fryzjera, bo wszyscy się pytają na co chory jest ten piesek:shake: a faktycznie kupa kudłów z przodu i ogolony zadek (który nie chce odrastać:-() tworzą groteskową całość:shake:
Niestety Kaja nadal zajadle broni mojego pokoju, wczoraj po raz kolejny rzuciła się z zębami do mojego TZa, którego uwielbia, a tu prask, On się pochylił żeby przywitać, a Kaja z furią i zębami do niego :angryy: została wywalona za drzwi pokoju, a potem się kajał i kładła TZowi łeb na kolanach i się przymilała... Normalnie dr Jeckyl i mr Hyde w jednej osobie ;)
Panoszy się strasznie, zajęla cały psi materac, do tego stopnia, ze moje psy nawet do niego nie podchodzą... No tyran z niej. Do tego powarkuje na Niunię jak ta chce wejść do mnie do pokoju, mimo że poza tym są w wielkiej przyjaźni;) Dziwne ma odchyły nasza mała Kajka:roll:

Narazie nie wiemy jak to będzie z Kają, MYSLĘ, ZE PO CZĘŚCI ZADECYDUJE JEJ ZACHOWANIE PODCZAS MOJEJ NIEOBECI...
Nie jestem w stanie napisać co dalej. Nie jest to w każdym razie łatwe, zwłaszcza jak się na nią patrzy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 949
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to Ty wyciągnełas ją ze schronu i jesteś dla niej najważniejsza. Kiedyś też miałam psiaka (bardzo podobnego do Kajki, niestety odeszła na zawał) który zawsze rzucał się z zębami na mojego tatę jak wchodził do mojego pokoju. Broni swoją panią i tyle... będzie dobrze...

Link to comment
Share on other sites

a ja mam pytanie... jak stoi sytuacja finansowa Kajki?? mamy deklaracji na 170 zł (120 + 30 +20), Niuni&Pupi napisz proszę jeśli już się zorientowałaś ile będzie kosztowało utrzymanie miesięczne Kajki??, oraz prosimy o bieżące rozliczenia. Liczyłysmy wcześniej na 120 zł które zadeklarowała Leyla :modla: w związku z tym mam pytanie, jeśli pieniedzy miałoby być za dużo czy nie miałybyście nic przeciewko żebym swoje 30 zł przelała na tego biedaka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/prosimy-o-pomoc-w-leczeniu-pies-po-wypadku-kulawy-otwarta-rana-warszawa-138378/index6.html[/URL]

chodzi mi o jednorazowe wpłaty, tylko w sytuacji kiedy kaji będzie wystarczało to 140, moja deklaracja oczywiście zostaje na Kaje i jeżeli potrzebne będzie 170 zł miesięcznie to nie było pytania...

pytałabym zawsze każdego miesiąca o pozwolenie :cool3:

Leyla Ciebię też proszę o zdanie ;)

czy aktualne jest rozliczenie 269.28 na koncie Kaji?? do tego doszła wpłata Layla 120 czyli kaja powinna mieć 389.28 zł w swojej skarpecie... (chyba były jakieś badania, wieć rozliczenie raczej nieaktualne, dlatego proszę o bieżącą aktualizacje)

nie bijcie mnie za to pytanie, ale jeśli niepotrzeba tyle pieniędzy kajuni to możnaby pomóc innej bidzie...

moje finanse na bezdomniaki sa niestety ograniczone a szkoda :(

Link to comment
Share on other sites

Leyla Ciebię też proszę o zdanie ;-)


Jeśli o mnie chodzi ,masz moje błogosławieństwo. uważam ,że to Twoje pytanie jest bardzo mądre i rozsądne, bo przecież kochamy wszystkie psy:razz::loveu:Nie pytaj mnie już o takie rzeczy ,moje zdanie juz znasz:loveu: :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]iwona213 [/B]- jak najbardziej. Obecnie u mnie Kaja ma 120zł od Leyli i jakies resztki z kasy na start (wsio w rozliczeniu, które poza +120zł od Leyla, jest aktualne;) bo na EKG nie byłyśmy gdyż nie miałam kiedy, a po drugie Kaja jest tak tłusta, że badanie może byc niewyraźne/niedokładne:shake:).
Obecnie kajusia ma się świetnie,jedzonko powinno wystarczyć jeszcze na miesiąc, więc myślę że obie deklaracje 20zł i 30zł na Kaję mogą spokojnie iść na tego biedaka. kaja ma jeszcze trochę oszczędności w skarpecie u[B] Lulki1[/B], więc z głodu nie zginie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niuni&Pupi'][B]iwona213 [/B]- jak najbardziej. Obecnie u mnie Kaja ma 120zł od Leyli i jakies resztki z kasy na start (wsio w rozliczeniu, które poza +120zł od Leyla, jest aktualne;) bo na EKG nie byłyśmy gdyż nie miałam kiedy, a po drugie Kaja jest tak tłusta, że badanie może byc niewyraźne/niedokładne:shake:).
Obecnie kajusia ma się świetnie,jedzonko powinno wystarczyć jeszcze na miesiąc, więc myślę że obie deklaracje 20zł i 30zł na Kaję mogą spokojnie iść na tego biedaka. kaja ma jeszcze trochę oszczędności w skarpecie u[B] Lulki1[/B], więc z głodu nie zginie ;)[/quote]


