Jump to content
Dogomania

Saba wyrwana z obozu zagłady prosi o pomoc...


Kanzaj

Recommended Posts

  • Replies 529
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gosiapk']chyba nie mam wyjścia, tylko Ciotce Kanzaj zwalić się na głowę w weekend. Oj nie będzies szczęśliwa :shake:[/quote]
Zwalaj się zwalaj Gosiu...i koniecznie z aparatem..niech nam tu kanzaj nie wciska kitu o Fifulencji w czapce:eviltong:...poki nie zobaczę- nie uwierże- niczym niewierny Tomasz..a co:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kanzaj']O kurcze, lecę prać czapeczki :cool3:!!![/quote]
No...niech no mi sie tylko okaże, że Fifcia bez czapeczki chodzi w te mrozy albo w brudnej czapeczce...nie chcialabym byc w Twojej skórze Kanzaj..:eviltong:Któz to w ogole widzial zey piesio w zimie bez czapeczki chodził zresztą..:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Ślicznie dziękuję :) Jeśli tylko przezyję sobotę i urodziny dziecka, 15 sześciolatków biegających w tą i spowrotem :grab::flaming:[/quote]
Uuuuuuuuu.... to faktycznie niepewny żywot Cioci Gosi :scared::smilecol::sweetCyb::boom::new-bday: - dla Jubilata!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Ślicznie dziękuję :) Jeśli tylko przezyję sobotę i urodziny dziecka, 15 sześciolatków biegających w tą i spowrotem :grab::flaming:[/quote]


Trza było powiedzieć:-). Ja się zawodwo zajmuję organizowaniem takich właśnie imprez. 15 sześciolatków urodziny "pirackie" i nie masz dzieci 1,5 godziny. Luzik kochana. Ja poskramiam większe grupy:-). No fakt nie sama......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neigh']Trza było powiedzieć:-). Ja się zawodwo zajmuję organizowaniem takich właśnie imprez. 15 sześciolatków urodziny "pirackie" i nie masz dzieci 1,5 godziny. Luzik kochana. Ja poskramiam większe grupy:-). No fakt nie sama......[/quote]
Na prawdę???!!! O cholerka! Jaka szkoda, że wcześniej nie wiedziałam :( Buuuu... a jakiegoś klauna lub pokaz sztuczek magicznych można zamówić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Na prawdę???!!! O cholerka! Jaka szkoda, że wcześniej nie wiedziałam :( Buuuu... a jakiegoś klauna lub pokaz sztuczek magicznych można zamówić?[/quote]

Wszystko można:-) + dużo więcej. Ja najbardziej polecam dla takich ludziów scenariusz piracki + pokaz baniek. ( w piratach pobiegają w płetwach, zrobią mumię i takie tam) + zamknięmy dzieciaki w bańce, zrobimy 30 cm średnicy i luz..

A reszta na pw:-)bo nas rozgromią za offa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neigh']Wszystko można:-) + dużo więcej. Ja najbardziej polecam dla takich ludziów scenariusz piracki + pokaz baniek. ( w piratach pobiegają w płetwach, zrobią mumię i takie tam) + zamknięmy dzieciaki w bańce, zrobimy 30 cm średnicy i luz..

A reszta na pw:-)bo nas rozgromią za offa.[/quote]
Nie..no nie na PW...chętnie poczytam..choć mało prawdopodobne, coby Neight mogla mi tu pomoc..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...