Jump to content
Dogomania

Ubranka :-)


marlena924

Recommended Posts

hej,chce kupić dla yorka bluzę ale nie wiem jaki rozmiar będzie dobry(bo nie mam jeszcze psiaka:eviltong:):
rozmiar 0: długość: 15 cm, obw. klatki do 29 cm.
czy
rozmiar 1: dł: 19 cm, obw. klatki do 33 cm


który rozmiar będzie dobry na początek żeby pasowało suni do roku?
czekam na odpowiedź :lol:

a może wiekszy?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 376
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moim zdaniem należy sie wstrzymać do czasu aż kupisz pieska. Na początku raczej żadne ubranko nie będzie pasowało bo ok 2 miesięczne pieski a pewnie takiego kupisz wpadają w każda rozmiarówke.
Poza tym ubranka na lato nie ma po co kupować. Do zimy twój piesek urośnie i wtedy będziesz mogła kupić odpowiedni rozmiar tym bardziej ze w żadnym sklepie nie ma problemu z przymierzeniem i dopasowaniem odpowiedniego rozmiaru.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

No niestety myślałam, że dopiero w październiku będą takie temperatury i taka pogoda. Miałam nadzieje, że włos jej odrosnie i za bardzo nie będzie marzła. Ale niestety pogoda zrobiła figla. Nie lubie zimy, bo wtedy nie możemy spacerować spokojnie. Lolka piszczy gdy jest zimno bo marzną jej łapki, musze ją brać na ręce ogrzewać i znów chwile biega:shake: Macie jakieś sposoby ochrony poduszek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skibka']My się już rozglądamy za ubrankiem bo narazie nie mamy.
A co do ochrony poduszek to oglądałam na allegro buciki dla psa ale czy ja wiem czy warto kupować to chyba nie jest zbytnio wygodne..
Skarpetki też są ale to raczej po domu antypoślizgowe..;)[/quote]Wydaje mi się, że wystarczy posmarowanie poduszeczek łapek ...wazeliną bodajże ;)

Link to comment
Share on other sites

Skarpetki, buciki odpadają. Chodzi mi o coś ochronnego, krem lub cos takiego.

Moja to zachowuje się jakby było -20. W mieszkaniu chowa się w kołdre czy w koc, a najbardziej to by teraz przesiadywała na kolankach, zawinięta w coś. Ja ją chciałam od małego hartować. Ubranko zakładałam jej jak było bardzo zimno. Ale gdy została ostrzyżona to "trzęsiawki" dostała i tak ma cały czas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia&Lola']Ubieracie już swoje maleństwa? Moja w piątek strasznie zmarzła, musiałam ją pod marynarką nieść. I teraz gdy wychodzimy to zakładam jej cienką bluze. No i chyba jest jej cieplej, bo już nie piszczy i nie chce na rece.[/quote]
Ja :pmoje maluchy ubieram bo na dwór mi nie chciały wychodzić już bez ubranka

Link to comment
Share on other sites

moja suczka lubi ubranka ;d ostatnio w sklepie zoo natura byly wszystkie ubranka dla psow nawet i o polowe taniej :] ma czapeczke,apaszke,bluzeczki ale najbardzije lubi swoja bluze a tak sie w niej prezentuje: [URL]http://img185.imageshack.us/my.php?image=pa070040bk0.jpg[/URL]

ps. jesli chodzi o yoreczki wszystkie super w tym polarkach :loveu:

Link to comment
Share on other sites

No ja już Uziemu pozamawiałam nowe sweterki i kombinezonik bo wyrósł już ze wszystkiego po ostatniej zimie. W koncu był wtedy jeszcze szczeniakiem:lol:
Hehe wszystkie jego rzeczy beda dobre na szczeniaka ktorego wezmiemy w listopadzie i znow po zimie drugi wyrosnie ze wszystkiego:diabloti:

Nie moge sie doczekac az dwa wariaty beda sobie latały po domu i po sniegu poubierane:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4']Nie. Moi do około -5 stopni C biegają na golasa. :p[/quote]

Mój to samo. Przez dwa lata nie używaliśmy w ogóle ubranek. Zawsze wystarczały dłuższe włoski.

Co do łapek to stosuję Linomag - tłusta maść, do której nie lepi się śnieg. Trzeba zawsze wysmarować całe łapy, a po spacerze umyć, żeby nie tłuściły w domu. Teraz przy naszej zimie to nie zda egzaminu, zero śniegu...
Kiedyś słyszałam też o wytarciu świecy w łapy - próbowałam i tez daje niezły efekt, ale za dużo grzebania się:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...