Jump to content
Dogomania

Pedro znalazł wspaniały Dom w Gdańsku! Dziękujemy!!!


fizia

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Jak najbardziej potwierdzam chęć adopcji Pedra , swoje zobowiązania
ustalone z Panią Kierownik d/s adopcji Panią Martyną w A-S Jamrozowiznie
wypełniam , planujemy przyjazd ,po uzgodnieniu telefonicznym z Panem Kierownikiem .

ukłony Hanna Gdańsk 0587189682 telefon prywatny /
wprawdzie na Dogo jestem zalogowana pod hasłem w rodzaju męskim ale chodzi omnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JAN 1984']Jak najbardziej potwierdzam chęć adopcji Pedra , swoje zobowiązania
ustalone z [B]Panią Kierownik d/s adopcji Panią Martyną[/B] w A-S Jamrozowiznie
wypełniam , planujemy przyjazd ,po uzgodnieniu telefonicznym z Panem Kierownikiem .

ukłony Hanna Gdańsk 0587189682 telefon prywatny /
wprawdzie na Dogo jestem zalogowana pod hasłem w rodzaju męskim ale chodzi omnie[/quote]
Truskawa od dzisiaj będę do ciebie mówić pani kierownik:lol:

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Zuza dopiero od dzisiaj?:evil_lol: Od początku powinnaś,no wiesz co, ale niedopatrzenie z Twojej strony:loveu:

Pani Hanno bardzo się cieszę,z niecierpliwością na Panią czekamy i oczywiście Pedro przede wszystkim. Nie dzwoniłam do Pani bo widziałam,że zorganizowanie transportu z Gdańska trochę potrwa.
Pozdrawiam,
Martyna.

[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Pani będzie jechała od Łodzi,więc trzeba z trasy zjechać w Radomsku,kierować się drogą nr 91 na Częstochowę,minie Pani miejscowość Widzów a następnie powinien być znak w prawo wskazujący Jamrozowiznę. Trzeba tam skręcić,to jest leśna droga bo schronisko jest w lesie,trzeba kawałek w ten lasek wjechać i będzie widać zielone budynki schroniska. Tam poza schroniskiem nic innego nie ma.
Proponuję sprawdzić w internecie i w atlasie, na większości map jest Jamrozowizna.
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Państwu za wytyczne dotyczące trasy do Jamrozowizny , niestety nie jest to takie proste , jak Państwo piszecie ,sprawdziłam dwie do trzech map samochodowych w slkali 1;750000 , stan na 2008 rok , jest tylko miejscowość klomnica ,stąd podejrzewam że Jamrozowizna jest gdzieś blisko , co znajdę w mapie okręgów. widzicie Państwo dla osoby z innego Miasta odległego o tysiące kilometrów nie jest tak łatwo znależć dojazd do miejscowości , jak i znać funkcje pełnione przez poszczególne osoby pracujące w schronisku
A-S Jamrozowiznie .Jeżeli kogoś z Panstwa uraziłam , czy nie nazwałam odpowiednio stanowiska to przepraszam , przepraszam również Osobę pod psudonimem Zuza i Noddy ,alu uważam to za daleko idącą niegrzeczność że osoba ta cytuję moją korespondencję na forum publicznym, bez mojej zgody i złośliwie komentuje słowa przeze mnie zacytowane / wynikające z mojej niewiedzy w przedmiotowej sprawie /w tym liście .
Gdańsk Hanna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JAN 1984']Dziękuję Państwu za wytyczne dotyczące trasy do Jamrozowizny , niestety nie jest to takie proste , jak Państwo piszecie ,sprawdziłam dwie do trzech map samochodowych w slkali 1;750000 , stan na 2008 rok , jest tylko miejscowość klomnica ,stąd podejrzewam że Jamrozowizna jest gdzieś blisko , co znajdę w mapie okręgów. widzicie Państwo dla osoby z innego Miasta odległego o tysiące kilometrów nie jest tak łatwo znależć dojazd do miejscowości , jak i znać funkcje pełnione przez poszczególne osoby pracujące w schronisku
A-S Jamrozowiznie .Jeżeli kogoś z Panstwa uraziłam , czy nie nazwałam odpowiednio stanowiska to przepraszam , przepraszam również Osobę pod psudonimem Zuza i Noddy ,alu uważam to za daleko idącą niegrzeczność że osoba ta cytuję moją korespondencję na forum publicznym, bez mojej zgody i złośliwie komentuje słowa przeze mnie zacytowane / wynikające z mojej niewiedzy w przedmiotowej sprawie /w tym liście .
Gdańsk Hanna[/quote]
To ja bardzo przepraszam, ale nie zacytowała tej wiadomości w złej wierze.
Po prostu pierwszy raz przeczytałam, ze ktoś tak Martynę nazwał i po prostu zażartowałam do niej, a już na pewno w żadnym wypadku nie chciałam nikogo urazić, a zwłaszcza osoby, która tak dużo robi dla psiaka z naszego schroniska. Jeszcze raz bardzo przepraszam jeśli uraziłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JAN 1984']Dziękuję Państwu za wytyczne dotyczące trasy do Jamrozowizny , niestety nie jest to takie proste , jak Państwo piszecie ,sprawdziłam dwie do trzech map samochodowych w slkali 1;750000 , stan na 2008 rok , jest tylko miejscowość klomnica ,stąd podejrzewam że Jamrozowizna jest gdzieś blisko , co znajdę w mapie okręgów. [/quote]
Kłomnice są za Jamrozowizną (jadąc od strony Łodzi). Pani nie dojedzie do miejscowości Kłomnice,jedynie do granicy Gminy Kłomnice.
Ja mieszkam w Częstochowie i do schroniska mam zupełnie inną drogę,tej którą Pani tłumaczę prawie nie znam. Ale sprawdzałam w internecie i drogę z Radomska do Jamrozowizny i jest tak jak napisałam.
W każdym razie jest duży zielony drogowskaz który wskazuje gdzie należy skręcić na Jamrozowiznę. Proszę trzymać się cały czas od Radomska drogi 91 a na pewno Pani trafi.

Proszę tez nie brać do siebie tego co napisała Zuza,nie było to żart ani z Pani ani skierowany do Pani. Koleżanka żartowała sobie ze mnie :)

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Pedro jest sławny,mimo,że nie został wymieniony z imienia pojawił się w Gazecie Wyborczej: "Bywają też adopcje wirtualne. Polegają na opłacaniu kosztów utrzymania zwierzaka w schronisku. - Dwa miesiące temu sympatyczna pani z Gdańska nawiązała ze mną kontakt telefoniczny - opowiada kierownik Asa. - Uzgodniliśmy, że będzie wpłacać po 150 zł ze wskazaniem na konkretnego psa. Nie wyklucza, że kiedyś zabierze go do swojego domu. "

Cały artykuł: [url]http://miasta.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,5771422,Ogolnopolski_Dzien_Adopcji_Zwierzat__czyli_puchate.html[/url]

[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Po długim czasie ,zajrzałam na forum Pedra, sprawa jest aktualna , robimy remont mieszkania ,kupujemy nowy samochód typu terenowego , i planujemy przyjazd z noclegiem .Wszedzie trzeba wszystko przypilnować zamówiłam karmę ,ktora zamiast do Jamrozowizny wróciła do mnie przez pomyłkę , musze wszystko odwracać , to wymaga telefonów , korekt zamówień , tłumaczenia rzeczy oczywistych itp . jeszcze raz ją prześlę i
proszę o potwierdzenie tylko zwykłe OK

Hanna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...