Jump to content
Dogomania

BERTA -sparaliżowana bokserka- Piotrków Tryb. Tula już w swoim domu ...


dorotikus

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To ja trzymam kciuki z całych sił i jako "osoba wyglądajaca poczciwie" chyba tak o mnie Pani Marysia powiedziała, jestem zdania, ze Bercie w fundacji bedzie dobrze- oni będą mogli sie sunia zająć lepiej niż w schronisku, choćby tam byli sami złoci ludzie to warunków po prostu w schronisku nie ma, bo i środków po prostu brak.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Przekazuję z BwP iż wszyscy są tam na fo mile widziani a także mile widziani są chętni do tulkania Tuli u Dharmy ....Warszawa /Żyrardów ;)

Tuli potrzeba wielu rzeczy ...podkładów higienicznych /szpitalnych , kocyków ...
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ja nie chciałam pisać wcześniej na temat Berty/Tuli bo czekałam na info z pierwszej ręki ( przynajmniej tak podejrzewam )od Dharmy bo to chyba ona odbierała Bertę albo ma kontakt z osoba która ją odbierała (poznaje po zdjęciach). Berta pojechała w poniedziałek do fundacji , czuje się dobrze w towarzystwie innych piesków , próbuje wstawać - podpiera się jedną nogą. W piątek będzie po diagnozie więc będę miała więcej informacji na temat jej stanu , chociaż może wcześniej napiszą coś cioteczki które mają bliższy kontakt z bokserami to jednak zawsze info z pierwszej reki . ;)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Zostalam upoważniona przez Dharmę do napisania tego co napisałam i serio serio ....Dharma zaprasza na tulkanie ...nie na klachy a na miziańsko Tulki bo tego jej trzeba naj naj ....no ja mam z Rybnika bardzo :roll:nie po drodze a pojechałabym na pewno .


[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Boksinka u Dharmy ma bardzo dobrą opiekę , a to że Dharma tu nie pisze to po prostu brak czasu ......
Wszystkich zapraszamy na strone fundacji [URL="http://www.bokserywpotrzebie.pl"]www.bokserywpotrzebie.pl[/URL]
gdzie można poczytać o naszej fundacji i jej działaniach .
Na stronie jest zakładka "forum" - zapraszamy do rejestracji, bowiem forum dostępne jest dla osób zalogowanych - tam jest m.in. więcej biezących info o boksikach , które były/są pod opieka fundacji .:lol::lol::lol: Zapraszamy.

Link to comment
Share on other sites

aaa. i chyba moge zdradzic "cos " z wieczornej rozmowy telefonicznej z Dharmą - Thula bardzo chciałaby sie bawić z innymi boksikami gdy one brykają - widac to po jej mince i zainteresowaniu :shake:, ale jej stan na to jej niestety nie pozwala . Dlatego też - dyżury do miziania panny mile widziane .

Link to comment
Share on other sites

kopiuję z BwP:
[quote name='Dharma']Tula miala zlamany kregoslup i dodatkowo przesuniete dyski. Uraz jest stary.
Wczoraj przeszla diagnostyke a dzis operacje. NIe ma juz ucisku na rdzen kregowy, jest za to 40% szans na to ze bedzie chodzic.
Teraz przez 5 dni nie wolno jej sie ruszac wiec razem sobie siedzimy i sie nie ruszamy. Potem zaczniemy rehabilitacje. Najpierw cwiczenia nog robione przeze mnie, a potem jak bedzie widac choc minimalna poprawe, cwiczenia w wodzie. Za 1,5 tygodnia moze zaczac brykac w wozeczku.
A jakiekolwiek efekty, o ile w ogole beda, bedzie mozna zauwazyc minimum za miesiac.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...