Jump to content
Dogomania

Wyżeł szorstkowłosy już kilka miesięcy wegetuje w schronie :( pomóżmy mu :(:(MA DOM


Negri

Recommended Posts

  • Replies 801
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Katcherine']Pierwsze zapytanie o Nochalka:
''Czy macie może informację, jak piesek znosi podróże? Mam na myśli pociąg bądź auto... I to raczej dłuższe podróże(Berlin, Warszawa). Bardzo, bardzo chcę zaadoptować wyżełka, koniecznie dorosłego. Pozdrawiam, Bepo

PS: Szukałam w necie dokładniejszych informacji dotyczących rasy, ale nie znalazłam tego, co mnie interesuje- charakter rasy, potrzeby(co oprócz dużej dawki ruchu?), sposobu żywienia itd. Czy może gdzieś na forum są takie info(zajrzałam tu pierwszy raz i nie bardzo jeszcze wszystko ogarniam).

Serdecznie pozdrawiam
B.''

bede wdzieczna o wejscie na watek Nochalka na e-wyzel.pl i udzielenie odpowiedzi dziewczyny.[/quote]

Zareagujcie, dziewczyny! Nochalku, lubisz jeździć autkiem i pociągiem, prawda?

Link to comment
Share on other sites

wydaje mi się, ze odpowiedz jak pies jeżdzi pociągiem i autem - to raczej nie da się udzielic. Przeciez nikt z nim na probę do pociągu nie będzie zabierac. Poda się psu awiomarin -to będzie spokojniejszy. Kazdy psiak jakos daje się przetransportowac:) jak cos to privat trzeba do KOperka lub Negri pisac, zeby wiedzialy, ze padly te pytania. DO Negri wysylam maila.

Link to comment
Share on other sites

w sprawie Nochala Negri odpisala, ze pies kastrowany, potrzebuje duzo ruch jak to wyzel , a je to co kazdy pies. Jak podejrzewala co do podrozy to ciężko cokolwiek powiedziec.
Na e -wyzyly trzeba byc zalogowanym dlatego kto moze niech dolączy kontak do Negri : [B]603 616 546 [/B][EMAIL="[email protected]"][B][COLOR=#2040ab][email protected][/COLOR][/B][/EMAIL][B] wątku Nochala. [/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja mogę tylko dodać ze swojej strony, a raczej przypomnieć że Tora & Faro był po tego psiaka w schronie /nie zabrał bo psy się niedogadywały/. Myślę że warto zaznaczyć /żeby potem nie było broń boże że ktoś psa oddaje znowu do schronu/ że pies jest b. silny! Ma połamane zęby! Moja koleżanka była z T&F po Nochalka i nie była w stanie go utrzymać na smyczy, samemu T&F było ciężko /a karzełkiem nie jest ;)/.

Link to comment
Share on other sites

Ooooooooo spacer w krzakach - czemu nie ;) ;) ;)
Mój psiak, glut bo jamnik a ma tyle siły też... A w łapach, jak mnie drapie, nie tak delikatnie tylko z takim impetem że ręce całe podrapane, a nie wspomne jak mi na twarz głupolek skoczy - to tak jakbym w krzaki wpadła jak Ty Talcott :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katcherine']poprosilam o kontakt z wolontariuszka. ale ja bym sie jeszcze nie cieszyla, poza tym jak sprawdzic ewentualny dom w berlinie?
Ooba brzi jak by pierwszy raz miala miec psa.[/quote]
Jeszcze się nie cieszymy. Zaczniemy jak w końcu Nochal będzie miał domek i będziemy wiedzieli że jest happy zwierzakiem :p

Link to comment
Share on other sites

Ja mam też Jamniki to coś o tym wiem:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A dostałaś Ty kiedyś Jamniczym ogonem w twarz - ja mam to co dzień - raczej co noc jak wchodzi pod kołdrę
od strony twarzy i macha ogonem i jak rąbnie Aućććććć:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talcott']Ja mam też Jamniki to coś o tym wiem:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A dostałaś Ty kiedyś Jamniczym ogonem w twarz - ja mam to co dzień - raczej co noc jak wchodzi pod kołdrę
od strony twarzy i macha ogonem i jak rąbnie Aućććććć:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
Hahaha, szorstkowłosy to mniej pod kołdrą śpi :p On jak teraz chłodniejsze noce są wejdzie ze 2-3x w nocy po max. 5 min i wyłazi bo mu gorąco! Fakt faktem że jak włazi to nie od strony nóg tylko własnie przy buzi hihihi.
Ale nie raz dostałam w czaszki z wyskoku z radośći w twarz :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katcherine']poprosilam o kontakt z wolontariuszka. ale ja bym sie jeszcze nie cieszyla, poza tym jak sprawdzic ewentualny dom w berlinie?
Ooba brzi jak by pierwszy raz miala miec psa.[/quote]

No, ja nie wiem, czy Nochal nadaje się dla kogoś, kto nigdy wcześniej nie miał psa. Może być nieciekawie.

Nochalku, mamy wrzesień!
Po łąkach ganiać chce się,
Zwierzynę ścigać w lesie -
tyle tropów wiatr niesie!
Nic to, że ziąb i że cień
wcześnie schodzi ze wzniesień -
najbardziej wędrówki piesze
kochają wyżły pod jesień.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...