Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2009 = Nominacja CRUFT'S 2010 !!!!


Codik&Toffik

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

My już po :loveu:

Debiut w klasie młodzieży, Boston Terrier, sunia czyli moja [B]NOVINKA Rojber[/B] - doskonała, V1/3, Zw. Mł., Cruft's Qualification i w porównaniu z psem Best Junior :loveu::loveu::loveu:

Pękam z dumy!

Jak ktoś był przy ringu bostonów to czekam na fotki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam ,
Czy mógłby mi ktoś podać jak trać dziś i na którą godzinę na psy pasterskie ?
I do kiedy będzie wystawa pasterskich ?
Albo ogólnie kiedy się kończy?
Bo z tej strony nic nie rozumiem :shake:
Proszę o szybką odp. bo nie wiem czy na 16 wystarczy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berneska']Witam ,
Czy mógłby mi ktoś podać jak trać dziś i na którą godzinę na psy pasterskie ?
I do kiedy będzie wystawa pasterskich ?
Albo ogólnie kiedy się kończy?
Bo z tej strony nic nie rozumiem :shake:
Proszę o szybką odp. bo nie wiem czy na 16 wystarczy[/quote]
Pasterskie są od samego rana od 10,teraz m.in. lecą briardy

Link to comment
Share on other sites

Wczorajszy dzień dla mnie udany :) Dirki czyli sznaucer olbrzym pieprz i sól [B]Silver Senator DIRKEE - CWC, CACIB, NDSwR, Zw.Rasy, Cruft's Qual.[/B] :multi:
Namiot okazał sie być całkiem ok, tylko w samo południe było strasznie ciasno ale jak skończyły się oceny labków i niufków to się zrobiło luźno i fajnie :razz:

Link to comment
Share on other sites

Berneńskie Psy Pasterskie to grupa II, były wczoraj... A dziś jest owszem, grupa I, psy pasterskie i zaganiające , ale berneńczyki do nich nie należą - bo domyslam się, że o Berny Ci chodzi...Berneńczyki to grupa II - sekcja Szwajcarskich psów pasterskich :roll:

No chyba, że rzeczywiście interesuje Cie grupa I, to inna sprawa :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Wczorajsi i piątkowi "Juniorzy" - na co zwraca uwagę p. Cathy Delmar przy wyborze BIS JUNIOR?[/QUOTE]

Moim zdaniem - ważny jest m.in. ruch i handling. W pull out na stój patrzała przez sekunde zaraz po bieganiu, więc nie ma mowy o długim ustawianiu.

No i... wychodzi na to, że woli duże :)


Berneska - finały są o 16.00 na lodowisku.

Link to comment
Share on other sites

Proszę fotki :) Najwięcej jest psów które były blisko nas :) Zdjęcia są kiepskiej jakosci bo ja uporczywie fociłam bez lampy błyskowej ....
[URL="http://picasaweb.google.pl/fikusdg/Katowice2009#"]Picasa Web Albums - Edyta - Katowice 2009[/URL]

[url=http://picasaweb.google.pl/fikusdg/Katowice2009II?authkey=Gv1sRgCOOmhtm0wZSHVw#]Picasa Web Albums - Edyta - Katowice 2009 II[/url]

Link to comment
Share on other sites

podziwialysmy dzis z corcia pieski, m.in. owczarki, pasterskie, charty, owczarki szkodzkie
wszystkie sliczne
poogladalam tez Wasze fotki, super
gratuluje zwyciezcom :multi:

[SIZE=1]wystawa organizacyjnie niestety kiepsko, ciasno, zero i informacji, gdzie, co, o ktorej, troche bladzilismy [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Asti']Dziękuje [B]Judit[/B]! Sama o tej pory nie mogę w to uwierzć, że Asti był drugi na pudle!!!:multi:

Ja również gratuluję Wam udanych występów w Katowicach, a w szczegolności ślicznemu Tytusowi za nominację na Cruft'a i BOB!!! BRAWO!

[B]Judit[/B], jak wspanale, że masz zdjęcia z wyborów grupy! Już mślałam, że nie ubedziemy mieli żadnej pamiątki...a tu taka niespodzianka! SUPER! A jest jakś nadzieja, że dostanę te zdjęcia na maila?:lol: Ładnie proszę...:lol:[/quote]


a dziękujemy za gratulacje, no tak Tisio miał w piątek "swój dzień", pięknie się pokazał ale cóż.. pudła nie było. No nic, może jeszcze będzie kiedyś.. :p

Napisz mi na PW email to wyślę fotki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Judit']
no i BOG VII
[/quote]

Dziękuje [B]Judit[/B]! Sama o tej pory nie mogę w to uwierzć, że Asti był drugi na pudle!!!:multi:

Ja również gratuluję Wam udanych występów w Katowicach, a w szczegolności ślicznemu Tytusowi za nominację na Cruft'a i BOB!!! BRAWO!

