Jump to content
Dogomania

Czy przekonujecie innych?


yuka66

Recommended Posts

Czy próbujecie przekonywać innych właścicielu psów do BARF?
Z jakimi reakcjami się spotykacie?
Ja niezmiennie słyszę o tym, że kości, a szczególnie kości z kurczaka, moga przebic jelito itp... i że samemu nie zbalansuje się dobrze diety. itp...
Dyskutujecie? Przekonujecie?

Link to comment
Share on other sites

Nie, ponieważ uważam, że nie ma to większego znaczenia czy ktoś karmi barfem, czy gotuję czy podaje dobrą karmę, jeśli pies dobrze wygląda i jest zdrowy to nie ma potrzeby nikogo nawracać. Zresztą nie uważam barfu za jedynie słuszną drogę. Żywienie to jedna z potrzeb pieska, którą należy zaspokajać , ale dopóki moje futro jest zdrowe nie skupiam się nad nią za bardzo. Równie istotne są ruch, praca, kontakt i uważam, że większości właścicieli tutaj należy się przede wszystkim edukacja.

Link to comment
Share on other sites

Ja po prostu proponuję, zwłaszcza jesli ktoś psa żywi źle (np. resztkami, marketówkami...), mówię o swoich pozytywnych doświadczeniach, o niewielkich kosztach. Ale oczywiście jeśli ktoś psa z jakiegoś powodu żywi inaczej, np. karmą weterynaryjną, i wie co robi, to nie wciskam na siłę ;) Już kilka osób przekonałam i są zadowolone :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paczanga']Nie, ponieważ uważam, że nie ma to większego znaczenia czy ktoś karmi barfem, czy gotuję czy podaje dobrą karmę, jeśli pies dobrze wygląda i jest zdrowy to nie ma potrzeby nikogo nawracać. Zresztą nie uważam barfu za jedynie słuszną drogę. Żywienie to jedna z potrzeb pieska, którą należy zaspokajać , ale dopóki moje futro jest zdrowe nie skupiam się nad nią za bardzo. Równie istotne są ruch, praca, kontakt i uważam, że większości właścicieli tutaj należy się przede wszystkim edukacja.[/quote]
Amen......

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='Martens']Już kilka osób przekonałam i są zadowolone :eviltong:[/QUOTE]


Np. Mnie :)




[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Mi nikogo nie udało się przekonać na karmienie psa chociażby dobra suchą karmą..."Koleżanki" a właściwie ich rodzice zawsze mówią, że to tylko pies, zwykły kundel i może jeść odpadki, typu popsute zupy, resztki itp. Czasem szkoda mi tych zwierząt, ale nic nie mogę zrobić...[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Bardzo mało osób, moich koleżanek w moim wieku dba o zwierzęta czy zwraca na to uwagę, nie tylko na psy ( Które właściwie mają wszyscy) Dla nich liczy się, żeby mieć jak najwięcej zwierząt i się pochwalić, że się ma, a reszta jest nie ważna, nie ważne że pies jest chory i wygląda gorzej niż kij od szczotki...[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...