Jump to content
Dogomania

Rudzia ma dom w Krakowie!!!


shanti

Recommended Posts

[quote name='Samturia']Dziewczyny, jakbyście potrzebowały jakiś rzeczy na bazarki ja mogę oddać, niestety, totalnie nie umiem bazarku jakoś tak 'utrzymać'
Tak samo jeśli chodzi o bannery, jeśli będą potrzebne to walcie do mnie :)[/quote]

Witaj! Nie omieszkamy skorzystać;) a im nas będzie więcej, to wątek będzie bardziej widoczny:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 487
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stasia to ładne imię. Może jeszcze parę innych imion aby "matki chrzestne" miały w czym wybierać. No i przecież jest dwie sunie a teraz to juz chyba trzy.
No to może takie imiona : Józia, Zuzia, Andzia, Frania, Hania, Krysia (to po mnie :lol:), Monia, Ola, itd. Zawsze psom daję ludzkie imiona - to je tak personifikuje.

Słuchajcie tu podaję linki do bazarków dla Atoska ([URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=94136[/URL]) który wymaga bardzo kosztownego leczenia do końca życia.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108976[/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9877310#post9877310[/URL]

umieśćcie może na innych Waszych wątkach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Samturia']Shanti jak będziesz, to odezwij się na gg :)
Stasia w górę :) wzięło się to od BC z serialu '39 i pół' - Stanisław ;) a poza tym to imię jakoś pasuje do jej pyszczka :)[/quote]

Teraz uciekam na wizytację:lol:, będę wieczorem. Z sunią w ciąży klapa całkowita. Marchewa jednak dobrze widziała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']A Stasia w ciazy. Co robic?:-([/quote]
Rany!!!! :shock:
Jeśli nie znajdzie się już natychmiast "złote serce" i zabierze Stasie choćby na DT to chyba sterylka aborcyjna byłaby najlepszym rozwiązaniem. Jezu ona w schronie i maleństwa od samego początku też schron. Tylko po zabiegu musiałaby mieć odpowiednie warunki bo to zabieg chirurgiczny

Link to comment
Share on other sites

Moniko Wasza decyzja. :-( Ja prywatnie uważam, że nie można pomnażać biedy i nieszczęścia.
Skąd wiadomo, że szczeniaki będą miały domy ale dobre domy??? Czy to pewne??? Ma urodzić w schronie, a czy tam są na to warunki??? Kto się nią zajmie, kto zadba o maleństwa???? Przecież to schron!!!!

Link to comment
Share on other sites

Trzeba znaleźć dom tymczasowy dla niej i poogłaszać ją po sterylce,porobić zdjęcia nie zza krat i domek powinien sie znaleźć.Ja niestety nie mam tyle czasu,aby tym się zająć,więc proponuję tyle ile mogę.
Potem zrobię następny bazarek dla jastrzębskich psów,jeżeli będzie taka potrzeba.

Link to comment
Share on other sites

Ciągle czytam,że ktoś przekazuje jakieś dary na bazarki dla jastrzębskich psów,kilka bazarków się już skończyło dla Tolusia i Rogera,a pieniądze z tego co wiem zostały i mam pytanie co z tym chcecie zrobić?Już dawno była kłótnia,bo ktoś chciał zabrać sunię na hotel.....i na kłótniach się skończyło.Teraz ruda najbardziej potrzebuje naszej pomocy i co?Czy tylko ja w całym Jastrzębiu mogłam zabrać psa na tymczas???Przecież w ciąży jej domu nie znajdziemy,więc ogłaszać jej teraz nie ma sensu!A patrzeć bezczynnie jak sunia się szczeni w takich warunkach to jakiś absurd!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...