Jump to content
Dogomania

Pedro znalazł wspaniały Dom w Gdańsku! Dziękujemy!!!


fizia

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martens']Niemniej jednak pies wygląda na rasowego.

Pytał ktoś w tamtej hodowli, gdzie był miot bez papierów?[/quote]

Nie mam zamiaru dawać pseudohodowcy namiarów na potencjalnego reproduktora wiec wybacz ale pytać nie będę tam na pewno.


[quote name='diabelkowa']moze by tak nowe fotki ?[/quote]
Fotki są aktualne,nie mogę robić ciągle zdjęć jednego psa bo inne też czekają na fotki i się doczekać nie mogą. Pedro miał robione te zdjęcia jakiś miesiąc temu i od tej pory się nie zmienił.

Link to comment
Share on other sites

Sznowni Państwo
Chciałabym zaadoptować Pedro , ale jestem na etapie kupna domu z ogrodem , i mam już jednego schroniskowego psa ,to byłby ewentalnie towarzysz mojego . Ponieważ mieszkamy dosyć daleko musimy przyjechać i zobaczyć jak psy się będą dogadywać , no i zrealizować kupno domu.
Na ten moment chciałabym płacić co miesiąć pobyt w hotelu zplus utrzymanie , czy ktoś z Państwa wolentariuszy mógłby w tej sprawie się ze mną skontaktować
Hanna Gdańsk tel 517661289

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Znam ta sprawę,kierownik już mi o tym mówił.
Najlepiej było by do mnie zadzwonić i obgadać szczegóły.
Nr. 518125320.
Nie zawsze mogę odebrać więc proszę próbować kilka razy jeśli się nie uda od razu.
Pedro jest psem bardzo kontaktowym a jednocześnie pokojowo nastawionym więc myślę,że z innym psem się dogada.


Gdyby Pedro zamieszkał w Gdańsku to by była chyba nasza najdalsza adopcja:loveu:
(Nie liczę Mrówki bo ona najpierw pojechała do Warszawy a dopiero potem do Sopotu)
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...