wielkie dzięki w takim razie w tym miesiącu przelewam na tego psiaka z łapinkami obdartymi do kości, a w przyszłym zapytam ponownie co z naszą Kajunią :loveu: (ta deklaracja 20 zł pewnie przyjdzie na kaje, nie bede mieszala w głowie koleżance bo jeszcze całkiem zrezygnuje)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']Co u Kajki ? ;) ;)[/quote]

Hmmm. Nic dobrego :shake:
Dziś rzuciła się z zębami i pogryzła moją Ciotkę, bez żadnego powodu :angryy:
Całe szczęście Kajka ma małe ząbki, ale to nie pierwszy raz kiedy staruje do kogoś kłapiąc paszczą... W weekend ugryzła TZa - niegroźnie co prawda. Ciocia nie miała tyle szczęścia :-( Dziura w dłoni i posiniaczone palce...

Poza tym dupsko chudnie, sierść odrasta, humor dopisuje. Kaja bardzo chętnie chodzi na dłuższe spacery, jednak martwia mnie jej odchyły względem domowników... Na spacerach super grzeczna, łagodna do psów, kotów, dzieci... Nie wiem czemu w domu taka paskuda z niej wyłazi... :roll:

BTW chyba Kaję do fryzjera zabiorę na wyrównanie sierści... no a jak Kaja schudnie jeszcze pół kilo to idziemy na EKG, bo obecnie sadło skutecznie izoluje ;)

Wrzucam trochę zdjęć małej agresorki ;)
[IMG]http://img200.imageshack.us/img200/1475/30070861.jpg[/IMG]
[IMG]http://img200.imageshack.us/img200/9420/60362170.jpg[/IMG]
[IMG]http://img200.imageshack.us/img200/4776/kkkf.jpg[/IMG]
[IMG]http://img19.imageshack.us/img19/5066/kkkkilc.jpg[/IMG]
[url]http://img19.imageshack.us/img19/6770/kkkkkg.jpg[/url]
[url]http://img198.imageshack.us/img198/2139/kkkkkkc.jpg[/url]
[url]http://img198.imageshack.us/img198/4742/kkkkkkkm.jpg[/url]
[url]http://img199.imageshack.us/img199/1651/kkkkkkkkh.jpg[/url]
[url]http://img5.imageshack.us/img5/9544/kkkkkkkkkl.jpg[/url]
[url]http://img5.imageshack.us/img5/5808/kkkkkkkkkke.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

podejrzewam ze zachowuje sie tak tylko przy Tobie?? Musisz nad nią popracować, ona broni swojej kochane Pańci. Moja Funia (juz za tm niestety) też tak reagowała. Byłam jeszcze nastolatką i jak tato wchodził do pokoju budzić mnie rano do szkoły to zawsze z zębami do niego startowała, ale to było tylko jak wchodził do pokoju. Nigdy nie potrafiłam tego zmienić, przyzwyczailiśmy się do tego. Może Tobie uda się wybić jej to zachowanie z głowy.

Zacząć już robić ogłoszenia?? Nie wiem jak ona zniesie rozłąke po długim pobycie u Ciebie i tak już będzie jej bardzo ciężko, więc może zacząć powoli szukać jej domu...

