Jump to content
Dogomania

Przemyśl - 7 wrzesień 2008r, krajowa


McDzik

Recommended Posts

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam Was
Czy mogę prosić o informacje jak daleko jest do terenu wystawy idąc na piechotę z dworca Głównego PKS lub z PKP. Czy pół godziny wystarczy na dojście czy lepiej brać taxówkę? A może ktoś się wybiera z Lublina lub okolic i mógłby mnie zabrać?

Link to comment
Share on other sites

Nie ma się co dziwić, że coraz mniej psiaków zgłaszanych, jak taka obsada sędziowska. W zeszłym roku w Przemyślu zgłoszonych było 6 cavalierków, w tym roku tylko 2, nawet swoich nie zgłaszałam, bo szkoda mi płacić tych kilkadziesiąt złotych za taką ocenę:shake::shake::shake:.

Link to comment
Share on other sites

ja będę ze swoją mopsiczką pierwszy raz na wystawie
jestem w wykazie psów a potwierdzenia nie dostałam
tzn mam nadzieję, że jednak JESTEŚMY bo nie chcę 300 km na darmo pędzić...
rejestracja od 7.30 do 10 i mam zabrać książeczkę i potwierdzenie wpłaty, rodowód też?????????????????
i czy ktoś ma dokładniejszy adres niż tylko nazwa ulicy (nr pobliskiego bloku np.) bo chciałabym wpisać w nawigację, a stadionu nie pokazuje :-(

z tego co widzę po komentarzach to nie jest łatwa wystawa, zaczynam się bać że to nienajlepszy pomysł na debiut dla Fugu ze swoim wrodzonym ADHD

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj na stadionie. Remont boisk asfaltowych obok stadionu totalny bałagan (wątpię żeby skończyli do niedzieli). Na płycie boiska bardzo huczna nazwa trawa skoszona ale nie zgrabiona czyli klęska dla psów długowłosych i tych które nie lubią jak coś im się przykleja do łap.Samochód to tylko postawić można przy ulicy ale na szczęście jest to ulica jednokierunkowa.Od dworca kolejowego czy tez autobusowego wcale nie jest tak blisko, bo stadion jest na końcu ulicy Dworskiego. To chyba tyle jak coś pominęłam lub chcecie coś wiedzieć to piszcie chętnie odpowiem w miarę swojej wiedzy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolai alf'] Na płycie boiska bardzo huczna nazwa trawa skoszona ale nie zgrabiona [/quote]

Nooo to już widze jak mój księciunio włazi na świeżo skoszony i nie zgabiony trawnik :diabloti: zawsze na trzech, bo kłuje w łapki :evil_lol::evil_lol:
Będzie fajnie :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Liderowa']Możliwe, aczkolwiek jeszcze nie pewne:razz:, że my. Pierwszy raz mam w perspektywie wyjazd na wystawę pociągiem i nie wiem jak wyjdzie:evil_lol:[/quote]
jeśli się zdecydujesz na podróż pociągiem, daj znać na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
trzeba mieć kaganiec, poza tym całkiem wygodnie:lol:
z Rzeszowa jedzie pociąg o 7.40, w Przemyślu ląduje o 9.20;
zdążymy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...