Jump to content
Dogomania

PONy


Fido

Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W Niemczech wbrew pozorom tez nie jest latwo wygrac- u niemieckiego sedziego oczywiscie. Oni preferuja swoj typ i jak zobacza psa z ( o Boze!) niewyczesanym podszerstkiem, szczatkowym ogonem i do tego jeszcze z Polski to odnosza sie do niego automatycznie z rezerwa. Poza tym wystaw jest duzo mniej niz w Polsce, wiec automatycznie jest wieksza konkurencja- stawki po osiem psow nie sa rzadkoscia.

Fido- ciekawiloby mnie, moze byc na PW, od jakiego sedziego ten niemiecki CACIB, to tez sie do niego wybiore, bo jak widac nie uwaza szczatkowych ogonow za wynaturzenie!

Link to comment
Share on other sites

Fido- ciekawiloby mnie, moze byc na PW, od jakiego sedziego ten niemiecki CACIB, to tez sie do niego wybiore, bo jak widac nie uwaza szczatkowych ogonow za wynaturzenie!

podobno ma 2 caciby z Niemiec...

pod warunkiem, że to co pisze Fido to prawda, z ciekawości, jak znajde czas to przegladnę wyniki cacibów i res cacibów z polskich międzynarodówek z kilku lat i zobaczę czy uda mi się dopasować do psa Fida, za dużo rzeczy mi się nie zgadza no i sam fakt, że Fido to sobie tak pisze ogólnie, zero konkretów, anonimom łatwo pisać nie prawdę...

Link to comment
Share on other sites

Mam pona - 2 czerwca skończy 4 miesiące. Ma rodziców z papierami, niestety po pierwszych wystawach ich właściciele przestali z nimi jeździć - z Suwałk wszędzie daleko. Więc moja Beta to pon bez rodowodu.

Ale chyba przyjmiecie mnie do swojego grona z kundelkiem ponkiem?

_242340_n.jpg

_254667_n.jpg

_262476_n.jpg

_262479_n.jpg

_262477_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sliczna sunia-podobaja mi sie takie niesymetryczne plamki na pyszczku! Wielka szkoda, ze wlasciciele suki nie postarali sie o papierowy miot. To przeciez w gruncie rzeczy nic az tak trudnego!

Widze tez, ze ma dlugi ogonek- jest tymze dopiero drugim polskim PONem z dlugim ogonem, jakiego widzialam :wink:

Jesli rodzice nie mieli przeswietlenia na dysplazje, to zrob malej jak dorosnie- lepiej dmuchac na zimne!

pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

Witaj Alimak! :lol:

Śliczniusia suńka. Podoba mi się, bo jest podobna do mojej Jagny!

A że bez papierów...??? No cóż mi akurat to nie przeszkadza. Sama mam w domu jednego total-kundelka, a moje ponki na wystawy sie raczej nie wybierają. To nie jest Świat dla mnie...

nani ni

Prawda, że widać podobieństwo do mojej Jagny? - taka sama niesymetryczna plama na główce (tylko po drugiej stronie)! :lol:

Szkoda, że Jaguś nie ma ogonka... :cry:

Chciałam psa z ogonem, ale kiedy się okazało, że zwolniło się miejsce i mogę kupic Jaguś, to ona już dawno miała ogonek obcięty...

Link to comment
Share on other sites

No w końcu PON-iarze siedli do klawiatur!!! :D

Ja akurat pisałam szczątkowo, bo primo na obczyźnie, a secundo - na tej obczyźnie internet chodzi jak na stepie to znaczy tak, że i rowerem przegonisz :lol:

U moich psiaków wiele się nie zmieniło: Bzik mężnieje (bo mu już stuknęły dwa lata), a Reja rośnie (ma już siedem miesięcy).

Z powodu mojego wyjazdu oba pauzują i nie pokazują się na wystawach. Ale na lato i jesień mamy zaplanowane kilka występów - Reja debiutuje w lipcu na warszawskiej, potem Sopot, a potem to się zobaczy :)

Pozdrawiam Was z Zielonej Ukrainy

Link to comment
Share on other sites

ostatnio takze troche czasu spedzam przy ringu ponów i takze zauwazyłam ze w klasie championów zawsze te same psy...mi to jednak nie przeszkadza...dobrze ze jezdza bo sa piekne i pokazuja jak PON ma wygladac...ale martwi mnie stan zdrowia tych psiaków..niektóre utykaja na tylne konczyny ogólnie w postawie przyjmują postawe X..piękne są nadal i wiem ze kazdy lubi wygrywacale zdrowie chyba takze wazne.Jezeli te psiaki kuleją z bólu to mogliby przynajmniej ci własiciele juz dac im cos przeciwbólowego.Wiadomo ze to nie moja sprawa i nie moj pies...ale ja bym nie mogłam tak psiaków męczyc.

