Jump to content
Dogomania

CAC - Marijampole -LITWA 22.06


Jagoodka

Recommended Posts

Z krajowek litewskich nie sa wysylane potwierdzenia, a bylam juz na jakis 30 ich wystawach. W tygodniu wystawy na stronie litewskiego zwiazku jest umieszczany spis ras i spis wystawcow dla danej wystawy, co jest dla mnie calkowicie wystarczajace.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wiem o tym, ale zwykle, jak wysyłałam im mailem zgłoszenie przysyłali w formie odpowiedzi "ok" sabaka zapisana i to mi wystarczyło, a z mariampola nic:( to trochę zaniepokojona zaczęłam dzwonić - i raz by łam, raz mnie nie było - nie wiem, czy im te zgłoszenia pogineły???
teraz "niby" już jestem, ale nie zdziwię się, jak za tydzień mnie nie będzie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dumisiowa']hmmm wiesz Dorotko ja np. z Silute dostałam potwierdzenie i z Kowna też..... więc też jak reszta dogomaniaków trochę się zaniepokoiłam tym ze nie potwierdzają zgłoszenia psa....:)[/quote]

Czy ktos mi moze podeslac formularz zgloszeniowy na wystawe do Marijampole - moze jeszcze przyjma moje zwierzaki

wielkie dzieki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dumisiowa']hmmm wiesz Dorotko ja np. z Silute dostałam potwierdzenie i z Kowna też..... więc też jak reszta dogomaniaków trochę się zaniepokoiłam tym ze nie potwierdzają zgłoszenia psa....:)[/quote]
Ja nie dostalam zadnych potwierdzen z Plunge i Mariampola a w spisie wystawcow bylam. Co jest dla mnie calkowicie wystarczajace
PS
Spis wystawcow z Mariampola [URL]http://www.kinologija.lt/files/kkmc/savininkai.pdf[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Oj....jestem strasznie w********........co to za organizacja.....ja jestem przyjęta...ale np. zgłaszałam też psa koleżanki...potem napisałam do nich(jeszcze przed zamknięciem przyjmowania zgłoszeń) ze chcę tego psa wycofać bo jest chory ale w zamian tego zgłaszam dwójkę jego rodzeństwa....i patrzę dzis na stawkę i co??? Przyjęli te dwa psy ale tamtego nie wycofali....Pazernuchy na pieniądze....nie zostawię tego tak im...niech spodziewają się potężnej burzy z gradobiciem z mojej strony jeżeli okaże się, że za tego wycofanego psa muszę też zapłacić a raczej właścicielka!!!!!!wrrrrrrr............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']Litwini nie za bardzo akceptuja zamiany psów albo cofanie zgloszen[/quote]

Jeżeli tak, to uważam, że nie powinni przyjmować zgłoszen tych dwóch psów...i normalnie napisac w stawce tylko tego jednego zgłoszonego najwcześniej i wtedy zgodzę się z tym, że muszę za niego zapłacić, a że nie dojechał to trudno....a ja im w jednym mailu napisałam wszystko-znaczy ze tego chcę wycofać a tą dwojke zglosic-i tylko pod takim warunkiem zgłaszam te dwa psy....

Link to comment
Share on other sites

Nieznajomosc przepisow zawsze boli.... Ja się o tym przekonałam już nie jeden raz. A niestety na Litwie nie ma czegos takiego jak wycofywanie psow i nie masz co robić burzy, bo organizatorzy zrobili wszystko zgodnie z przepisami i i tak niczego nie wskórasz.

Link to comment
Share on other sites

No i własnie tu jest problem bo ja z Litwinami rozmawiałam na innych wystawach i powiedzieli ze jezeli zrobi się wycofanie psa przed upływem terminu zgłoszeń to przyjmą coś takiego....a tak samo napisałam do Silute o wycofanie tego samego psa i jakoś nie robili mi problemu tylko odpisali ze OK....Nie wiedzą z kim zaczęli bo ja tak tego nie zostawie....i wyraźnie im napisałam ZE JEZELI PRZYJMA WYCOFANIE TEGO PSA TO WTEDY NIECH PRZYJMUJA TE DWA INNE A JEZELI NIE MOGE GO WYCOFAC TO NIE ZGLASZAM W TAKIM WYPADKU TEJ DWóJKI PSOW!

Link to comment
Share on other sites

:terazpol::Cool!::Cool!::Cool!::bigcool::bigcool::bigcool:
Nieskromnie powiem,że polski wesoły autobus aussikowo-szetlandowy zgarnął:
Sheina - CAC, NDSwR, BOB BOG I
Slahs - srebro
szetlandy
Piksel Wspólny Dom - CAC
Lexus ( Vanilla Hills Mini Storm Ahead ) - CAC, NDPwR, BOB, BOG IV - rozpoczął Ch. Litwy
Lenka(Archos Canis VESNA LENA) - CAC, NDSwR - rozpoczęła Ch, Litwy
Gratulacje serdeczne!!!!
Mimo nagłej zmiany sędziego ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...