Jump to content
Dogomania

Prześliczne szczeniaczki - Białystok


mmu

Recommended Posts

Monia, był niestety tylko jeden telefon, ale nie traktuję go raczej poważnie, bo to jakiś młody chłopak chciał szczeniaczka dla swojej dziewczyny a jak mu powiedziałam o czipie i sterylizacji, to się zdziwił a jeszcze bardziej, jak powiedziałam, że po pewnym czasie odwiedzę pieska, żeby zobaczyć, jak się ma

na razie chyba więcej osób dzwoniło do Ciebie, mnie się jakoś boją, choć ja wcale taka straszna nie jestem ;)

napisałam maila do magedy,ale jeszcze nie odpisała, fajnie byłoby, gdyby wzięła szczeniaczka na tymczas...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest monia3a

mageda pracuje do 18 więc może się jeszcze odezwie
Ania zachwycona psiakiem :)
mówi, że jest dłuższy niż grubszy
więc może to jakieś mieszanki jamnika.

Czekamy, może jeszcze telefon się rozdzwoni :)

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Z obserwatorami jest różnie w większości tylko obserwują ;)

Ale z dobrych wieści mała sunia od Ani
być może jutro pojedzie do nowego domku :multi:
Zadzwoniła dziewczyna i chciała zdjęcia panienki
bo interesują ją tylko suczki, później na gg napisała
mi, że ona jest już zakochana ale decyzja musi
być wszystkich domowników :eviltong:
trzymajcie kciuki, oj Ania chyba znów nie
pocieszy sie szczeniaczkiem ;)

Link to comment
Share on other sites

Anię serdecznie zapraszam po następnego ;), tylko, że to już same pieski zostały...
fajnie byłoby, żeby sunia tak szybko znalazła domek. Jakoś widzę,że suczki są bardziej poszukiwane, zawsze tak jest? ja akurat mam psa i chwalę sobie :multi:

Link to comment
Share on other sites

Podobno suczki są bardziej przywiązane. Nie mam porównania, bo zawsze miałam PanaPsa. Ale jeżeli sunia może być jeszcze bardziej przywiązana niż mój PanPies to po prostu jest to dla mnie niewyobrażalne. Ja myślę że to jest na zasadzie takich teorii jak "rude to wredne" czy "jamniki są wredne"

Link to comment
Share on other sites

moja Rubi jutro do nowego domku??a ja już zapowiedziałam rodzince przyjazd na święta z niespodzianką:eviltong:
co do wyglądu to z tego co kojarze to wszytskie są takie "parówy";) hehe i jeszcze przednie łapki ma któtsze niż tylnie - ciutnie basset:cool3:

Monia ten mix dobermana z jamnikiem to ma jakiś wątek na dogo?a może masz zdjęcia szczeniaka?musze to koniecznie zobaczyć!!!i mama tez bo nie wierzy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaMag']jak tam Gosiu, nikt nie dzownił w sprawie piesków?[/quote]

W Święta to ciężka sprawa - tak mówią starzy dogomaniacy - podobno po świetach jest zawsze ruch na adopcje. Choć wejścia na aukcje i ogłoszenia są i to nawet te dzieciaki przegoniły już innych. Aukcja trwa jeszcze 8 dni. Możliwe że obserwatorzy (tam zwykle bywa) zdecydują się tuż przed końcem. Oczywiście że obserwujący nic nie znaczy ale też w ostatnim tygodniu miałam kilka udanych adopcji z ogłoszeń i aukcji (w tym psiaki po przejściach)

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Ja dziś miałam dwa zapytania o szczeniaki :)
jedna na gg a drugie mailem
wysłałam fotki i czekam
mam nadzieję, że psiaki szybko znajdą domeczki ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='mmu']ja tak szybko, bo zaraz wychodzę
chyba jest domek dla czarnego pieska:multi:
wszystkie są takie jamnikowate, długie i kluskowate :lol:[/quote]

Super wieści :multi:
dziewczyny jak macie możliwość to
popstrykajcie jeszcze jakieś fotki
najlepiej każdemu z osobna

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='AniaMag']moja Rubi jutro do nowego domku??a ja już zapowiedziałam rodzince przyjazd na święta z niespodzianką:eviltong:
co do wyglądu to z tego co kojarze to wszytskie są takie "parówy";) hehe i jeszcze przednie łapki ma któtsze niż tylnie - ciutnie basset:cool3:[/quote]

Spokojnie chyba pojedziesz z niespodzianką :)
do mnie narazie dziewczyna się nie odezwała :shake:
w każdym razie podałam Twój numer aby kontaktowała
się z Tobą bezpośrednio,
poczekamy sama wiesz że małe kluseczki szybko zchodzą :multi:

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Zdjęcia Rubi :loveu:

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/189/d38d60b6ad42c938.jpg[/IMG][/URL]

ach te oczka ....

