Jump to content
Dogomania

Fotografia II


dog_master

Recommended Posts

[quote name='Moniskaa']A ja mam takie pytanko, czy ktos z Was ma może canona 500d? Jak sie sprawuje? Mam od tygodnia ten aparat i chcialabym poznać opinie innych posiadaczy tego aparatu :)[/QUOTE]
ja mam 450d, z tego co się orientuję Twój ma dodatkowo nagrywanie filmów i większą ilośc pikseli, tak to to to samo.
Ja z lustra jestem zadowolona, nie wiem co mogę więcej powiedzieć :D

przy okazji, proszę o opinie:
[IMG]http://wd6.photoblog.pl/np3/201012/51/83057485.jpg[/IMG]

[IMG]http://wd1.photoblog.pl/lvp1/201012/E3/83150330.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 15k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Chantell']Avaloth w pierwszym potwornie drażni mnie ta rozmyta na pierwszym planie butelka. wrzuciłabym ją raczej na sam tył.
a w pierwszy to co to takiego wychodzi z tych butelek? dym? super to wygląda jakby woda[/QUOTE]
dzięki :)

bo to jest woda:evil_lol: a zdjęcie po prostu odwróciłam o 90stopni bo mi się tak bardziej podoba:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniskaa']A ja mam takie pytanko, czy ktos z Was ma może canona 500d? Jak sie sprawuje? Mam od tygodnia ten aparat i chcialabym poznać opinie innych posiadaczy tego aparatu :)[/QUOTE]

ja mam 500d od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona :)
póki co żadnych wad nie odkryłam...oby tak dalej

oczywście wszystko zalezy jakie masz wymagania i czego od aparatu oczekujesz no ale jak dla mnie aparat sam w sobie jest świetny, muszę jedynie w przyszłości pomyśleć nad zmianą obiektywu z kitowego na jakiś inny, chocaiż póki co to również mi nie przeszkadza...

Link to comment
Share on other sites

dzięki dziewczyny za wszystkie podpowiedzi :)
[quote name='Korenia']
Drugie - więcej na dole żółtej butli, tak to mi jakoś nie pasuje[/QUOTE]
w sensie że gdyby było więcej żółtej to by było lepiej tak ? czy ogólnie wg Ciebie to nie to ?
[quote name='Korenia']ale to tylko moje zdanie, Tobie akurat takie może się podobać ;)[/QUOTE]
to mi się z czymś kojarzy ale nie będę wredna:diabloti:
ja jestem w miarę zadowolona z tych zdjęc ale zależy mi na tym żeby robic zdjęcia coraz lepsze więc Wasze opinie są dla mnie ważne ;)
zdjęcie ma byc dobre, a nie mi się podobac :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']dzięki dziewczyny za wszystkie podpowiedzi :)

w sensie że gdyby było więcej żółtej to by było lepiej tak ? czy ogólnie wg Ciebie to nie to ?

to mi się z czymś kojarzy ale nie będę wredna:diabloti:
ja jestem w miarę zadowolona z tych zdjęc ale zależy mi na tym żeby robic zdjęcia coraz lepsze więc Wasze opinie są dla mnie ważne ;)
zdjęcie ma byc dobre, a nie mi się podobac :)[/QUOTE]

Tak, jakby było ciut więcej, bo tak jest w takim dziwnym miejscu ucięta ;)
Z czym Ci się kojarzy :diabloti:? Powiedz :evil_lol:

Jak dla mnie zdjęcie mi też musi się podobać :P Tzn. u mnie w domu jest tak, że mi się bardziej takie ujęcie podoba, a siostra preferuje inne [oczywiście nie zawsze tak jest ;)] (np. bardziej z dołu, czy więcej prawej strony itd), oba zdjęcia są spoko, ale mi mój kadr lepiej leży, a jej kadr lepiej jej :evul_lol: - i tu w takim sensie to mówiłam ;)Że dla Ciebie 'ilość' żółtej butli jest ok, a ja bym jeszcze jej kawałek złapała ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adrianna'] ale drugie jest ciekawe. hihi w bambuko nas zrobiłaś ; P szalenie ciekawy pomysł

[/QUOTE]

pomysł super, chyba kiedys skorzystam... ;P

no to ja może też coś swojego pokażę :)

[URL]http://www.pannaprowokacja.photoblog.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=1][COLOR=silver][QUOTE]Z czym Ci się kojarzy :diabloti:? Powiedz :evil_lol:[/QUOTE]
z tym że mi się podoba, tak ma byc bo to jest przesłanie:diabloti:
jak ktoś nie wie o co chodzi to kilak stron wstecz..:evil_lol:[/COLOR][/SIZE]

jeszcze raz wszystkim dzięki za krytykę i opinie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth'][SIZE=1][COLOR=silver]
z tym że mi się podoba, tak ma byc bo to jest przesłanie:diabloti:
jak ktoś nie wie o co chodzi to kilak stron wstecz..:evil_lol:[/COLOR][/SIZE]

jeszcze raz wszystkim dzięki za krytykę i opinie ;)[/QUOTE]

O rany, wiedziałam.
Podziwiam wszystkich którym wychodzi martwa natura... Mi najlepiej wychodzą widoki CHYBA. Rany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neo.']ja mam 500d od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona :)
póki co żadnych wad nie odkryłam...oby tak dalej

oczywście wszystko zalezy jakie masz wymagania i czego od aparatu oczekujesz no ale jak dla mnie aparat sam w sobie jest świetny, muszę jedynie w przyszłości pomyśleć nad zmianą obiektywu z kitowego na jakiś inny, chocaiż póki co to również mi nie przeszkadza...[/QUOTE]
ja rowniez nie odkrylam jeszcze wad tego aparatu ;) jestem z niego bardzo zadowolona, jak juz nazbieram troche pieniazkow zakupie jakis nowy obiektyw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Niesamowite zdjęcia robicie! Ja niestety nie mam ani odpowiedniego sprzętu, ani zbytnich umiejętności ;)
Ale nadziwić się nie mogę :) Sama posiadam zwykłą cyfrówkę Sony 12 mpix. i nawet ustawić jej nie umiem :no-no-no:[/QUOTE]
jeśli masz gdzieś instrukcję to polecam zajrzeć :) i nie mówię tego z ironią, sama do instrukcji od mojej cyfrówki spojrzałam po jakiś 2-3 latach posiadania jej i od razu się człowiekowi rozjaśniło ^^ powinnaś mieć tam napisane gdzie możesz sobie ustawić przesłonę i czas migawki, może balans bieli i ISO też
a 12 mpx to już duża rozdzielczość, powiedziała bym że nawet za duża jak na mały kompakt ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Sony to nie lustrzanki, sony to gówna. ;)[/QUOTE]

Dlaczego tak uważasz? Takiej opinii jeszcze nie słyszałam. ;)

Ja mam od ponad 3 lat jedną i tą samą, można powiedzieć, że najwcześniejsze dzieło lustrzankowe Sony - A100 i strasznie ją lubię. To, że niektórzy (czyt. ja) nie umieją sobie dobrać odpowiednich ustawień etc. to już całkiem inna sprawa. No i wiadomo, że zależy jaki obiektyw.

[B]Onomato-Peja[/B], radzę sobie poczytać (i pooglądać) forum Minolty, może wtedy zmienisz zdanie. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...