Jump to content
Dogomania

Promowanie Psich Sportów!!! + Prośba!!!


BooBC

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=Red]Uwaga !!!

[/COLOR][/SIZE][/FONT][LEFT]Po raz kolejny na antenie :eviltong: :crazyeye: :multi: Nie mogę jeszcze uwierzyć, ale mój film dostał się do pierwszej dziesiątki w konkursie "Dzień filmowy w Zig Zapie" !!! A film był zrobiony oczywiście o agility i frisbee !!! A więc jutro na antenie Zig zap będzie można zobaczyć film mojego autorstwa [URL="http://pl.youtube.com/watch?v=LjfThF677QQ"]Film - klik[/URL] . Sama jeszcze nie wierze, ale w dalszej części widzowie wybierają 3 najlepsze filmy które zostaną nagrodzone aparatami !!! Głosowanie odbywać będzie się na stronie Zig zap więcej [URL="http://www.zigzap.tv/cgi-bin/zig/index/full/21809"]tutaj .[/URL]



[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

No jeszcze nie ma, ale idę zaraz do koleżanki (może ma DVD) ... a ja musiałam chyba przegapić ten film na Zig zap, bo jakoś jeszcze swojego nie widziałam. :lol: A od jutra ma być głosowanie na www ... wszystko jutro napiszę dokładnie, bo na razie nic na stronie nie ma .... LICZĘ NA WAS :loveu: ;) :loveu:


Pozdro.

Link to comment
Share on other sites

BYŁO !!! BYŁO !!! Jednak to nie żarty !!! :lol: :lol: :lol: Mam numer 3 !!! :multi: :lol: :multi: Nawet nie wiecie jak się cieszę ... teraz w Was nadzieja abym dostała się dalej :loveu: :multi: :loveu:

Pozdrawiam !

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][B][COLOR=Red]Uwaga !!!

[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][LEFT][SIZE=2][FONT=Comic Sans MS]Bardzo bardzo proszę aby Ci co chcą mi pomóc zagłosowali na film numer 3 !!! :loveu:
Wchodzimy na stronę [url]www.zigzap.pl[/url] i klikamy na "dzień filmowy - Głosuj na najlepszy film ". Otwiera nam się okno ... wybieramy film numer 3, zjeżdżamy na sam dół i klikamy koniec! Nie trzeba się logować ... głosowanie zajmuje kilka sekund !!! Wszystkim, którzy mi pomogli serdecznie dziękuję :loveu:
Następnie jeśli ktoś chciałby poświęcić mi jeszcze chwilę proszę o wstawienie to na inne fora, na gg do znajomych etc. ! Jeszcze raz wielkie wielkie dzięki.

Pozdrawiam Karolina . :loveu:
[/FONT][/SIZE][/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Guest Rennatta

[quote name='palma'][CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][B][COLOR=Red]Uwaga !!!

[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][LEFT][SIZE=2][FONT=Comic Sans MS]Bardzo bardzo proszę aby Ci co chcą mi pomóc zagłosowali na film numer 3 !!! :loveu:
Wchodzimy na stronę [URL="http://www.zigzap.pl"]www.zigzap.pl[/URL] i klikamy na "dzień filmowy - Głosuj na najlepszy film ". Otwiera nam się okno ... wybieramy film numer 3, zjeżdżamy na sam dół i klikamy koniec! Nie trzeba się logować ... głosowanie zajmuje kilka sekund !!! Wszystkim, którzy mi pomogli serdecznie dziękuję :loveu:
Następnie jeśli ktoś chciałby poświęcić mi jeszcze chwilę proszę o wstawienie to na inne fora, na gg do znajomych etc. ! Jeszcze raz wielkie wielkie dzięki.

Pozdrawiam Karolina . :loveu:
[/FONT][/SIZE][/LEFT]
[/CENTER]
[/quote]

Zagłosowałam :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...