Jump to content
Dogomania

"Serce dla zwierząt" dla TESCO? Nie!


Mongrel

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='LittleMy']wlasnie sie dowiedzialam o tej akcji, swietnie,ze ktos to zauwazyl i zareagowal.
zaraz wysylam maile i juz przekazuje info dalej.[/quote]
Też dopiero się dowiedziałam.

Czy ktoś z redakcji odpowiedział na czyjegoś meila?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][COLOR=purple]Ryby stłoczone są po kilka w ciasnych pojemnikach, niewątpliwie bardzo cierpią.[/COLOR][/QUOTE]

zmiencie to. tych ryb jest tam kilkadziesiat lub kilkaset !
kto byl na naszej demonstracji, lub przynajmniej sie przyjrzal podczas zakupow to widzial. ryba na rybie. jak jest napisane, ze po kilka to nie robi takiego wrazenia, zreszta gdyby bylo ich tam po kilka to nie wygladaloby to az tak makabrycznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LittleMy']a powinno . w koncu to my, czytelnicy ... zamiast sie podlizywac marketowi to powinni zadzialac.
chwali sie oczywiscie, ze Tesco robilo zbiorki i schronisko na tym skorzystalo. ale to ich nie uwalnia od winy.[/quote]
No... Jak sobie pomyślę, że te biedne zwierzęta tak cierpią, a jeszcze ten sklep ma dostać za to nagrodę...
Oby nikt na Tesco przynajmniej nie głosował jeśli nie zostanie wycofane...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia']Mi nie odpowiedzieli. Wątpie, żeby im zależało.[/quote]

Zero odpowiedzi na maile.
Ciekawa jestem jakby wszyscy z dogo się zmówili (Bo ile osób jest na dogomanii które to kupują.) i przestali kupować tą gazetę co by redakcja zrobiła.

Link to comment
Share on other sites

Tylko czy nas stamtąd admin nie wykopie :razz: bo już myślałam gdzie co i jak napisać. Myślałam żeby wkleić to co napisałaś (bo maile wysłałam z Twoim tekstem podpis dałam swój ;)). Jeśli nie masz czasu dziś a ja jeszcze trochę posiedzę przed kompem i coś zdziałam to dam znać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LittleMy']tak na dobra sprawe, to nie tylko Tesco powinno sie usunac z tej listy.
kolezanka mi uswiadomila, ze Velvet to jest firma Kimberly clark ktorzy testuja na zwierzetach na masowa skale ![/quote]

:crazyeye::crazyeye: o kurcze.
rzeczywiście!!!! [URL]http://uszata.com/eksplorer/prawa/testy_na_zwierz.html[/URL]

zobaczcie sobie tą liste i spójrzcie czy w łazience tego nie macie bo ja mam i jak najszybciej się tego pozbywam

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]tak na dobra sprawe, to nie tylko Tesco powinno sie usunac z tej listy.
kolezanka mi uswiadomila, ze Velvet to jest firma Kimberly clark ktorzy testuja na zwierzetach na masowa skale ![/QUOTE]

Pierwsze słysze....(raczej czytam). Nie wiedziałam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanika']Tylko czy nas stamtąd admin nie wykopie :razz: bo już myślałam gdzie co i jak napisać. Myślałam żeby wkleić to co napisałaś (bo maile wysłałam z Twoim tekstem podpis dałam swój ;)). Jeśli nie masz czasu dziś a ja jeszcze trochę posiedzę przed kompem i coś zdziałam to dam znać.[/quote]
Na tym forum admin nie usuwa wątków od ok. roku więc wątpię żeby teraz mu się chciało:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...