Link to comment
Share on other sites

Kamilapon- zebys tylko nie zdradzila PONow dla Juzakow! :wink:

Palatina- wlasnie o Jagnie pomyslalam, jak zobaczylam to "podbite" oczko! Jak sie mala chowa?

Jingli rozpoczela sezon plywacki i nie nadazam z rozczesywaniem koltunow - jak widzi wode, to jest zwykle szybsza ode mnie :-?

Link to comment
Share on other sites

Moja Beta też dziś odkryła uroki wody - okazało się, że wcale nie jest taka tłuściutka na jaką wygląda :D

Zdjęcia umieściłam w Dla wszystkich którzy kochają fotaski.......i nie tylko - zapraszam do obejrzenia.

Czym karmicie swoje psy? Moja jest cały czas głodna, w zasadzie nie można pojawiać się w kuchni bo od razu chce jeść. Staram się jej dawać w tych samych porach. Boję się przekarmić. Mam pudelkę, kttóra za dużo waży i nie chciałabym popełnic tego błędu ponownie.

Poradźcie mi proszę!

Link to comment
Share on other sites

Witajcie ! Sukces mojej osoby ,po miesiącach zmagań udało mi się zalogować na dogomanii.Myślę ,że po moim logo większość mnie pozna. To ta baba co ciągnie ze sobą 4 pony po wystawach.Czytam forum od dawna i dziwię się zawziętości między użytkownikami. To przecież ma być frajda i przyjemność. Ja uwielbiam Jeżdzić na wystawy z moimi"dziećmi",lubię poplotkować i pogadać o pogodzie z poniarzami.Cieszmy się z tego co mamy.Mój najmłodszy ostatnio w Lesznie przegrał, no cóż inni byli lepsi. Może następnym razem będzie lepiej.Nasz Rudzielec skończył Młodzieżowy Championat Czech i wcale się nie wstydzę,że jeżdżę tam na wystawy by wygrać (choć ostatnio nie poszło najlepiej).Tarunio skończył Championat Polski i muszę czekać do pażdziernika na jakąś wystawę by skończyć Intera. Jestem szczęśliwa ,że mam moją ekipę i mogę dzięki nim odpocząć. Myślę, że ten temat powinien iść w kierunku wieści o naszych pupilach z wystaw i dnia codziennego.Chwalcie się jak poszło na wystawach, co się urodziło, kto co zdobył.Ten temat wtedy będzie ciekawszy.Pozdrawiam wszystkich poniarzy. PONIARZE ŁĄCZCIE SIĘ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Tak to napewno my.Szkoda tylko , że ten namiot był taki mało wytrzymały. Zostały z niego tylko strzępy.A my widzieliśmy się też wcześniej w Opolu, tyle ,że nie rozmawialiśmy ze sobą. Teraz szykujemy się na podbój Raciborza. Tylko ciekawe jak to wyjdzie?

Link to comment
Share on other sites

Czwarta jest nie wystawowa sunia ,która na zawsze towarzyszy i trzyma kciuki za pozostałe. Dzisiaj z dobrym skutkiem. Hymn pochwalny na temat moich " dzieci" zamieściłam Na forum wystawy Racibórz.Ale tu też mogę sie pochwalić - zgarneliśmy wszystko co sie dało w rasie , na grupie Rudy był 3-ci, na rasach polskich 2-gi.To jego największe osiągnięcie. A ja dochodze do siebie po sukcesie, bo tego jeszcze u mnie nie było.

Link to comment
Share on other sites

W weekend bedziemy w Neumünster, na polnocy Niemiec, a potem zobaczymy... Nastepna wystawa w Niemczech bedzie dopiero we wrzesniu, ale mam blisko do Belgii i Holandii :wink: A w Polsce sie na pewno tez pojawie- juz chocby z samego sentymentu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...