Jump to content
Dogomania

Przytulisko - RUSIEC I PRZYBORÓWKO - Potrzebne ogłoszenia i wolontariat!


Weronia

Recommended Posts

[quote name='paulinken']Byłam wczoraj w Ruścu, zawiozłam koce i karmę. Psy są świetne, zadbane, piękne! Przydałyby im się ogłoszenia.[/QUOTE]

Super, dziękujemy :Rose:
Tak, ogłoszenia bardzo by się przydały.
Taki zastój w adopcjach...
Może jakieś fotki zrobiłaś?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety nie... nie było pani Wandy, szukałam pana, który tam pracuje, i jak go znalazłam to tylko przeładowaliśmy koce i żarcie i chwilę pogadaliśmy. Będę pamiętać o Ruścu, ale tam by się przydał ktoś, kto by mógł jeździć regularnie i opisać chociaż kilka psów, wtedy da się ruszyć z ogłoszeniami.

edit: Jeszcze dodam, że ten pan mówił, że pani Wanda dba tylko o psy, nie o siebie, a jak jej zabraknie, to drugiej takiej "wariatki" nie znajdą... Pani Wanda ma wielkie serce, o 5 rano wstaje, nie ma wolnych weekendów... Żaden pies nie wyjdzie bez sterylki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Niestety nie... nie było pani Wandy, szukałam pana, który tam pracuje, i jak go znalazłam to tylko przeładowaliśmy koce i żarcie i chwilę pogadaliśmy. Będę pamiętać o Ruścu, ale tam by się przydał ktoś, kto by mógł jeździć regularnie i opisać chociaż kilka psów, wtedy da się ruszyć z ogłoszeniami.

edit: Jeszcze dodam, że ten pan mówił, że pani Wanda dba tylko o psy, nie o siebie, a jak jej zabraknie, to drugiej takiej "wariatki" nie znajdą... Pani Wanda ma wielkie serce, o 5 rano wstaje, nie ma wolnych weekendów... Żaden pies nie wyjdzie bez sterylki...[/QUOTE]

zgadza sie ,ale "wariatka" to slowo jest nie odpowiednie.Powiedzialabym prawdziwa milosniczka zwierzat a nie "wariatka"Pani wanda powinna sie sklonowac ,gdyz w wiekszosci schronisk, biedne psiaczki marza o tak jak pani wandzie.Pani Wando niech sie pani sklonuje!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']
edit: Jeszcze dodam, że ten pan mówił, że pani Wanda dba tylko o psy, nie o siebie, a jak jej zabraknie, to drugiej takiej "wariatki" nie znajdą... Pani Wanda ma wielkie serce, o 5 rano wstaje, nie ma wolnych weekendów... Żaden pies nie wyjdzie bez sterylki...[/QUOTE]

O 5 rano to jest już na pełnych obrotach...
A psom z Ruśca przydałaby się pomoc, ale jak o nią prosić, skoro tak blisko Poznania, w Pryborówku jest tak mało wolontariatu, to o czym my rozmawiamy? Niestety większość ludzi znających Panią Wandę ogranicza się do przywożenia jej psów i ewentualnego "dobrego słowa".

Paulinken- dziękujemy za koce- o taką właśnie pomoc również chodzi- poza ogłoszeniami, pomocą fizyczną w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marekm88']Z tego co widzę Przyborówko i Rusiec zwyciężyły w ankiecie KrakVetu! Wspaniale!!! Molli świetna robota!!![/QUOTE]

:O Molli, poważnie? :)))

Przepraszam, ale nie mam czasu nawet spojrzeć na ankietę:(
Kiedy głosowanie główne???

