Jump to content
Dogomania

Przemyśl - 7 wrzesień 2008r, krajowa


McDzik

Recommended Posts

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w Warszawie ulgowy był do 14 roku życia i niestety nie chcieli uznać zniżki studenckiej, bo próbowałam w ten sposób :evil_lol::lol::lol: w zasadzie warto próbować, znowu wezmę ze sobą na wystawę studencką legitymacje, może gdzieś się uda wejść taniej :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

A no cena od wystawy i pomysłu organizatora zależy, nie ma jakieś sztywno ustalonej! W Nowym Sączu tydzień temu chciałam też na ligitke uczniowską ulgowy, a pani mówi, że ulgowy do lat 7 .. to ja mówie, że no trudno, niech będzie cały - a pani - 5zł poprosze :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']ale w Wa-wie ulgowy był za 5zł, a normalny za 20zł :diabloti: stąd był mój pomysł z legitką :evil_lol:[/quote]

w wawie to ja tylko za parking placilam a bylo nas 4 - 2 doroslych i 2 mlode 16 i 13 lat ;) i ponieslismy tylko (?!?!?!?!) koszty "parkingu"

mi nigdy legitki na ulgowy nigdzie nie sprawdzali, ba nawet nie mialam ze soba, bo podbita nie byla :eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona1984']miedzy innymi :mad::mad:

pozatym jego ocena mi do niczego juz nie bedzie potrzebna :diabloti:[/quote]

Jacka mozna wykastrować i spoko wystawiać w poś. suki:loveu: Bidulek taka gafa.
Moze my wpadniemy z dzieciakami :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']w wawie to ja tylko za parking placilam a bylo nas 4 - 2 doroslych i 2 mlode 16 i 13 lat ;) i ponieslismy tylko (?!?!?!?!) koszty "parkingu"

mi nigdy legitki na ulgowy nigdzie nie sprawdzali, ba nawet nie mialam ze soba, bo podbita nie byla :eviltong::eviltong:[/quote]

a ile psiaków? u nas były dwie osoby i jeden pies, więc musieliśmy płacić. następnym razem schowam się w bagażniku :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Zgłoszenia bedą przyjmowane do 26 VIII 2008.

I termin- 05.08.2008r.

1 pies (katalog) 65zł.
2 pies (bez katalogu) 55zł.
Kl Interchampionów (z katalogiem) 30zł.
szczenieta- 20zł.

II termin

1 pies (z katalogiem) 80zł.
Każdy nestepny (bez katalogu)70zł.
Kl. Interchampionów 45zł.
szczenieta-40zł.
Opłaty w dniu wystawy powiekszone o 20 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vanessa']Jacka mozna wykastrować i spoko wystawiać w poś. suki:loveu: Bidulek taka gafa.
Moze my wpadniemy z dzieciakami :razz:[/quote]
Pani Babciu:lol:, a co to za pomysł :mdleje:
Toż to już prawie reproduktor, teściowa na horyzoncie, a że sędzia jakiś obłąkany :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel&Megi']Pani Babciu:lol:, a co to za pomysł :mdleje:
Toż to już prawie reproduktor, teściowa na horyzoncie, a że sędzia jakiś obłąkany :lol:[/quote]

Jeśli temu sędziemu podoba sie Jacka to co za problem/:lol::lol:

Lubie czytać wpadki sędziów i może z tego wynika moj żart.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']a ile psiaków? u nas były dwie osoby i jeden pies, więc musieliśmy płacić. następnym razem schowam się w bagażniku :evil_lol:[/quote]

były 2, w tym jeden wszedl na legalu, drugi w... plecaku ;) ale szczepienia miala bestyja haha xD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...