Jump to content
Dogomania

Fotografia II


dog_master

Recommended Posts

[quote name='Paskuda_Bandzior']Ja też bardzo bardzo lubię zdjecia pod słońce, ale to mi po prostu nie leży zupełnie :)


Poczekałabym jeszcze chwile, wtedy to słonce byłoby nizej i byłoby 'cieplejsze'. Tu u wikkoniki jest białą przepaloną plamą :)[/QUOTE]

uwielbiam Twoje zdjęcia :p rozumiem, biała plama, następnym razem ma być pomaranczowa :lol: Niestety śpieszyło mi się, ale jak zobaczyłam ją jak tam wącha to uznałam, że będę mieć wyrzuty sumienia jak nie zrobię zdjęcia...

[quote name='anorektyczna.nerka']

Wiki, co Twoim zdaniem to zdjęcie miało przedstawiać, co chciałaś uwiecznić ?[/QUOTE]

Hmmm... powiem jak małe dziecko, ale zdjęcie miało mieć taki czar... nie wiem jak to powiedzieć, a co według Ciebie powinno przedstawiać ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 15k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anorektyczna.nerka']Ale chodzi Ci o rozmycie, czy o co? Wg. mnie nie wyciągnęłaś z kita jeszcze wszystkiego, ale generalnie okej. Na głowie Doti jest przepalenie. [/QUOTE]
Chodzi o 'zamrozony ruch' jeszcze nie perfekcyjny, ale zawsze ;) Kit miał straszny AF, a tu nawet ręcznie ładnie da się szybko wybrać. Mała GO też mi się podoba:)

Link to comment
Share on other sites

Straszny AF? U mnie chodził cichutko i dosyć szybko, ale może to kwestia ustawień/obiektywu.
Mała GO, to chyba każdy, kot ma niewielki okres czasu lustrzankę jest zachwycony, przyznam, ze ja też wolę zadęcia z bokehem niż z dużą głębią.
Mam już adapter na m42, teraz tylko uzbierać na jupitera albo pentacona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anorektyczna.nerka']Straszny AF? U mnie chodził cichutko i dosyć szybko, ale może to kwestia ustawień/obiektywu.
Mała GO, to chyba każdy, kot ma niewielki okres czasu lustrzankę jest zachwycony, przyznam, ze ja też wolę zadęcia z bokehem niż z dużą głębią.
Mam już adapter na m42, teraz tylko uzbierać na jupitera albo pentacona.[/QUOTE]
U mnie naprawdę był straszny;) wgl nie wybierał, do tego nie był jasny. Na początku jak mialam lustro to się zachwycałam tą kitową GO, ale w heliosie jest bardzo ładna, mała, i do tego bokeh na portretach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']I na pewno robiłaś je finepixem s2950 i wrzuciłaś bez obróbki w PS ;)[/QUOTE]
takim aparatem też da się zrobić fajne zdjęcie, tylko trzeba się przyłożyć i pomyśleć, nie przesadzajmy

westie_justa, jak dla mnie te zdjęcie jest nieostre
poza tym swego czasu pokazywałam tu zdjęcie z alfy jakiejś(chyba 200) z kitem, da się zamrozić ruch tym obiektywem, to tylko kwestia ustawień i wycelowania ostrości

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']takim aparatem też da się zrobić fajne zdjęcie, tylko trzeba się przyłożyć i pomyśleć, nie przesadzajmy

[/QUOTE]

na pewno się da, ja marzę o tym, żeby takie umiejętności mieć, ale jeszcze baaaaaaaaaaaaaardzo długa droga przede mną, a chciałabym, żeby mnie ktoś pouczył, bo z internetu i wujka google jakoś mi nie wychodzi nauka :roll:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]takim aparatem też da się zrobić fajne zdjęcie, tylko trzeba się przyłożyć i pomyśleć, nie przesadzajmy[/QUOTE]
Na pewno, ale to nie jest lustrzanka i nigdy nie będzie. Wstawianie fotki "o takie mi się podoba" z dużo lepszego aparatu jest nieco nie fair.

Link to comment
Share on other sites

Generalnie nie lubię robić zdjęć krajobrazów, nie wychodzą mi zazwyczaj. To także pewnie nie jest udane, ale co sądzicie?
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg217/scaled.php?server=217&filename=dsc1986copy.jpg&res=landing[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Przekopałam mega stare fotki jak robiłam jeszcze canonem sx100is i niestety nie mam zadnego psa w takim wydaniu, ale mam mega banalny widoczek.
Obróbka to tylko kadr (obcielam czarny dol), ramka plus wyostrzenie po zmniejszeniu. Kolory prosto z aparatu :)

aparat canonsx100is (zwykla cyfrowa), rok 2009 :crazyeye::evil_lol:
[IMG]http://i627.photobucket.com/albums/tt355/paula_gerwia/zachod.jpg[/IMG]

to zdjecie jest nudne, nie przedstawia NIC konkretnego, ale pokazuje ze z cyfrowy bez obrobki moze byc pod slonce z sensonwnymi kolorami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']Przekopałam mega stare fotki jak robiłam jeszcze canonem sx100is i niestety nie mam zadnego psa w takim wydaniu, ale mam mega banalny widoczek.
Obróbka to tylko kadr (obcielam czarny dol), ramka plus wyostrzenie po zmniejszeniu. Kolory prosto z aparatu :)

aparat canonsx100is (zwykla cyfrowa), rok 2009 :crazyeye::evil_lol:


to zdjecie jest nudne, nie przedstawia NIC konkretnego, ale pokazuje ze z cyfrowy bez obrobki moze byc pod slonce z sensonwnymi kolorami.[/QUOTE]

w takim razie jestem nudna, bo mi się takie zdjęcia podobają :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Martyna- mi się bardzo podoba :)[/QUOTE]

[quote name='westie_justa']Mi również :)[/QUOTE]

[quote name='Zuzia&Snoopy'][URL]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/trolololo/DSC_0433-1.jpg[/URL]
to jest genialne, kolory są mega! ale w takich zdjęciach niezbyt mi leży centralny kadr ;)[/QUOTE]
Dzięki ;) muszę iść zrobić poprawkę z tym kadrem :P

Link to comment
Share on other sites

To coś ode mnie
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-68Ocz06F55g/T50xt1-19fI/AAAAAAAADAQ/xWwOYgFRgwk/s640/P4280765.JPG[/IMG]

pierwsze "ludzkie" tak na poważniej ;)

Proszę o krytykę


Edit:
widzę, że na dole fotki poszła strasznie jakość :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...