Jump to content
Dogomania

Legnica - sunia z 9 szczeniakami,wszystkie maluchy mają domy!!!


Niewiasta_21

Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

co do suni nic nie wiem dokladnie......pani ktora sie nimi opiekuje, pisze ze sunia jest przed kolana.Czekam na tele.aby przewiesc maluchy do siebie wiecej bede mogla okreslic jak psiaki trafia domnie!

Link to comment
Share on other sites

Mamusia dosyc ze jest sliczna to jeszcze najslodszy pies jakiego spotklam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tylko by sie tulila piescila , to okaz lagodnosci!widziala nas poraz pierwszy dzieci obskoczyly ja i maluchy!!zero jakiesc agresji byla tylko troche sploszona jest bardzo przyjazna i kochana.Jest nie duza siega przed kolana ciezko okreslic jej wage bo jest pelna mleka:)padl mi aparat ale postarm sie zrobic zdjecia z kamerki z gory przepraszam za jakosc.mamusia nie wie jak chodzic na smyczy chociaz dzis bylysmy na spacerku najpierw musialm ja zniesc z 2 pietra ale pozniej za parowka zeszla sama hi hi,drugi raz schody pokonala sama!jest bardzo wystraszona ale cudowna spragniona milosci!maluszki rosna sie samowicie a ich rozmiary sa tak rozne ze szok najmiejszy spokojnie zmiesci mi sie w dloni a najwiekszy ledwo w dwoch!postaram sie pokazac to na zdjeciach, zamowione jest juz 5!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...