Jump to content
Dogomania

WYGŁODZONA MYSZKA-po 4 latach w schronisku-MA WSPANIAŁY DOM W OKOLICACH BRANIEWA!!


Rybc!a

Recommended Posts

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Słuchajcie,mam domek dla Myszki u moich rodziców,mówią że na razie tymczasowy,ale podejrzewam że już jej nie oddadzą,mieszkają na wsi,potem napiszę więcej bo na razie muszę uciekać,jutro się odezwę,potrzebny będzie tylko transport,ok.45 km od elblaga i no i potem zrzuta na sterylkę,Rybcia mnie zna,na razie,jutro się odezwę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miśkowa']Słuchajcie,mam domek dla Myszki u moich rodziców,mówią że na razie tymczasowy,ale podejrzewam że już jej nie oddadzą,mieszkają na wsi,potem napiszę więcej bo na razie muszę uciekać,jutro się odezwę,potrzebny będzie tylko transport,ok.45 km od elblaga i no i potem zrzuta na sterylkę,Rybcia mnie zna,na razie,jutro się odezwę.[/quote]
To czekamy na jutro. I oczywiście na opinię Rybc!i. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miśkowa']Słuchajcie,mam domek dla Myszki u moich rodziców,mówią że na razie tymczasowy,ale podejrzewam że już jej nie oddadzą,mieszkają na wsi,potem napiszę więcej bo na razie muszę uciekać,jutro się odezwę,potrzebny będzie tylko transport,ok.45 km od elblaga i no i potem zrzuta na sterylkę,Rybcia mnie zna,na razie,jutro się odezwę.[/quote]
MIŚKOWA! :loveu:
Uratowałaś już Sunię, teraz pomagasz mi w adopcji Myszki! Jak ja ci się odwdzięczę, babo o złotym sercu?
JESTEM OCZYWIŚCIE NA TAK! Transport będzie małym kosztem, jeśli to 45km, to około 30zł, sunię mamy za darmo.
Mam kilka pytań:
Czy obydwoje rodzice zgadzają się? Pamiętam, że kiedyś któreś z nich nie było za wzięciem drugiego psa.
Czy ten duży wilk wciąż tam jest?
Czy rodzice podpiszą umowę adopcyjną? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Super, dziewczyny! :) W takim razie, kwota już uzbierana.
Następna zbiórka będzie dotyczyła sterylizacji Myszki.
W domu jest też 9 kotów, w tym 6 kocic, 3 są już wysterylizowane, a reszta jeszcze za młoda i duży szczeniak, który będzie mieszkał w budzie.

To ludzie z wielkim sercem, Miśkowa często u nich bywa, to jej rodzice.
Wierzę, że będzie jej tam cudnie! :)

Link to comment
Share on other sites

Szybka organizacja. :)

Poczytałam sobie watek Suni... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=68791[/URL]

Zaniepokoił mnie brak ogrodzenia z jednej strony...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=8006401&postcount=195[/URL]

Czy Myszka będzie bezpieczna? Czy rodzice poradzą sobie z przerażoną sunią?

Link to comment
Share on other sites

Hop!, uczulę Państwo na to. Dzięki za uwagę.
Poproszę, by na początku wychodzili z nią tylko na smyczy. To kochana sunia, ona jest przerażona, ponieważ boi się psów, tłoku, hałasu, w izolatce zachowywała się całkiem inaczej.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, ona nie boi się ludzi, tylko schroniska, w nowym domu może być w 100% inna, ona wie do czego służą poduszki, rozumie słowo "masz", więc myślę, że była kiedyś w domu.
Wydaje mi się, że nie będzie z nią takiego problemu. Ja swoją Figę też dopiero dzisiaj puściłam pierwszy raz, po przeszło dwóch miesiącach. Myślę, że jak będzie trzeba, to będą chodzić z małą na smyczy, poproszę ich o to, by na szyi zawsze miała obróżkę z adresówką.. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...