Jump to content
Dogomania

pies do wynajecia na weekend...


GameBoy

Recommended Posts

Guest Mrzewinska

Moge wynajac moja psice na weekend w domu z olbrzymim ogrodem, prywatnymi polami, rzeką i jeziorem. Ale razem z soba:-))
Ona dostarczy gospodarzom tyle zajecia, ze hej. A ja sobie bede patrzec i odpoczywac:evil_lol:

Zofia

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Rzeczywiście bez sensu,ale zastanawiam się czy jakby działało coś takiego tylko w troche innym znaczeniu. Mam na myśli zeby nie było czegos takiego jak teraz jest że ludzie biora psy ze schroniska a później te same psy sa gdzies porzucone albo uciekły i właściciel ma to gdzieś.Może jakby była taka opłata zwrotna np wpłacasz 200 zł (to już pewna suma jest) i bierzesz psa ze schroniska. Kontrola raz w miesiącu, po 6 miesiącach dostajesz zwrot pieniędzy i jakiś dyplomik że jesteś juz pełnoprawnym posiadaczem Fafika i że ładnie o niego dbasz. Może ludzie wtedy by inaczej myśleli,sama nie wiem,ale wydaje mi sie to niegłupie.

Link to comment
Share on other sites

wynajęcie psa na weekend :shake: zdecydowanie na NIE:shake: pozostaje nam czekać aż jakiś "inteligentny" wpadnie na podobny pomysł, tyle że dotyczący dzieci..bo "ileż to rodziców nie ma czasu w tygodniu dla dziecka? wynajmij sobie malucha na weekend!" :shake: totalna paranoja..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota_Phoenix']wynajęcie psa na weekend :shake: zdecydowanie na NIE:shake: pozostaje nam czekać aż jakiś "inteligentny" wpadnie na podobny pomysł, tyle że dotyczący dzieci..bo "ileż to rodziców nie ma czasu w tygodniu dla dziecka? wynajmij sobie malucha na weekend!" :shake: totalna paranoja..[/quote]

W tym poście zasugerowałaś, że jeśli wymyślono "psa na weekend" to powstaną też "dzieci na weekend". Jak dla mnie to jest myślenie kompletnie absurdalne, ponieważ do dzieci podchodzi się zupełnie inaczej niż do psa :roll:

Link to comment
Share on other sites

Oj dziewczyny przecież to już się prawie dzieje tylko nikt tego nie nazywa i nie jest to pomyslane jako działalność....ale pracujący na 3 etatach rodzice i babcie, opiekunki, przedszkole, szkoła...też często dziecko tak naprawdę jest z rodzicami dopiero ( choć nie zawsze)w weekend( dobrze ,że w każdy weekend w tym samym domu:cool3:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...