[B]Judit[/B], jak wspanale, że masz zdjęcia z wyborów grupy! Już mślałam, że nie ubedziemy mieli żadnej pamiątki...a tu taka niespodzianka! SUPER! A jest jakś nadzieja, że dostanę te zdjęcia na maila?:lol: Ładnie proszę...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Też się pochwalę - bo jest czym:

[B]PARSON RUSSELL TERRIER:[/B]

1) [SIZE=5][B]OKTAWIA Obornicki Nornik[/B][/SIZE] - [COLOR=Black][B][SIZE=4][COLOR=Red]dosk I, CWC, CACIB, Cruft's 2010 Qualificiation

[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=Red][COLOR=Black][SIZE=2][SIZE=6]To pierwszy parson z polskim przydomkiem który dostał tą nominację[/SIZE]:multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:

2) [SIZE=5][B]GAJA Obornicki Nornik [/B][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=Red] - dosk I, CWC, Res.CACIB :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:

[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=Red][COLOR=Black][SIZE=2]3) [B][SIZE=5]OTHER SIDE OF BANGA Obornicki Nornik[/SIZE] - [/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][COLOR=Black][B][SIZE=4][COLOR=Red]dosk I, [/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=Black][SIZE=4][COLOR=Red]ZW. MŁODZIEŻY - UKOŃCZYŁA MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT:multi::multi:

[SIZE=3][COLOR=Black][B]WSZYSTKIE W/W SUCZKI SĄ POZA HODOWLĄ U WSPANIAŁYCH WŁAŚCICIELI - SERDECZNIE IM GRATULUJĘ[/B]:loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

No to i my podzielimy sie naszymi wrazeniami i wynikami.
Wystawa w Katowicach byla stalym punktem w naszym kalendarzu ale niestety chyba to sie zmieni:( z roku na rok jestem nia coraz bardziej rozczarowana i nie ze wzgledu na wyniki. W tym roku Katowice przeszly same siebie jesli chodzi o ring dla wyzlow brytyjskich. Zastanawiam sie czy ktos z organizatorow wie jak te psy wygladaja i ile potrzebuja miejsca aby moc biegac:( Jestem w stanie zrozumiec ze na malych wystawach krajowych organizowanych na halach ringi sa male ale i stawki sa inne wiec mozna sobie popsioczyc i troche rozgrzeszyc organizatorow. Nie jestem w stanie jednak rozgrzeszyc Katowic za to co nam zafundowano w tym roku.
Dosc ze ring byl mikroskopijnych rozmiarow to jeszcze "fruwajaca" wykladzina ktora co rusz probowano przyklejac i latac tasma to poprostu porazka.
Dobrze ze zima sie konczy i lada dzien wyjdziemy z tych ciasnych hal.
A teraz troszke o naszych wynikach:)
Nasze najmlodsze białe maleństwo
[COLOR=Red][B]Meldor-Set Deep Emotion Lofty[/B] [/COLOR]- w.o. I i na swojej pierwszej wystawie w zyciu mogla pokazac sie na BIS puppy !!!
[B]Lofty Desperado[/B] - ex. III
[B]Irish Melody Lucky Luck[/B] - ex. II
[B][COLOR=Red]Lofty Dakota[/COLOR] [/B]- ex. I, Zw.Mł., nominacja Cruft's 2010

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Dziś Zw. Dnia w JH - Ola Szydłowska.

BIS Weteran - Owczarek Podhalański, Shih Tzu, PON
BIS Szczeniąt - Mops, ... i nie pamiętam
BIS Junior - Pudel (toy? mały jakiś taki czarny hehe), mops, chart ... tylko nie pamiętam jaki[/quote]
Ten chart na BiS Junior to Greyhound :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=2][CENTER][FONT=Georgia][SIZE=3]to i ja się pochwalę, sukcesy lhasa apso " z Czańca "[/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3]w psach
[COLOR=darkred][B]DREAM COMES TRUE z Czańca[/B][/COLOR]
otrzymał Zwycięstwo Młodzieży, kwalifikacje na Crufta i tym samym zakończył Młodzieżowy Championat
[COLOR=darkred][B]SECRET LOVER z Czańca
[/B][/COLOR]wygrał klasę otwartą ze Szwedzkim psem oprócz CWC wywalczył jeszcze res.CACIB pokonując InterChampiona
( drugiego w championach ) oraz syna
mojego DJa ( Orlane`s American Made ) który w klasie pośredniej otrzymał ostatnie CWC potrzebne do Championa Polski powiększając liczbę championatow dzieci DJa na 44 z 12stu krajów : )

w suczkach w szczeniętach debiutowała
[B][COLOR=darkred]:loveu: P.S. I LOVE z Czańca :loveu:[/COLOR][/B] ( 6 miesięcy i jeden dzień )
wygrała klasę a później w porównaniu pokonała nowego importa z Holandii po Angielskim Zw.Świata oraz multi Championce, któremu zabrakło 2 dni do klasy młodzieży

trochę szkoda, ze inne 3 lhasaczki z Czańca nie dojechały, może mogłabym sie bardziej pochwalić :)[/SIZE][/FONT][/CENTER]
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...