Jump to content
Dogomania

Filipek-jamnik szkielecik JUŻ W NOWYM DOMKU


AmKasia

Recommended Posts

[quote name='deer_1987']Dziekujemy i tez pozdrawiamy!!!


jamniczek (9 miesieczny) i kundelek - suczki

Zapraszam do nas do galeri ;) link w podpisie[/quote]


Super pieski, i kroliczek sliczny. My tez myslimy o jeszcze jednym piesku. Holendrzy mowia, ze jamnik nie moze byc sam, on musi miec towarzysza i ja tez tak mysle od jakiegos czasu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 500
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Fortuna']Super pieski, i kroliczek sliczny. My tez myslimy o jeszcze jednym piesku. Holendrzy mowia, ze jamnik nie moze byc sam, on musi miec towarzysza i ja tez tak mysle od jakiegos czasu.[/quote]

Dzieki ;)
U nas dwa psiaki mieszkaja od 7 miesiecy, najpierw kundelek, potem 7 m-cy temu Sherry zamieszkala ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][CENTER][FONT=Impact][SIZE=3]Filipku widzimy się za kilka godzin[/SIZE][/FONT][/CENTER]







[CENTER][SIZE=3][FONT=Impact]:loveu:[/FONT][/SIZE][/CENTER]
[/quote]
Witam wszystkich jamnikomaniaków :loveu: i innych również.
No widze że ktoś tu przebiera nóżkami z niecierpliwości na przybycie Filipka
deer,fajna fotka,tylko smyczke widać.A to się schował cwaniak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JamniczaRodzina.']Isadoro ale masz fajnie.Mizianko dla Filipka.:loveu:[/quote]

Oczywiście przekażę :loveu:

[quote name='Celina12']To już niedługo..pojedzie..jeju ale będzie się działo..chcemy długą i obszerną relację z podróży...z powitania,,,z pierwszych chwil w domku...[/quote]

Oj sie będzie działo. Rambo to już coś czuł, nawet mu rano profilaktycznie dałam mała dawkę luminalu. On się ciesz i bardzo lubi mieć towarzystwo, ale to są emocje tez dla niego więc zabezpieczam, żeby ataku padaczki nie dostał. Wszystko oczywiście zrelacjonuję.

Teraz się zastanawiam gdzie ten cholerny przystanek busików jest. Wszędzie podają Jana Pawła II bez numeru, a to długa ulica. Nie korzystałam więc nie wiem, ale jakoś sobie poradzę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...