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=4][B]Zapraszam na wątek nowych psów, zapraszam do pomocy:[/B]

[B] 100-letni Jamniczek, zagłodzona Bernardynka, zagłodzony Biedaczek, porzucony Sznaucerek, Kaukaz Przecinek...[/B]

[B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/210922-BIDY-NAD-BIDAMI.Trafi%C5%82y-do-Przybor%C3%B3wka-100letni-jamnik-zag%C5%82odzone-porzucone-pieski-%28[/URL][/B][/SIZE] [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Na fb powstało wydarzenie psa (link poniżej), który według danych jest pod waszą opieką.. chodzi o ONka, który został zabrany właścicielom w strasznym stanie.. na fb został nazwany Jork... czy można prosić o nowe zdjęcia psa i jakieś informacje? wydarzenie ma na calu znalezienie domu dla psa.
[url]http://www.facebook.com/event.php?eid=134654833290112[/url]

Link to comment
Share on other sites

Już napisałam na fb:
To prawda, Jork jest u nas. W międzyczasie (od czasu zablokowania wątku) zaliczył niestety nieudaną adopcję, po czym wrócił do nas... i jest w Przytulisku do teraz. Jego stan fizyczny i psychiczny jest o niebo lepszy od czasu, kiedy był zabierany. Jednak choroba skóry co jakiś czas powraca. Jest pod stałą opieką weterynaryjną i nadal potrzebuje domu/pomocy w leczeniu/lepszej karmy.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

[CENTER][B][SIZE="3"]Już działa nowa strona Przytulisk u Wandy. Jesteśmy na etapie dodawania zwierząt do adopcji.
Zapraszam do pomocy bezdomniakom z Przyborówka w z Ruśca!!![/SIZE][/B]

[B][SIZE="4"][COLOR="purple"]www.przytuliskauwandy.pl[/COLOR][/SIZE][/B]


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/rysunek7d.png/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/6655/rysunek7d.png[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/bruno1j.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/884/bruno1j.jpg[/IMG][/URL]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B]Może do jakiejkolwiek pomocy zachęci nowy filmik o Przytuliskach oraz o ich założycielce. Sytuacja jest poważna od dłuższego czasu... ale robi się tragicznie- takiej masy zwierząt nie trafiało do P.Wandy jeszcze nigdy... już nie wiem gdzie wołać o pomoc.
Film dostępny w 3 częściach pod linkiem:

[url]http://przytuliskauwandy.pl/?cat=35[/url][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][CENTER][SIZE="3"]Głodny SZKIELET amstaffa miał zdechnąć w ukryciu. Piotruś czeka na pomoc w Przyborówku!

[url]http://przytuliskauwandy.pl/?p=979[/url]


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/piotrus1.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/8910/piotrus1.jpg[/IMG][/URL]
[/SIZE][/CENTER][/B]

Link to comment
Share on other sites

Weronia - czy ktos założył moze wydarzenie na FB? ja nie umiem...a wiem, ze tam jest wiele osób, które zorganizują cokolwiek...Wystarczyłaby może treśc tego e-maila, który dostałam:( kurde...u nas masakra finansowa:(:( mamy długi za hotelowanie 40 psów (bo tak najpierw kazali je wsadzać, a potem zapomnieli za to płacić:(), dlugi u wetów...wszędzie...gdyby nie to, że jeszcze karma sucha jest to byłaby tragedia...

kurcze:( a moze jakiś wątek na akcjach???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Weronia - czy ktos założył moze wydarzenie na FB? ja nie umiem...a wiem, ze tam jest wiele osób, które zorganizują cokolwiek...Wystarczyłaby może treśc tego e-maila, który dostałam:( kurde...u nas masakra finansowa:(:( mamy długi za hotelowanie 40 psów (bo tak najpierw kazali je wsadzać, a potem zapomnieli za to płacić:(), dlugi u wetów...wszędzie...gdyby nie to, że jeszcze karma sucha jest to byłaby tragedia...

kurcze:( a moze jakiś wątek na akcjach???[/QUOTE]

Andzia, fb przytuliskowy prowadzę ja, ale niestety nie umiem robić tych wydarzeń. Ostatnio gadałam nawet o nich z Dominiką ze Starachowic, napisała mi maila, zdaje się z instrukcją, muszę poczytać (jeszcze nie miałam czasu). Fb jest u nas zaniedbany, bo nie ogarniam tematu- nie mam czasu:(
Maila, którego dostałaś wysłałam też kilku innym osobom, którym chyba los Wandy nie jest obojętny. Zamieściłam na fb, ale w formie notatki. Już takie żałosne apele wysyłam, bo sytuacja u nas jest fatalna.
Wierzę, że macie długi, wiem jak u Was jest.:(
Nie pytaj lepiej jakie długi ma Przyborówko. A jeśli chodzi o karmę, to robi się gorąco. Zaraz nie będzie czym karmić psów.
Piszesz o wątku na akcjach... chyba nie ma sensu zakładać. Wystarczy spojrzeć na ten wątek, zbyt wielu osób z okolic do pomocy nie widać.