Link to comment
Share on other sites

Problem polega na tym, że nie tylko przy mnie Kaja ma odchyły... mamę ugryzła gdy mnie wogóle nie było w domu, TZa jak byłam w innym pomieszczeniu, a ciotkę to juz wogóle od czapki dziabnęła, bo najpierw się z nią witała przyjaźnie, a tu ni z tąd ni z owąd ja dziabnęła :shake:
Wiem, że mnie broni i rozumiem gdy robi to na terenie mojego pokoju, lub gdy ktoś mnie "napastuje" :roll: jednak jej ostatnie akcje są totalnie od czapki :shake:

Co do ogłoszeń to muszę sprawę przedyskutować z mamą i z TZem, którzy mimo wszystko Kaję strasznie lubią ;) Sama jestem rozdarta :shake: jednak to poważna decyzja.
Napewno Kaja potrzebuje domku z DUUUUUUUUUUUUUŻĄ ilością miłości, bo jest strasznym pieszczochem i ciągle domaga się miziania i tulenia, a przedewszystkim kogoś odpowiedzialnego, kto będzie czuwał nad jej wagą, która obecnie staneła w miejscu :shake:

Poza tym nie zapominajmy, ze zaczął się okres wakacyjny i trzeba uważać, bo ludzie bez namysłu biorą a potem oddają lub co gorsza wyrzucają zwierzaki:-(

[B]iwona213[/B], wstrzymaj się jeszcze do końca czerwca z tymi ogłoszeniami. Potem zobaczymy. BTW ja bym przed ewentualnym wydaniu Kai do DS usunęła jej przepuklinę, która jest sporawa. Obecnie zbiera się w niej tłuszcz, jednak pani wet powiedział, że gdy sunia schudnie mogą jej tam wpaść trzewia :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ja mam pytanie ile pieniędzy ma kaja w swojej skarpecie??

czy w tym miesiącu moja wpłata ma iść na nią, czy tak jak w zeszłym na innego psiaka?? (jeśli kaja oczywiście nie potrzebuje bo to jest na nia deklaracja)

czy robic ogłoszenia?? boje się ze po tak długim czasie kaja przezyje kolejny dramat przy rozstaniu z Magdą i jej rodziną...

Link to comment
Share on other sites

[B]Iwona213[/B] przesłałam Magdzie SMSem Twoje pytania - Napisała, że u niej Kaja ma 120 zł plus pieniądze, które są u [B]Luka1[/B], więc spokojnie przelewaj na innego psa (tak napisała). Resztę napisze Magda w sobotę jak wróci do Warszawy. Przepraszam Cię w jej imieniu :-)

Link to comment
Share on other sites

Kurde dogo mi właśnie wywaliło post, który napisałam...

Kaja ma się dobrze. jak pisała Izzie ma 120zł u mnie i resztę u Lulki1(nie wiem ile bo sa tam stałe wpłaty i jednorazowe, i nie mam nad nimi kontroli).
W czerwcu nie było, żadnych wydatków związanych z Kają, dopiero teraz w lipcu będzie tego trochę, bo trzeba uzupełnic zapas karmy dietetycznej, zakupic nowe zabezpieczenie na kleszcze i dobyć wreszcie wizytę u kardiologa, bo Kajka schudła i bez problemu można zrobić EKG.

Odnośnie reszty... Nie wiem, rodzina powoli przełamuje się do zatrzymania Kai, TZ też, tylko ż emnie na razie na to nie stać, bo walczę z licencjatem i pracuje tylko dorywczo i nie mam pojęcia kiedy to się zmieni :shake:
Jestem rozdarta, bo wiem że kai trudno będzie zaaklimatyzować się w nowym miejscu i z nowymi ludźmi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niuni&Pupi']
Kaja ma się dobrze. jak pisała Izzie ma 120zł u mnie i resztę u Lulki1(nie wiem ile bo sa tam stałe wpłaty i jednorazowe, i nie mam nad nimi kontroli).
quote]
Wszystkie wpłaty sa nanoszone do pierwszego postu natychmiast po odkryciu ich na koncie.
Jesli chcesz mieć nad tym kontrolę to trzeba poprosić sponsorów o przekazywanie kasy na Twoje konto.

Link to comment
Share on other sites

Niuni&Pupi myśle ze musiałabys sie określić na 100% czy kaja zostaje u Ciebie oraz do kiedy ewentualnie będziesz potrzebowała wsparcia finansowego. Druga sprawa, napisz mi proszę ile podajesz jej tej karmy, ponieważ też mam otyłego tymczasa i dziś przyszła mi zamówiona karma (ta sama co ma kaja) i nie mam jak tego odważyć, masz może jakąś miare?? dziś dałam jej półtora szklanki, ale to chyba za dużo bo nawet nie zjadła wszystkiego, a do tej pory odkurzała wszystko co popadnie nawet suchy chleb.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...