Jump to content
Dogomania

TEMAT GLOWNY KLUBU COCKERMANIAKOW


Recommended Posts

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Proaszę bardzo!!!!! odchodzę z forum!!! czy wy myślicie żę ja rzucę szkołę dla klubu??!!!! jest początek wrze śniea durzo pracy w szkole i mało czasu na net i w ogole na kompa!!!!! powtarzam:

1.odchodzę

2.nie rzucę szkoły, klub wymaga poświęcenia ale na pewno nie rzucenia szkoły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JESTEM ZBULWERSOWANY!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x :x :x :x

Link to comment
Share on other sites

No to odchodz. ja nic nie mowilam o zucania szkoly dla klubu. Mi wisi tak naprawdek, czy jestes na forum czynie. Ja juz sie napatrzylam nasluchalam. Nie bede cie teraz blagac, zeys zostal. A ze cie zablokowalam, to juz moja sprawa, mialam po prostu dosc twojej obecnosci na liscie moich kontaktow.

Link to comment
Share on other sites

KS.Dogmanie

Muszę cię poinformować, ze masz spóźniony zapłon... Ten temat już dawno został zakończony. Trzeba było się odezwać w czasie wakacji, gdy było więcej wolnego czasu, niz teraz gdy jest szkoła - jak sam mowisz. Tak więc ten twoj post to niewypał. człowieku, czy tu ktoś mowi o tym, zebyś pisał? Nie! Nie pisz, odchodź,....rob co chcesz... Ta sprawa jest już zamknięta. Trzeba bylo przeczytać ten temat wcześniej, a nie urywać sie z choinki...Teraz... Jesteś naprawdę zabawny. Dopiero teraz zacząłeś się tu odzywać...Eh...Naprawdędziwni ludzie są na tym świecie...Tyle mam do powiedzenia.

Link to comment
Share on other sites

Ale janie piszę, żeby ona rzucał szkołę dla jakiegoś klubu, ktory już nie istnieje! Człowieku, chodź do szkoły, ucz się...Mnie to naprawdę nie obchodzi. Mi nie chodzilo o żadne rzucanie szkoly. TYLE!

Mango...wiesz...ja też zbytnio nie wiem, o co chodzi? Jaka walka... No coż... Dziwny jest ten świat...

Odejdziesz czy nie, i tak jest gg! - Mango... Ale rym no nie ;)

Link to comment
Share on other sites

bawcie sie dobrze wy dwie 'przyjacioleczki'. tak Arwen... zostaw mnie w tyle, w koncu mam jedyne 13 lat, co ja moge wiedziec. Teraz masz nowa przyjacioleczke, ja ci jestem nie potrzebna...

dalam ci chomiki, zaplacilam za naszego bloga (chodzi o smsa), zaprosilam cie na dogomanie... mozna tak powiedziec, ze zmusilam cie do zalozenia gg...

Dobra, nie ma o czym rozmawiac lec do niej....ona w koncu jest lepsza de mnie i normalniejsza, choc wiem, jakie rzeczy na poczatku o niej wypisywalas, jak nagle sie odezwala. No coz... koniec tej 'godziny prawdy'... zycze ci Arwen i Mango milej zabawy razem... ja sie nie bede wtracac... pocxzekam sobie... moze kiedys sobie mnie przypomnisz...

Link to comment
Share on other sites

dalam ci chomiki, zaplacilam za naszego bloga (chodzi o smsa), zaprosilam cie na dogomanie... mozna tak powiedziec, ze zmusilam cie do zalozenia gg...

To są twoje Ewelina słowa... A wiec tu też to piszesz? Przecież na gg mowiłaś o tym co innego. Dlaczego Ci to tak przeszkadza, że rozmawiam z Mango. Poznałam ją na necie i jest moją koleżanką. Owszem byly pomiędzy nami wszystkim kłotnie, ale ja i Mango doszłyśmy do porozumienia. To wg. mnie najlepsze rozwiązanie. Ja nie chcę się kłocić. Już Ci wszystko mowiłam na gg, nie wiem czemu wywlekasz to tutaj... Z resztą ty też mi coś powiedziałaś...coś co nie było miłe i chyba zakończyło tą sprawę.

Co do twojego komentarza na gorze:

- tak dałaś mi chomiki, zrobiłaś to z własnej woli

- o SMS'ie już Ci mowiłam

- dogomanię znałam wcześniej, ale nie rejestrowałam się na forum

- gg...kiedyś miałam gg ale gdy kupiłam nowy komp, to nie miałam. Prędzej czy poźniej bym założyła.

Tyle mam do powiedzenia. Jak chcesz mi jeszcze coś powiedzieć to rob to na gg, a nie tu. Nie będę tu pisać. Będę pisać o Cocker Spanielach, na innych tematach.

Link to comment
Share on other sites

Bez obrazy, ale nie dziwię się Ewelina o wyborze Arwen.. Traktujesz ją jak własność. Czy ona nie ma prawa się kolegować, przyjaźnić z Mango. Oh my god. Zachowujesz sie jak rozwydzona gowniara. Przepraszam za określenie, ale niestety stwierdzam fakt. Dałas jej chomiki.. :lol:... Łaske robisz, ze żyjesz :lol:, zapłaciłas za smsa.. nie.. nie bede tego komentowac o sie poleje ze śmiechu :lol:.

Aha.. Arwen.. chciłabym pogadac z toba na gg.. Bo za barzo nie wiem, o co poszło, że mnie zablokowałas. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Huh, przeczytalam o dogomanii na liscie dyskusyjnej, pomyslalam fajna sprawa, moze bedzie cos do poczytania o spanielkach:> Ale widze, ze sie jakos strasznie pomylilam:> Moze nastepnym razem oznaczajcie temat [OT] zeby ktos taki jak ja nie musial sie przekopywac przez zale i jeki tylko po to zeby sprawdzic czy jest tu cos o spanielkach.

pozdrawiam serdecznie:>

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...