A amstaff wygląda fatalnie, prawda?
PS. Dzięki lilka1771 za wstawienie na bullowate.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia']Andzia, fb przytuliskowy prowadzę ja, ale niestety nie umiem robić tych wydarzeń. Ostatnio gadałam nawet o nich z Dominiką ze Starachowic, napisała mi maila, zdaje się z instrukcją, muszę poczytać (jeszcze nie miałam czasu). Fb jest u nas zaniedbany, bo nie ogarniam tematu- nie mam czasu:(
Maila, którego dostałaś wysłałam też kilku innym osobom, którym chyba los Wandy nie jest obojętny. Zamieściłam na fb, ale w formie notatki. Już takie żałosne apele wysyłam, bo sytuacja u nas jest fatalna.
Wierzę, że macie długi, wiem jak u Was jest.:(
Nie pytaj lepiej jakie długi ma Przyborówko. A jeśli chodzi o karmę, to robi się gorąco. Zaraz nie będzie czym karmić psów.
Piszesz o wątku na akcjach... chyba nie ma sensu zakładać. Wystarczy spojrzeć na ten wątek, zbyt wielu osób z okolic do pomocy nie widać.

A amstaff wygląda fatalnie, prawda?
PS. Dzięki lilka1771 za wstawienie na bullowate.[/QUOTE]


ast katastrofa:(:( jemu też dobrze byłoby założyc osobne wydarzenie na FB...ech...u nas też ciężko o ogłoszenia, zdjęcia...cokolwiek zrobić to jest proszenie się:(

Weronia - a może takiego właśnie e-maila powysyłać do tv? (tvn24 - może zrobiliby reportaż o sytuacji...tvn lubi robić materiały o zwierzakach)...radio, prasa...kuźwa nie wiem...rozmawiałam dzisiaj z Tomkiem od beagli...też powiedział o fatalnej sytuacji:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']ast katastrofa:(:( jemu też dobrze byłoby założyc osobne wydarzenie na FB...ech...u nas też ciężko o ogłoszenia, zdjęcia...cokolwiek zrobić to jest proszenie się:(

Weronia - a może takiego właśnie e-maila powysyłać do tv? (tvn24 - może zrobiliby reportaż o sytuacji...tvn lubi robić materiały o zwierzakach)...radio, prasa...kuźwa nie wiem...rozmawiałam dzisiaj z Tomkiem od beagli...też powiedział o fatalnej sytuacji:shake:[/QUOTE]

Zmasakrowany jest. I jaki smutas :(
Właśnie nauczyłam się chyba robić wydarzenia i mu zrobiłam:) Chyba jako tako wyszło.
Wierzę, że u Was jest ciężko. Ale macie trochę ludzi, coś się na Waszych wątkach dzieje. A popatrz co jest tu:|

Tomo nam robi zbiórki, jemu tez wysłałam ten apel..
Ale powiem Ci szczerze Andzia, że z tym wysyłaniem właśnie jest tak, że nawet do tego nie ma ludzi. Mnie strasznie dużo czasu zabiera ogarnianie strony, którą musiałam robić od nowa, bo tamtą wcięło, ogarnianie maili, odbieranie telefonów (w sumie coraz rzadziej), fb, różne sprawy przytuliska- czyli wszystko co związane z netem- nie przychodzi mi to tak łatwo, bo nie jestem zbyt lotna w netowych sprawach:/
Przydałby nam się ktoś, kto bardziej by się zaangażował, ale już przstaję w to wierzyć, że ktoś taki się pojawi.
Pewnie, trzebaby poszukać pomocy w tv, prasie. Ale nie mam czasu. Nie pytaj choćby o to ile psów czeka w kolejce na wsadzenie na stronę:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...