Jump to content
Dogomania

Saba wyrwana z obozu zagłady prosi o pomoc...


Kanzaj

Recommended Posts

  • Replies 529
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='_beatka_']oj, to chyba był ostry protest:roll:
napisala do mnie pani z ogloszenia, kazalam jej dzwonic do ciebie, ale może chcesz jej maila?czy poczekasz na kontakt?[/quote]
maila mozesz podac. generalnie mam dziesiatki maili w spr krzyczek.... teraz neigh ma sie zajac biuroracja. ja mam rozwalona reke i buzke...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kanzaj']Beatko, bardzo dziękuję!!! Jestes jak zwykle niezawodna!!!
Byłam dziś w Krzyczkach z Neigh - wywiozłyśmy 3 sunie, czwarta ostro zaprotestowala... - tak, ze w efekcie musialam odwiedzic placowke sluzby zdrowia...[/quote]
Bardzo Cię pocharatała?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kanzaj']UWAGA!!!!!!!!!!!
Saba i Fred pojechali do nowego domku!!!!!!!!!! Państwo fajni, ale Saba bardzo tęskni...., my tezzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!! Może wróci...
Barniemu szykuje się domek w tygodniu.[/quote]


Ty Kanzaj uważaj, żebym ja nie wróciła. KURNA OLEK - Kanzaj kombinuje jak sukę odebrać......

A Saba tęskni i ma do tego prawo. Kanzaj zaś musi tymczasy wyadoptowywać i się Neigh słuchać;-) Bo znów wrzeszczeć na Ciebie będę - dodała złowrogo.........

Achaś a domek to zadzwonił bo mojego kota.......no i wzieli trójkę. Trzymajcie kciuki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kanzaj']Jutro 2 rodzinki oglądają naszą Sabciową rodzinkę!

A ja niedawno wróciłam z Krzyczek... nie wiem jak się nazywam...[/quote]

Hihi mój tekst - wchodzę ostatnio do niej i mówię..........proszę zapamiętaj jak mam na imię - to mi przypomnisz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kanzaj']UWAGA!!!!!!!!!!!
Saba i Fred pojechali do nowego domku!!!!!!!!!! Państwo fajni, ale Saba bardzo tęskni...., my tezzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!! Może wróci...
Barniemu szykuje się domek w tygodniu.[/quote]

Lepiej niech nie wraca, tylko ma tam cieplutko i kochaniutko. :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...