Jump to content
Dogomania

Promowanie Psich Sportów!!! + Prośba!!!


BooBC

Recommended Posts

[quote name='Cambel&Megi']Zagłosowane :) /swoją drogą te inne filmy są tragiczne :eviltong:
Ew. jeszcze nr 1 technicznie, ale na pewno nie był robiony przez takich ludzi jak my...[/quote]

Dokładnie tak! Ten pierwszy jako tako :D Ale Borderek rządzi :D
Palma: Pomożesz? (wczesniejsza moja odp)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki.

[B]Atkaaaa [/B]a kochana w jakim programie robisz? :D Jeśli w systemowym (xp) Windows Movie Maker (czy jakoś tak) to zapraszam do rozmowy na gg (5752190) jeśli w innym to i tak zapraszam do rozmowy, ale nie wiem czy zdołam Ci pomóc, ewentualnie wytłumaczę jak robić w tym co ja robię (mi fantastycznie wytłumaczyła Agatka od Nex i Kulki :loveu: ).

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

I ja również:)))))))))

Włączyłam pierwszy film i myślałam że zawału dostane bo głośnik miałam prawie na cały zycher a tam taki wstęp :mdleje: :evil_lol:

Zgadzam się z Cambel, one sa tragiczne, obejrzałam trzy i miałam dosyć :roll: Porażka.
Nawet nie wiem co one miały przedstawiać...

Palma, jeszcze raz gratki za film!

Link to comment
Share on other sites

[B]martita [/B]do wygrania jest aparat. A jak podzielę ? Nareszcie będą porządne foty Boogie :eviltong: :D :lol: ;)

[B]Nessa[/B],[B] anetta[/B],[B] Kinia[/B],[B] Atkaaaa[/B] bardzo Wam dziękuję :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Obiecałam, że od razu napiszę !!!

WYGRAŁAM !!! Wielkie buziaki za pomoc, nie wiem co bym bez Was zrobiła :loveu: :loveu: :loveu: (Wyniki [url=http://www.zigzap.tv/zigzap_konkursy-20080508-dzien-filmowy-rozw.html]>>TU<<[/url] [nie są w kolejności bo bez miejsc było ;-)] )

Kochani jesteście !!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...