Jump to content
Dogomania

Grzywaczowy off v. 0.2


Dudek

Recommended Posts

  • Replies 412
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iza.']Oooo mycha wita, widzę, że jesteś z Białegostoku, super! Może n jkiś spacerek grzywkowy się kiedyś wybierzemy ? :cool3:[/QUOTE]

Bardzo chętnie :) w tygodniu mam zazwyczaj dużo wolnego czasu, więc miło byłoby pospacerować z dwoma grzywkami :D ślicznego masz powder puffka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Bardzo chętnie :) w tygodniu mam zazwyczaj dużo wolnego czasu, więc miło byłoby pospacerować z dwoma grzywkami :D ślicznego masz powder puffka :)[/QUOTE]

Dzięki :)
Jak będziesz miała ochotę na spacerek odezwij się na gg ;)

Edited by Iza.
Link to comment
Share on other sites

Ja ogólnie przepraszam, że tak Was umawiam ale myślę, że to byłoby fajne spotkanie dla nas wszystkich(sporo grzywek i fajna ekipa ma się zebrać) a mychaaaaa miałaby większe chęci by się wybrać z kimś jak sama(tak mi się wydaje, bo ja sama nie przepadam jeździć zawsze z kimś to raźniej).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilka21']Ja ogólnie przepraszam, że tak Was umawiam ale myślę, że to byłoby fajne spotkanie dla nas wszystkich(sporo grzywek i fajna ekipa ma się zebrać) a mychaaaaa miałaby większe chęci by się wybrać z kimś jak sama(tak mi się wydaje, bo ja sama nie przepadam jeździć zawsze z kimś to raźniej).[/QUOTE]

Co prawda to prawda ;).
A dziewczyny mają grzywki z Innowacji? :)

Link to comment
Share on other sites

mychaaaaa dziewczyny z Białegostoku nie mają grzywek ode mnie. Ale będzie dużo grzywek z moim przydomkiem na tej wystawie bo prawie cały miot "B" i jednen chłopak z miotu "A"
Osoby które są na tym forum i mają grzywki ode mnie są dwie a tu wątki:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/173135-*Ajlu_Mili_Boogie_-i-_gryzonie*/page186?p=15751027[/URL] Blask Księżyca Innowacja
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/190215-Jaga-amp-Tessi/page23?p=15750961[/URL] Boski Johnny Innowacja

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Blask Księżyca jest genialny ;)
Oj, nakręciłam się na ta wystawę :)[/QUOTE]

oo Boo dziekuje :loveu: :D
ja tez tak sie nakrecam na wystawy :) mam nadzieje ze sie zobaczymy :) a Boo z checia da sie wymiziac:)
a tak ogolem to musze znalezc osobe zeby chciala sie zamienic bo pracuje 11.12 na 6 rano i szukam juz osoby za mnie:/

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam ten problem, pracuję w delegacji w weekendy, a przed świętami wszystkie "mamy" biorą urlop a studentkom zwalają całą pracę (bo mamy mają dzieci, rodziny i muszą dłużej do świąt się szykować itp.)... a jak już pracuję to jadę na weekend na drugi koniec Polski, bo tym starszym dają bliskie wyjazdy, a studentkom najdalsze. Eh. Szukam też zamiennika, może się uda, ale ciężko jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*anusia&ajlu*']oo Boo dziekuje :loveu: :D
ja tez tak sie nakrecam na wystawy :) mam nadzieje ze sie zobaczymy :) a Boo z checia da sie wymiziac:)
a tak ogolem to musze znalezc osobe zeby chciala sie zamienic bo pracuje 11.12 na 6 rano i szukam juz osoby za mnie:/[/QUOTE]

A ja się nie dziwię, Boo ma już spore sukcesy jak na takiego maluszka :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Matyk']Eh aż żałuje że mój mały przyjedzie pod koniec grudnia i że nie mam jak się wyrwac bo tez bym z chęcią wpadł na wystawe no al emam nadzieje że wiele z was pojawi sie na Międzynarodówce w Białym :)[/QUOTE]

nie musisz mieć psa żeby jechać na wystawę :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...