Jump to content
Dogomania

Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu


Bazyliah

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gacusiowa']właśnie tego się obawiam po przetestowaniu tej cholernej pileczki - że prawem Murphy'ego tę właśnie zabawkę czarna małpa pokocha najbardziej :diabloti:[/quote]

Nawet nie masz co się łudzić, że nie :diabloti: Pobudki w najdziwniejszych porach nocy gwarantowane:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobre jako gryzaki są gałęzie brzozowe - tylko nie patyczki, ale gałęzie - dość długie i grube. Sok z brzozy jest słodki i zdrowy. Tylko nie mogą być już ususzone, aby dzioba nie pocharatała.

Uważaj, też na kauczukowe twarde piłki (takie odbijające się łatwo) - jeśli chcesz jeszcze jakiekolwiek szklane rzeczy mieć w domu (wliczając w to okna).

Bondzik to szmaciarz - jego interesują wszelkie ścierki, ubrania i inne matriałowe rzeczy ;) Ostatnio z dumą biegał z moją skarpetką w dziobie :roll:
Choć nie przeszkodziło to mu obeżreć ławę sosnową :mad:

Link to comment
Share on other sites

kurcze... zrobiwszy inwentaryzację doszłam do wniosku, że oprócz rzeczy niepotrzebnych brakuje mi jeszcze legowiska dla młodej...
nie wiem jaki rozmiar dla niej może być docelowo...
i jaki 'design'
waham się pomiędzy
[URL]http://www.allegro.pl/item348582608_nowosc_legowisko_fotel_dla_psa_80x100x35_od_s_s_.html[/URL] (kanarkowy albo rudy)
a
[URL]http://www.allegro.pl/item350055784_legowisko_poslanie_kanapa_l_new_narozna_rozpin.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gacusiowa']kurcze... zrobiwszy inwentaryzację doszłam do wniosku, że oprócz rzeczy niepotrzebnych brakuje mi jeszcze legowiska dla młodej...
nie wiem jaki rozmiar dla niej może być docelowo...
i jaki 'design'
waham się pomiędzy
[URL]http://www.allegro.pl/item348582608_nowosc_legowisko_fotel_dla_psa_80x100x35_od_s_s_.html[/URL] (kanarkowy albo rudy)
a
[URL]http://www.allegro.pl/item350055784_legowisko_poslanie_kanapa_l_new_narozna_rozpin.html[/URL][/quote]

Zdecydowanie nie narożne - masz mniejszą powierzchnię do wyciągnięcia psa. Najlepiej prostokąt.
Ale zanim kupisz legowisko podpytaj Jagienki, jak jest z tym sikaniem na posłanka ;)

Link to comment
Share on other sites

Boszeeeeeeeeeeeeeeeeeee a piątek juz tak blisko:placz:.bylam dzisiaj z Zuzia u weta uszy piekne i czysciutkie z oczkami w porzadku , doszczepilam wiec pannice.wazy 17.200 znowu troszke przytyla i odkad jest u mnie urosla 5 cm:razz:.co do poslania to pierwsze jest super zwlaszcza to kanarkowe:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monita']Ukłony za determinację i okazaną pomoc :Rose:

Śliczne psiaki z nich będą :loveu:[/quote]

Monita, każdy z nas w miarę swoich możliwości pomaga psinom :)

Ale fakt, nasze charciki coraz ładniejsze są :)

Bond znowu dziś sika - 5 dużych sioo w ciągu 1,5 godziny :shake: Jak jutro będzie to samo znowu do weta. No, ale szczepienie na piątek mamy umówione, wstępnie ciachnięcie na jeszcze następny piątek. Oczy, uszy zdrowe, tfu, tfu. Biegunki nie ma, więc coś musiał wykombinować :roll: Jak on będzie cały czas chorował, to kto weźmie taką bidę. Wiem! Wujek Minitaur - deklarował się gdzieś na ostatnio zabranie Dzitki, więc może i Bonda w promocji weźmie :diabloti:
No, nic - jak jutro znowu będzie tyle sioo, to następne badania i koniecznie te testy immunologiczne. Ja się :grab:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']On po prostu nie chce, żebyś go oddala. Powiedz chłopakowi, że zostaje - to mur beton wyzdrowieje.[/quote]

Nie mogę. Już tak Dzitce powiedziałam. I wykrakałam. I teraz goście jak przychodzą, to im Dzitka tak cały świat przesłania, że po 5 minutach uciekają :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

wybaczcie OT, ale niewiem zabardzo gdzie to napisac, a Wy tutaj zachartowane jesteście, znalazlam na alegratce:

[url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1135679_tego_jeszcze_nie_bylo.html[/url]

podobna sytuacja jak w tamtej hodowli, też maja kilka ras no i afgana za 1zł:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Samantha']wybaczcie OT, ale niewiem zabardzo gdzie to napisac, a Wy tutaj zachartowane jesteście, znalazlam na alegratce:

[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1135679_tego_jeszcze_nie_bylo.html[/URL]

podobna sytuacja jak w tamtej hodowli, też maja kilka ras no i afgana za 1zł:shake:[/quote]

Wrzuciłam na charty w potrzebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bazyliah']Nie mogę. Już tak Dzitce powiedziałam. I wykrakałam. I teraz goście jak przychodzą, to im Dzitka tak cały świat przesłania, że po 5 minutach uciekają :diabloti:[/quote]wiesz co Bazyliah szkoda ze tak daleko mieszkasz ta twoja Dzitka mnie tak zainteresowala ze chyba pozycze od ciebie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bazyliah']Jutro przedzwonię - ogłoszenie jest dość stare.

Moja ulubiona "hodowczyni" ma cudne szczeniaki za 100 zł: CANE CORSO mama, AMSTAFF tata :angryy:[/QUOTE]

teraz sie wzieła za mixy mixów (może tworzy nową rase)! :angryy: pogratulować! to ta wspaniala "hodowczyni" od Zuzi i Bonda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Samantha']teraz sie wzieła za mixy mixów (może tworzy nową rase)! :angryy: pogratulować! to ta wspaniala "hodowczyni" od Zuzi i Bonda?[/quote]

Ta sama. Podejrzewam, że psów nie upilnowała, bo ona raczej takich nieopłacalnych kryć nie robi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bazyliah']Za choć parę godzin odpoczynku od Dzitki, jestem w stanie przyjechać do Ciebie :diabloti:[/quote]
ha ha ja chcialam pozyczyc w celu przegonienia Gacusiowej jak po Zuzieńke przyjedzie:diabloti:a potem jeszcze raz jak TZ zobaczy ze Zuzieńka w domu:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jagienka42']ha ha ja chcialam pozyczyc w celu przegonienia Gacusiowej jak po Zuzieńke przyjedzie:diabloti:a potem jeszcze raz jak TZ zobaczy ze Zuzieńka w domu:diabloti:[/quote]

Wiesz, istnieje poważne ryzyko, że jak Gacusiowa przyjedzie, to będziesz miała siłę się tylko do furtki doczołgać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bazyliah']Wiesz, istnieje poważne ryzyko, że jak Gacusiowa przyjedzie, to będziesz miała siłę się tylko do furtki doczołgać :evil_lol:[/quote]

na chwilę Was same zostawić :loveu:
i nastukają a nastukają...

piąteczek (a w zasadzie sobotka) nadchodzi!!! :multi::multi::multi:

jak Bondziuchnie noc minęła? dalej siura??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...