Jump to content
Dogomania

Fotografia II


dog_master

Recommended Posts

[quote name='basia bonnie']
Bognik, właśnie o tym Olympusie czytałam, że szumi, ma wolny AF i że przy dużym zoomie zrobienie ostrego zdjęcia graniczy z cudem... A tego Sony ma właśnie koleżanka i chwaliła :))
[/quote]
Nie uważam sony z serii ,,h'' za dobre aparaty, jednak jeżeli bym miała wybierać pomiędzy H7 a SP-550, wybrałabym H7 ...

Popatrz na Canon'a S5 IS, cały czas tanieje ;)

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 15k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bognik']Uważając H7 za lepszy aparat możesz wtedy, kiedy znasz oba aparaty, które porównujesz ;)

A co do wielkości - zależy co kto lubi, ja wolę duże aparaty, stabilniej leżą w dłoni :-)

Pozdrawiam![/quote]

no nigdy nie robilam zdjec tym olimpusem ale widzialam go i tez rozwazala jego zakup wiec czytalam sporo ale jednak wybralam sony H9 i mysle ze dobrze zrobilam chociaz dalam 300zl wiecej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']no nigdy nie robilam zdjec tym olimpusem ale widzialam go i tez rozwazala jego zakup wiec czytalam sporo ale jednak wybralam sony H9 i mysle ze dobrze zrobilam chociaz dalam 300zl wiecej ;)[/quote]
Wygląd to nie wszystko, ale jeżeli czytałaś o nim etc., to spoko ;)

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bognik']Wygląd to nie wszystko, ale jeżeli czytałaś o nim etc., to spoko ;)

Pozdrawiam![/quote]

oczywiscie ze wyglad to nie wszysko ;) ja kupilam h9 srebrnego chociaz duzo bardziej podobaja mi sie czarne ale ich juz zabraklo :crazyeye: pan z tego sklepu powiedzial ze bylo bardzo duze zainteresowanie i wszystkie czarne szybko sie sprzedaly ;) mi nie przeszkadza ten kolor najwazniejsze ze ma wszysko co chcialam zeby mial :razz: a za karte 2 gb dalam 85zl w vobisie (niewiem czy wy macie taki sklep) ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam Sony H3 od października.
Jako, że to mój pierwszy poważniejszy aparat, więc zdecydowałam się na coś mniej zaawansowanego i łatwiejszego w obsłudze.
Ale tak szczerze mówiąc, to teraz możliwości tego aparatu przestały mi wystarczac i żałuję, że nie wzięłam wtedy lustra, albo chociaz bardziej zaawansowanej hybrydy.
Ale ogólnie polecam te aparaty - można się na nich wiele nauczyc, a zdjęc złych też nie robią :cool3:
Więc gops, jak się nauczysz tego aparatu to powinnaś byc zadowolona :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bognik']Nie uważam sony z serii ,,h'' za dobre aparaty, jednak jeżeli bym miała wybierać pomiędzy H7 a SP-550, wybrałabym H7 ...

Popatrz na Canon'a S5 IS, cały czas tanieje ;)

Pozdrawiam![/quote]
A mnie ten H7 się podoba :)

Ale możliwość kupna tego canon'a też rozpatrzę! :)
Dzięki!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulinaaa']Ja mam Sony H3 od października.
Jako, że to mój pierwszy poważniejszy aparat, więc zdecydowałam się na coś mniej zaawansowanego i łatwiejszego w obsłudze.
Ale tak szczerze mówiąc, to teraz możliwości tego aparatu przestały mi wystarczac i żałuję, że nie wzięłam wtedy lustra, albo chociaz bardziej zaawansowanej hybrydy.
Ale ogólnie polecam te aparaty - można się na nich wiele nauczyc, a zdjęc złych też nie robią :cool3:
Więc gops, jak się nauczysz tego aparatu to powinnaś byc zadowolona :p[/quote]

juz coraz wiecej wiem i kombinuje , wlasnie to tez moj taki bardziej powazny aparat ale mysle ze bede zadowolona bo juz jestem ;)

basia bonnie ten canon tez jest fajny :razz: nie widzialam go na zywo ale z tego co przeczytalam to duzo osob jest zadowolonych ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiza']Jak myslicie, bo w domu lezy sobie canon analogowy.. I chcialabym sobie go wyprobowac tylko:
Czy jak sie poprosi o zgranie na płyte zdjec z analogu to traci zdjecie kolory,ostrosc detale etc?[/quote]

ludzie ja tu tez żyje :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote] Napisał [B]Wiza[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10132210#post10132210"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]Jak myslicie, bo w domu lezy sobie canon analogowy.. I chcialabym sobie go wyprobowac tylko:[/I]
[I]Czy jak sie poprosi o zgranie na płyte zdjec z analogu to traci zdjecie kolory,ostrosc detale etc?[/I]
[/quote]
A dlaczego ma tracić np. ostrość? Szukaj dobrego zakładu foto, a wszystko z jakością będzie OK ;)
I jak najszybciej zabieraj się za tego analoga, jaki masz obiektyw / obiektywy do niego? :-)

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bognik']A dlaczego ma tracić np. ostrość? Szukaj dobrego zakładu foto, a wszystko z jakością będzie OK ;)
I jak najszybciej zabieraj się za tego analoga, jaki masz obiektyw / obiektywy do niego? :-)

Pozdrawiam![/quote]

Obiektyw mam podstawowy..i Tamron stary taki, ale on jest do d.. :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polna']Tak jakoś centralnie... :evil_lol:[URL]http://img229.imageshack.us/img229/9558/fraaaavn8.jpg[/URL] [/quote]
Jaka głębia, to z 18-70mm? ;)

[quote name='Wiza']Obiektyw mam podstawowy..i Tamron stary taki, ale on jest do d.. :razz:[/quote]
Bez dobrych szkiełek myślę, że nie ma co się zabierać za fotografowanie, jeżeli masz lepsze obiektywy do Twojego cyfrowego lustra (a może będą one pasować do analoga?) ;)

[quote name='dogomanka_']Co sądzicie.?

Zuzia.
[URL]http://img.epuls.pl/members/pictures/38524/38524466_l.jpg[/URL][/quote]
Bałagan w tle, widać, że użyłaś lampy błyskowej ... Mina Zuzi fajna :-)

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote]
Bez dobrych szkiełek myślę, że nie ma co się zabierać za fotografowanie, jeżeli masz lepsze obiektywy do Twojego cyfrowego lustra (a może będą one pasować do analoga?) ;)

Pozdrawiam![/quote]

do cyfrowego mam sigme ex apo 70-200mm f 2.8 ale ogolnie malo jej uzywam bo nie pozwalaja :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...