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/188/cee4e352557ebf96.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla Gosia!!!-jej pierwsza adopcja:razz:
Monia, Gosia do mnie dzowniła i "nakręcam" ją żeby wstapiła w nasze szeregi:cool1:

Tak tak Rubi ma piękne oczka ale nie zapomne jej tej nieprzespanej nocy;), nie wspomne o mokrych skarpetkach:eviltong: - kurcze nie mam jak jej nauczyć siusiania na podwórku bo jest zimno i pada deszcz no i moje aspołeczne psy - owczarek biega po podwórku, dogo w kotłowni urzęduje a Rubi "rządi na chacie";) i z tych trzech ocpji nie ma jak zrobić kombinacji z Rubi, ale próbujemy ją uczyć żeby chociaż na gazetach TO robiła

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote]
Gratulacje dla Gosia!!!-jej pierwsza adopcja:razz:
[/quote]

To już pewne ?? Czy tylko rozmowy wstępne??



[QUOTE]Monia, Gosia do mnie dzowniła i "nakręcam" ją żeby wstapiła w nasze szeregi[/QUOTE]

Super im nas więcej tym lepiej dla zwierzaczków :multi:
Zapraszam wszystkich chętnych
bycia wolontariuszem czy później inspektorem
do naszej siedziby na ul. Świętojańską 24 lok.7
ja jestem we wtorki a ogólnie czynne jest
w pon, wt, czw, pt od 17 do 19
Serdecznie zapraszam również na naszą
białostocką stronkę [URL]http://www.bialystok.toz.pl/[/URL]
lub wątek zbiorczy na dogo:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=57467[/URL]

Link to comment
Share on other sites

potwierdzam, że pierwsza adopcja przeprowadzona :multi:
czarny piesek mieszka już w Grabówce u pani, która hoduje konie, ale będzie mieszkał oczywiście w domu a w wolnych chwilach pobiega z konikami :lol:

ale to nie wszystko...
na 99,9% jasny piesek też ma dom, bo zakochała się w nim pani, tylko jest jeden problem, ona mieszka w Markach. Ale ten mój sąsiad ma jechać pod koniec tyg. do Poznania, to zabrałby pieska i oddał pani. To jest dom z ogródkiem, oczywiście piesek też będzie mieszkał w domu. W każdym bądź razie pani prosiła, żeby jej tego słodziaka zostawić, więc na razie traktujemy go jako oddanego.
Monia a co z kwestionariuszem adopcji, jeżeli pani mieszka w Markach? też mam dać do podpisania ten od Was? ale przecież nikt nie pojedzie do Marek sprawdzić, co u pieska...

tak więc na dzień dzisiejszy szukamy domu dla czarnego, podpalanego pieska (on mi się chyba najbardziej spodobał i gdyby nie mój mąż, to już by tu był...) i suczki, która jest u Ani
nieźle nam idzie :multi:

ja na razie nie jestem w stanie zrobić zdjęcia temu ostatniemu, podrzucę po świętach, o ile jeszcze będzie na stanie!

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Same superowe wieści :multi:
Mówiłam, że szczeniaczki szybciutko idą :multi:
Gosiu oczywiście, że podpisywać
zawsze to jakieś zabezpieczenie
a Marki to nie koniec świata
i napewno znajdzie się ktoś chętny na wizytę po adopcyjną.
Jesteś wielka i kochana :loveu:
Teraz szuakmy domu dla chłopaka i dziewuszki
która jest u Ani :multi:
Isadora7 możesz zmienić treść w aukcji
podaj proszę ktore konkretnie zostały i podaj
numer kontaktowy już do Ani przy suńce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...