Jump to content
Dogomania

ONka i BRIARD --- JUŻ SĄ W NOWYCH DOMACH!!!!


agnethka

Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak. o nią zupełnie nikt nie pyta :( mam nadzieję, że urzeknie kogoś swoją urodą i inteligencją

o briarda zdarzają się sporadyczne telefony lub maile, które mi dają nadzieję, że jest szansa na kochający dom. jeden pan ma po weekendzie zadzwonić, ale czy zadzwoni? :roll:


mam nadzieję, że po majówce coś się ruszy w pozytywną stronę, bo powoli zaczynam się martwić.

Link to comment
Share on other sites

kocha je ganiać jak są na dworze, ale kota w domu nie ruszy.

my mamy 5 kotów i jest tak, że psy wiedzą, że w domu kot jest nietykalny - gorzej jest na dworze, bo jak coś ucieka to pogonić trzeba. w domu są jeszcze papugi i też nie zwracają na nie uwagi

Link to comment
Share on other sites

jestem załamana na mopomanii nikt się tematem nawet nie zainteresował :placz: owszem są wejścia, ale nikt nawet jednego pytania nie zadał :placz:

ostatnio telefon milczy - nikt nawet się nie pyta ani o briarda ani o ONkę
uruchomiłam już wszystkich znajomych do pomocy :shake:
zaczynam tracić nadzieję - dwoję się i troję, szukam im domu na wszelkie możliwe dla mnie sposoby. może coś źle robię ?

Dom Stały potrzebny na wczoraj!

Link to comment
Share on other sites

tylko, że ja nie mam możliwości zorganizowania takiej akcji na allegro itp :(

dlatego robię wszystko inne co mi do głowy przychodzi.
w życiu nie sądziłam, że to taka ciężka sprawa :shake: lubię pomagać zwierzakom, ale następnym razem to chyba ograniczę się do czegoś innego

Link to comment
Share on other sites

właśnie myślę jak by je można było krótko, treściwie przedstawić - ja mogę o nich godzinami nawijać.

i zdjęcia to chyba najlepiej by było na smyczy zrobić?
czy któreś z tych co są tutaj pasują?

dziękuję Ci ślicznie, że zgadzasz mi się pomóc - a raczej nie mi tylko tym psiakom

Link to comment
Share on other sites

z tych fotek z watku cos wybiorę także, ludzie łapia się na fotki na których widać, ze pies lubi dzieci,ludzi, ze się bawi(a tu takie widzę)-ale najlepsze sa fotki na których widac wyraznie sylwetke pieska, mordke-w wiekszosci przypadkow kieruja sie zdjęciem ludziska

dwa mieisace temu znalzłam wyzła-chory i raczej niemlody bo ok.7 letni.Justyna ktora wziela go ode mnie na DT zrobila mu tak sliczne fotki, ze znalzł super dom przez allegro w trybie naprawde szybkim:loveu:i to dom na 5+

Link to comment
Share on other sites

zdjęcie jest najważniejsze - to prawda. chciałam zrobić Troi zdjęcie jak się gania z moją córką, ale za szybko biegały :lol: zaraz poszperam może mam gdzieś ładne ich zdjęcia, a jak nie znajdę to sesyjka będzie :)

fotki to w sumie dla mnie najmniejszy problem do zorganizowania.

gorzej z treścią ogłoszenia - wychodzi mi to chyba strasznie nieumiejętnie
w życiu psów nie oddawałam i nie byłam w takiej sytuacji

Link to comment
Share on other sites

ja zzwyczaj pisze konkretne informacje-co pies lubi(jazda samochodem, koty, dzieci), czego nie, czego jest nauczony, podstawowe info,wiek,zdrowie-szukamy domu z ogrodem czy mieszkania.Inni z kolei wolą łzawe historyjki.Wybór zostawiam Tobie.

i tak wiekosc ludzi nie czyta tresci aukcji-ale jak zadzwonia, to wiesz z kim masz do czynienia

Link to comment
Share on other sites

wrzucam foty - jakie znalazłam i zaraz napiszę sobie "na brudno" konkretne info o psach i tutaj je wpiszę.

Borysek
[img]http://img361.imageshack.us/img361/7927/borys4pa6.jpg[/img]
[img]http://img329.imageshack.us/img329/5255/borys5hw6.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Troja - pierwsze zapoznanie się z kojcem (kojec ma dach) - obecnie suczka nabrała troche masy, co widać na wcześniej wklejonych zdjęciach

[img]http://img167.imageshack.us/img167/5855/t6bb2.jpg[/img]
[img]http://img398.imageshack.us/img398/1503/t7gf9.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Borysek w skrócie: wiek ok. 2 lat
- znaleziony w upał na osiedlu z kagańcem ściągniętym na dolną część pyszczka, co uniemożliwiało mu picie wody - ludzie, którzy go znaleźli nie mogli go zatrzymać i pies trafił do nas.
- piesek zdrowy i zaszczepiony
- toleruje inne zwierzęta w domu - kotów w domu nie rusza, kociętom pozwala polować na swój ogon i się nawet z nimi bawi - na dworze jeśli kot ucieka to zdarza mu się pobiec za nim.
- uwielbia wszelkie zabawy na dworze - najbardziej aportowanie; zna podstawowe komendy (siad, waruj,łapa); kocha bliskość człowieka i lubi się uczyć - łagodny dla dzieci
- doskonały stróż - nie wpuści na podwórko nikogo obcego
- pies nie toleruje obecności innych psów-samców, ale z suczkami lubi się bawić
- szukamy tylko domu z ogrodem

nie wiem czy coś jeszcze dopisać?

Link to comment
Share on other sites

czy umie sie zachować w domu?chodzi o zostawanie samemu i czystosc- gdyby byl chetny ktos z mieszkaniem a nie domkiem, poza tym chyba wszytsko napisalas najwazniejsze

a sorki, doczytalam ze tylko dom z ogrodem wchodzi w gre, niemniej takie info moga byc pomocne, bo przeciez pies moze miec ogrod a mieszkac w domu, u mnie tak zawsze bylo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...